کاسیو مدل را با همکاری هوندا مسابقه برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE به بازار عرضه کرد

Honda Racing فعالیتهای مربوط به موتورهای انجام شده توسط Honda Motor Company Ltd. در سراسر جهان این شرکت از سال 2018 به عنوان منبع تغذیه از تیم 2018 برای تیم فرمول 1 Scuderia AlphaTauri در نظر گرفته است ، که Casio EDIFICE نیز یک اسپانسر است. مدل جدید ساعت سوم سومین همکاری بین هوندا مسابقه و EDIFICE ، دو شرکت با ریشه در ژاپن است و اشتیاق به فناوریهای پیشرفته را به اشتراک می گذارد.

اخبار مرتبط  رسیدگی به دستور نهایی دادگاه

ECB-10HR جدید دارای طراحی قرمز و سیاه است ، رنگ لباس فرم تیم های هوندا F1 که از تیم فرمول 1 اسکودریا AlphaTauri در طول مسابقات پشتیبانی می کنند ، تزئین شده با لمس های طلای نشانه جشن 20ه سالگرد EDIFICE. شماره گیری و کیف سیاه از کربن ساخته شده است ، موادی که امروزه اغلب در موتور سواری نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که آرم هوندا مسابقه ، بند چرمی اصل و شماره “20” که در حاشیه ظاهر می شود برای جشن گرفتن. 20ه تولد قرمز است. نماد EDIFICE ، لبه داخلی گودی و دست های شماره گیری شده شکاف با طلا برای نشان دادن این جشن تنظیم شده است.

اخبار مرتبط  بازارهای اطلاعات در ژاپن اثبات می کند که نمایشگاه ها بازگشت و مرتبط هستند

این مدل جدید مبتنی بر ECB-10 است ، ویژگی های آن پس از مشورت با تیم مسابقه ای فرمول 1 Scuderia AlphaTauri ساخته شده است. آرم هوندا در تمام ساعت ها و فرمول های ویژه ظاهر می شود. با متن “20 Anniversary EDIFICE” حکاکی شده در پشت کیس ، این ساعت بیشتر تجسم چشم انداز دنیای هوندا مسابقه و روحیه تجلیل از 20ه سالگرد EDIFICE.

اخبار مرتبط  WeissLaw LLP Grubhub، Inc. را بررسی می کند.

ساعت همکاری EDIFICE
https://www.edifice-watches.com/asia-mea/fa/collection/limited_edition/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153843/1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153844/2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153842/3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1153845/4.jpg

SOURCE CASIO COMPUTER CO. ، LTD

پاسخی بگذارید