علوم زیستی هالیستر تأخیر در تشکیل صورتهای مالی سالانه را اعلام کرد

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 15 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت هالیستر بیوشینس (“شرکت” یا “هالیستر“) (CSE: HOLL) (FRANKFURT: HOB) (فرابورس: HSTRF) ، در ادامه به انتشار خبر خود از 2 ژوئن سال 2020 که صورتهای مالی سالانه خود را برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، از جمله بحث مربوط به بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل ، و گواهینامه های مدیر عامل شرکت و CFO (در مجموع ، “پرونده های مالی سالانه“) در مهلت ثبت نام لازم از پرونده ثبت نشده اند 15 ژوئن سال 2020 (“”مهلت تشکیل پرونده“)

پرونده های مالی سالانه به دلیل ماهیت تجارت و همه گیری COVID-19 در یا قبل از مهلت تشکیل پرونده ثبت نشده اند. این شرکت به حسابرسان خود ، دیویدسون و شرکت LLP توصیه شده است که برای تکمیل حسابرسی به زمان بیشتری نیاز دارند.

این شرکت در حال کار روی مراحل مورد نیاز برای تکمیل پرونده های مالی سالانه است و انتظار دارد که بتواند پرونده های مالی سالانه را توسط 15 ژوئیه، 2020. این شرکت با دسترسی به اطلاعات بیشتر مربوط به پرونده های مالی سالانه ، به روز رسانی ها را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Darling Ingredients راه اندازی کارخانه تولید در گنت بلژیک را اعلام کرد

این شرکت به مقامات نظارتی اوراق بهادار مربوطه اعمال شده و یک دستور توقف تجارت را دریافت کرده است “”MCTO“) به مدیرعامل و مدیر مالی اصلی شرکت تحمیل شده است که مانع از اوراق بهادار شرکت نمی شود. MCTO تا زمان تشکیل پرونده های مالی سالانه وارد عمل خواهد شد و مستلزم تشکیل پرونده های مالی سالانه بر روی یا قبل از آن است. 15 ژوئیه سال 2020.

تا زمان تشکیل پرونده های مالی سالانه ، شرکت قصد دارد گزارش وضعیت پیش فرض دو هفته ای را مطابق با سیاست ملی 12-203 – سفارشات توقف تجارت. این شرکت در نظر دارد مقررات راهنمای اطلاعات جایگزین را در دوره ای كه به طور پیش فرض از الزامات تشکیل پرونده باقی مانده است ، برآورده سازد. این شرکت تأیید می كند كه هیچ اطلاعات مادی دیگری در رابطه با امور آن وجود ندارد كه عموماً افشا نشده است.

درباره Hollister Biosc علوم Inc.

Hollister Biosc علوم Inc. یک شرکت شاهدانه ایالتی با چندین کشور است که می تواند به عنوان نمونه ای از محصولات برتر و مورد نیاز محصولات برتر شاهدانه با کیفیت بالا و محصولات شاهدانه باشد. هالیستر از یک مدل حاشیه بالا استفاده می کند و کل فرآیند از تولید گرفته تا فروش تا توزیع یا بذر تا قفسه را کنترل می کند. محصولاتی از شرکت Hollister Biosciences Inc شامل HashBone ، پیشرونده تزریق شده hash artisanal از برند ، به همراه کنسانتره (خرد کردن ، جوانه ، فرو ریختن) ، تقطیر ، حباب بدون حلال ، گل از پیش بسته بندی شده ، پیش رول ، تنتور ، محصولات vape ، و طیفهای کامل حیوانات خانگی CBD با طیف بالا. شرکت Hollister Cannabis علاوه بر این ، تولید برچسب سفید محصولات حشیش را نیز ارائه می دهد. کاملاً متعلق به ما کالیفرنیا شرکت تابعه Hollister Cannabis اولین شرکت دولتی کانابیس دارای مجوز دولتی و بومی است هالیستر ، کالیفرنیا زادگاه “دوچرخهسواری آمریکایی”.

اخبار مرتبط  سرمایه گذاران مهم مهلت مهلت مهلت مهلت مهلت 11 اقدام مهلت قانونی برای اقدام در مورد اوراق بهادار ، FUNKO ALERT ، ROSEN ، FIRM LADING FIRM

وب سایت: www.hollistercannabisco.com

در مورد هیئت مدیره
هوليستر BIOSCIENCES INC.

کارل سالینگ

کارل سالینگ
مدیر اجرایی

CSE مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه مسئولیت را قبول نمی کند.

اعلامیه احتیاطی در رابطه با اطلاعات “پیش رو – نگاه”: این خبر حاوی بیانیه های آینده نگر است. این شرکت با تکیه بر فرضیاتی که معتقد است در حال حاضر منطقی است ، اظهارات آینده نگر را ارائه داده است. خواننده هشدار می دهد که فرضیات استفاده شده در تهیه بیانیه های آینده نگر ممکن است نادرست باشد. همه این بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته هستند که برخی از آنها خارج از کنترل شرکت است. چنین خطرات و عدم قطعیتها ، بدون محدودیت ، تأخیرهای ناشی از یا عدم توانایی در تصویب قانونی لازم را شامل می شود. نتایج ، عملکردها یا دستاوردهای واقعی می تواند از لحاظ معناداری با آنچه بیان شده است ، یا دلالت بر این بیانیه های آینده نگر متفاوت می کند و بر این اساس ، هیچ تضمینی نمی توان به دست آورد که هر یک از رویدادهای پیش بینی شده توسط بیانیه های آینده نگر منتقل شود یا رخ دهد ، یا اگر هر یک از آنها ، چه مزایایی از جمله میزان درآمد را داشته باشد ، شرکت از این طریق نتیجه می گیرد. به خوانندگان هشدار داده شده است که لیست قبلی عوامل جامع نیست.

اخبار مرتبط  غذای اصلی به روزرسانی مشتری در نیوجرسی در حادثه اطلاعات کارت پرداخت

SOURCE Hollister Biosc علوم Inc.