این هفته بزرگترین درایو غذا Nation این هفته با رمان جدید ظاهر شد

واشنگتن، 15 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – با نزدیک شدن به تابستان ، بانک های مواد غذایی محلی و قفسه های کلیسا در سراسر کشور به طور عادی از منابع خوبی برخوردار خواهند بود و از 70 میلیون پوند مواد غذایی که اخیراً از سالانه تمبر Out Hunger Food Hunger Food دریافت شده است ، بهره مند می شوند. در ماه مه برای 27 سال گذشته

زمان رانندگی مواد غذایی بسیار مهم است ، زیرا کمکهای تعطیلات زمستانی از لباسهای شنی و پناهگاه های بی خانمان کاسته شده است و برنامه های وعده های غذایی در تابستان در دسترس نیست. با این حال ، همه گیر کروناویروس ، مجبور به تعویق افتادن برنامه ریزی شده است 9 مه به دلایل ایمنی رانندگی کنید – حتی اگر خاموش شدن اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ، عدم امنیت غذایی را بدتر کرده است.

برای مقابله با این وضعیت فوری ، انجمن ملی حاملان نامه (NALC) طرحی جدید را برای رفع مشکل گرسنگی ایجاد کرده است که در یک هشت آمریکایی از جمله میلیون ها کودک ، سالمند و جانباز نظامی یک نفر را شامل می شود.

با شروع این هفته ، میلیون ها آمریکایی سخاوتمند که به طور معمول در شنبه دوم ماه مه در صندوق پستی خود مواد غذایی را برای جمع آوری حروف نامه و همچنین لژیون های داوطلبان جامعه که به مرتب سازی و حمل مواد غذایی کمک می کنند ، می گذارند ، می توانند همین کار را انجام دهند. به معنای.

اخبار مرتبط  WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری ارشد را گسترش می دهد ، برای رشد آماده می شود

NALC با استفاده از تجربه ، مخاطبین ، حضور در هر کد پستی در کشور و شبکه جهانی که Stamp Out Hunger Food را به بزرگترین مجموعه غذای یک روزه کشور تبدیل کرده اند ، به هماهنگ کنندگان غذایی بیشمار منطقه ای / ایالتی ما ، که در به نوبه خود با 1900 شعبه ما در هر گوشه کشور تماس بگیرید تا بتوانید رویکرد جدیدی برای زمانها پیدا کنید. سپس شعب با بانک های مواد غذایی و شلوار در جوامع خود صحبت کردند و ما کسانی را که مایل و قادر به شرکت در این تلاش هستند شناسایی کردیم.

نتیجه: یک رویکرد درایو اهداکننده جدید برای متناسب با شرایط فعلی. آمریکایی ها در شهرهای بزرگ و حومه شهرها ، در شهرهای کوچک و مناطق روستایی می توانند به وب سایت مستقر در این زمینه مراجعه کنند ، یک بانک غذایی نزدیک به آنها را انتخاب کنند و وجوهی را برای کمک به شیرینی فروشی در خرید مواد غذایی اهدا کنند. این کار به شکلی تنظیم شده است که به هر دلار افزایش یافته می تواند مستقیماً به خرید مواد غذایی برای گرسنه ها برود.

اخبار مرتبط  در سال 2020 ، QVC و The Big Find QVC واقعاً برگزار می شوند

برای یافتن یک بانک غذای محلی در ایالت خود ، به آدرس www.nalc.org/food بروید

مثل همیشه ، مواد غذایی تهیه شده در جامعه برای کمک به ساکنان نیازمند باقی می مانند. و مجدداً شرکای ملی شگفت انگیز ما – سرویس پستی ایالات متحده ، United Way Worldwide ، اتحادیه بین المللی کارگران تجارت مواد غذایی و تجاری (UFCW) ، شرکت Kellogg ، انجمن ملی حمل و نقل نامه های روستایی ، CVS Health ، Valpak ، AFL-CIO و Valassis— برای موفقیت آن حیاتی است.

این البته غذای طبیعی ما نیست ، اما اینها اوقات عادی نیستند.

رئیس NALC گفت: “به عنوان حاملان نامه در هر محله کشور شش و هفت روز در هفته ، ما نیاز را می بینیم و نمی توانیم منتظر بمانیم در حالی که بانک های مواد غذایی مبارزه می کنند ، تقاضا رشد می کند و مردم گرسنه می مانند.” فردریک رواندو گفت “پس از آن که ایمن باشد ، ما به غذای سنتی غذا باز خواهیم گشت.”

اخبار مرتبط  انجمن باغ وحش بزرگ لس آنجلس بیش از 1 میلیون دلار از "توپ واقعی حیوانات اهلی" جمع می کند

در این میان ، ممکن است یک رویکرد نقره ای از این رویکرد متولد شده از ضرورت باشد. به جای یک رویداد یک روزه ، این تلاش در صورت نیاز ادامه خواهد یافت. و ، بانک های مواد غذایی می توانند بیش از آنکه یک ساکن بتواند با همان منابع خریداری و اهدا کند ، مواد غذایی بیشتری خریداری کند.

برای اطمینان ، این رویکرد متفاوت از گذشته است. اما برای افراد و خانواده های مختلف ایالات متحده به دلیل سخاوت دیگران قادر به غذا خوردن است ، تغذیه و سپاسگزاری دقیقاً مانند گذشته خواهد بود.

برای یافتن یک بانک غذای محلی در ایالت خود ، به آدرس www.nalc.org/food بروید

********

290،000 عضو انجمن ملی حاملان نامه نمایانگر حاملان نامه در سراسر کشور است که توسط خدمات پستی ایالات متحده به همراه حاملان بازنشسته نامه مشغول به کار هستند. NALC که توسط جانبازان جنگ داخلی در سال 1889 تأسیس شد ، یکی از قدیمی ترین اتحادیه های کارگری کشور است.

منبع ملی سازمان حامل نامه

لینک های مربوطه

http://www.nalc.org