InventHelp Inventor راهی راحت را برای محافظت از زخم پای حیوان (PHO-2669)

پیتزبورگ، 15 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک روش راحت تر برای جلوگیری از جویدن سگم در زخم روی پای او ایجاد کنم.” سورپرایز ، Ariz.، “بنابراین من SHIN GUARD را برای حیوانات خانگی اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای محافظت از زخم یا محل جراحی روی پای حیوان خانگی است. با انجام این کار ، جایگزینی برای مخروط های گردن ارائه می دهد. در نتیجه ، به جلوگیری از لمس ، لیس زدن یا گاز گرفتن منطقه آسیب دیده از حیوان خانگی کمک می کند و باعث افزایش راحتی حیوانات اهلی می شود. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است بنابراین برای دفاتر دامپزشکی و صاحبان حیوان خانگی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  کتاب جدید JASALO Un Espíritu Se Es Y Un Alma Se Posee ، یک خواننده پرشور است که مؤمنان را در درک معنویت که از بودن آنها تعریف می کند راهنمایی می کند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من می تواند به پیشرفت روند بهبودی حیوانات خانگی کمک کند.”

طرح اصلی به ققنوس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-PHO-2669 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  نام شرکت های قاره ای ، رئیس پیشکسوت CPG ، کیت نویمان ، مدیر ارشد رشد است

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com