SoCalGas و شریک انجمن رستوران های لاتین برای تغذیه کارگران بهداشت و درمان در استان کرن

لس آنجلس، 15 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت گاز کالیفرنیای جنوبی (SoCalGas) و انجمن رستوران های لاتین (LRA) امروز مراسم توزیع غذا در بیمارستان رحمت جنوب غربی در بیکرزفیلد و مرکز پزشکی منطقه ای Delano Health Delano. صدها نفر از کارمندان مراقبت های بهداشتی وعده های غذایی رایگان را که توسط رستوران های محلی لاتین تهیه شده است دریافت کردند. این رویدادها به لطف کمک هزینه ای از برنامه SoCalGas به برنامه Front Fronters Feed LRA ، که پشتیبانی از کارمندان مراقبت های بهداشتی و رستوران های آسیب دیده از بیماری همه گیر COVID-19 را فراهم می کند ، امکان پذیر شد.

“بیمارستان رحمت از بیکرزفیلد سخاوتمندانه SoCalGas و LRA غرق است. ” تونی هارپرمعاون رئیس جمهور در بیمارستانهای رحمت از بیکرزفیلد. “از آنجا که ما به بیماری همه گیر هوای خود را ادامه می دهیم ، مراقبان ما بی حوصله کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که هر بیمار و خانواده بهترین مراقبت را داشته باشد. ژست هایی مانند این توسط SoCalGas و LRA روح خود را تجدید می کند و برای همین ، ما از ابدیت سپاسگزاریم.”

وی گفت: “این همه گیری به طرق مختلف همه ما را تحت تأثیر قرار داده است. هدف ما از این رویدادها ابراز قدردانی ما از کارکنان مراقبت های بهداشتی و حمایت از صاحبان رستوران های محلی است که مشاغل آنها تحت تأثیر این بیماری همه گیر بوده است.” رابرت دوچو، مدیر امور عمومی در SoCalGas. “ما مفتخریم که به حمایت از جوامعی که هر روز در خدمت آنها هستیم ادامه خواهیم داد.”

کارمندان SoCalGas از بیکرزفیلد همچنین داوطلبانه در این رویدادها ، توزیع وعده های غذایی و بسته های مراقبت ویژه به کارمندان مراقبت های بهداشتی.

وعده های غذایی برای این رویداد توسط رستوران های عضو LRA تهیه شد ، لا کاستا که در بیکرزفیلد و توسط Hole-in-One در دلانو. اعطای SoCalGas به برنامه Front Fronters کمک مالی برای خرید وعده های غذایی ، که از رستوران هایی که تجارت آنها تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته است ، پشتیبانی می کند.

“انجمن رستوران های لاتین از SoCalGas برای همکاری با ما در برنامه” Feed Frontliners “ما بسیار شکرگزار است. بیکرزفیلد و دلانو گفت: جامعه لیلی روچا، رئیس هیئت مدیره LRA. وی ادامه داد: “SoCalGas از ابتدا با ما بوده است و با شروع تعداد معدود وعده های غذایی تا واحدهای ICU محلی تا 250 وعده غذایی در مرکز پزشکی منطقه ای Adventist Health Delano و بیمارستان Mercy به ترتیب آغاز شده است. قدرت این برنامه در حمایت از دو جامعه آسیب پذیر و آسیب دیده است – خط مقدم. کارمندان مراقبت های بهداشتی هر روز با COVID-19 و رستوران هایی که در تلاش هستند تا باز بمانند ، می جنگند.

SoCalGas به حمایت از سلامتی ، ایمنی و سلامتی جامعه ما اختصاص یافته است. علاوه بر پشتیبانی از رویدادهای برنامه Front Frontliners Feed LRA ، این ابزار بیش از اهدا کرده است 2 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی برای حمایت از نیروی کار منطقه ، تغذیه گرسنگی ، ارائه کمک مالی به مشتریان و موارد دیگر به عنوان بخشی از بازیابی COVID-19. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ SoCalGas به بیماری همه گیر COVID-19 ، لطفاً به www.socalgas.com/coronavirus مراجعه کنید.

درباره SoCalGas

SoCalGas® که مقر آن در لس آنجلس قرار دارد ، بزرگترین ابزار توزیع گاز در منطقه است ایالات متحده. SoCalGas خدمات گازی مقرون به صرفه ، قابل اعتماد ، تمیز و به طور فزاینده ای را به 21.8 میلیون مشتری در 24000 مایل مربع از کالیفرنیای مرکزی و جنوبی ارائه می دهد ، جایی که بیش از 90 درصد از ساکنان از گاز طبیعی برای گرمایش ، آب گرم ، پخت و پز ، خشک کردن لباس یا موارد دیگر استفاده می کنند. گاز منتقل شده از طریق خطوط لوله این شرکت همچنین نقش اساسی در تأمین برق به کالیفرنیایی ها دارد – حدود 45 درصد از برق تولید شده در ایالت از نیروگاه های گازسوز استفاده می شود.

چشم انداز SoCalGas تمیزترین ابزار گاز در آمریکای شمالی است و انرژی مقرون به صرفه و تجدید پذیرتری را به مشتریان خود تحویل می دهد. در حمایت از این دیدگاه ، SoCalGas متعهد است تا 2030 جایگزین 20 درصد از گاز طبیعی خود را با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) جایگزین کند. گاز طبیعی تجدید پذیر از زباله های ایجاد شده توسط مزارع لبنیات ، دفن زباله ها و تصفیه خانه های فاضلاب ساخته می شود. SoCalGas همچنین متعهد است که ضمن نگه داشتن صورتحساب برای مشتریان ، در زیرساخت های تحویل گاز خود سرمایه گذاری کند. از سال 2014 تا 2018 ، این شرکت نزدیک به 6.5 میلیارد دلار برای ارتقاء و نوسازی سیستم خط لوله خود برای ارتقاء ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری کرده است. SoCalGas یک شرکت تابعه Sempra Energy (NYSE: SRE) ، یک شرکت هلدینگ خدمات انرژی مستقر در سن دیگو است. برای اطلاعات بیشتر به سایت socalgas.com/newsroom مراجعه کرده یا با SoCalGas در ارتباط باشید توییتر (SoCalGas) ، اینستاگرام (SoCalGas) و فیس بوک.

درباره انجمن رستوران های لاتین

انجمن رستوران های لاتین برای اطمینان از رشد اقتصادی عادلانه بخش رستوران های لاتین ، رستوران ها و صاحبان مشاغل کوچک را ارتقا ، پشتیبانی و آموزش می دهد. به عنوان یک انجمن عضو ، ما در تلاشیم تا جامعه عضو خود را برای حمایت از مسائل مهم و تأثیرگذار بر صنعت ما و ارائه منابع و فرصت های آموزشی برای حمایت از شیوه های کارآمد در تجارت ، گرد هم آوریم. LRA تلاش می کند تا یک بستر رستوران همه کاره لاتین را برای کشور ایجاد کند.

شرکت گاز جنوب کالیفرنیا SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com


اخبار مرتبط  InventHelp مخترع دستگاهی را برای حمل چندین کیف مواد غذایی با سهولت (CLM-493) توسعه می دهد