رستوران پیتزا بوستون و رستوران های بار ورزشی Weathers Bar؛ رشد Q2 شدید را گزارش می کند

دالاس، 16 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – در سراسر کشور ، رمان کروناویو رستوران های بیشماری را به خود اختصاص داده است. با این وجود ، حتی به نظر می رسد آینده برای همه مشاغل چالش برانگیز است ، رستوران پیتزا و رستوران پستی بوستون (رستوران بوستون) ، یک رستوران ناهار خوری دوستانه خانوادگی با یک نوار ورزشی پر جنب و جوش در زیر یک سقف ، اثبات کرده است که آنچه را که برای پیروزی دارد لازم دارد. امروز ، این برند از بازگشایی آن خبر داد Mill Creek، WA مکان و امضای دو توافق نامه جدید حق رای دادن.

مکان Mill Creek اولین مکان از بوستون است که به تازگی طراحی شده است و در این شهر باز می شود شمال غربی واشنگتن منطقه و دارای یک طراحی جدید است که به دوستان و خانواده ها مکانی مناسب برای لذت بردن از غذاهای عالی را در یک فضای شاد و ورزشی با محوریت ورزشی ارائه می دهد. طراحی تازه ای شامل فضای صندلی و نوار با دکوراسیون مدرن است که مکانی دوستانه و دعوت کننده را برای میهمانان ایجاد می کند تا از تیم مورد علاقه خود تشویق کنند ، پیروزی های کوچک زندگی را جشن بگیرند یا فقط در فضای داخلی فضای باز استراحت کنند. حق رای دادن رانبیر سینگ با حق رای دادن موجود ، Beant Khaira و گوردف پاندر، که همچنین اعتقاد داشت سیاتل بزرگ بازار فرصت خوبی را برای طرفداران وفادار پیتزا بوستون فراهم کرد. با وجود همه گیری ، هیجان در اطراف بازگشایی دوباره ایجاد می شود نهر میل این گروه اکنون در رستوران دوم Smokey Point که اواخر تابستان امسال بازگشایی می شود ، دیدنی های خود را دارند.

اخبار مرتبط  توافق پاناكیا با داروخانه بین المللی Neuraxpharm نهایی شده است

روی پاشنه های بازگشایی Mill Creek ، بوستون نیز دو معامله دیگر را که مارک تجاری را به ارمغان می آورد ، بست Pooler ، GA و یوما ، آریزونا. حق رای دادن حق رایانه خانواده جیگار پاتل سابقه طولانی در عملیات حق رای دادن چند واحدی دارد و در حال توسعه یک ساختمان چند مستاجر در استخر که بوستون را به فضا معرفی می کند – یک مکان جدید درپوش پایان غیر سنتی. محل یوما توسط PR Normandale Hotels، LLC. ، یک برند مهمان نوازی چند واحدی است که هتل ها و رستوران ها را در ایالات متحده و اداره می کند. کانادا. گروه مالکیت به خوبی تثبیت شده ، چهار امتیاز جدید توسط شراتون را توسعه می دهد یوما، اولین بسیاری از معاملات جدید ماریوت برای نام تجاری بوستون است.

وی گفت: “از آنجا كه اولین مورد كروناویروس در آمریكا در ماه فوریه تأیید شد ، رستوران ها در سراسر كشور به روش های مختلفی تحت تأثیر قرار گرفتند و بوستون نیز از این قاعده مستثنا نبود. اما از طریق سختی قدرت می گیرد.” جف ملنیک، رئیس جمهور برای بوستون. وی گفت: “بازگشایی رستوران و امضای دو توافق نامه جدید که برند ما را در این زمانهای آزمایشی گسترش می دهد ، یک شاهکار باورنکردنی و شهادت به قدرت مفهوم بوستون است. من به تیم ما بسیار افتخار می کنم و مشتاقانه منتظر ادامه حرکت در این دوره هستم. هفته ها و ماههای آینده

اخبار مرتبط  Rise Gardens با سرمایه گذاری صندوق آمازون الکسا به شما کمک می کند تا بهترین مزرعه داخلی را به بازار مصرف برساند

علاوه بر بازگشایی Mill Creek و دو توافق نامه جدید حق رای دادن ، بوستون در حال بازگشایی در سراسر کشور است که ایالت ها شروع به برداشتن محدودیت ها در میان تاج ویروس می کنند. مکان های بوستون در داکوتای شمالی، مونتانا و تگزاس اخیراً شروع به ارائه ناهارخوری در رستوران تحت رهنمودهای دقیق بهداشت و ایمنی کرد. این دهانه ها بخشی از رویکرد بازگشایی فاز است. مکانهای دیگر مارک تجاری مطابق دستورالعمل های اجرایی ، از این روند پیروی می کنند.

50 و بیش از سالها سیستمهای عملیاتی پیشرو در صنعت ، از بوستون و حق رای دادن حمایت می کنند. در طول آمریکای شمالی، بوستون می بیند 1.1 میلیارد دلار در فروش گسترده ای از سیستم ، با بیش از 400 مکان در سراسر کانادا، ایالات متحده و مکزیک. برای یافتن بوستون در نزدیکی خود ، به https://www.bostons.com/ مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت حق رای دادن بوستون ، لطفاً به آدرس https://www.ownabostons.com/ مراجعه کنید.

درباره بوستون
بوستون هم یک رستوران ناهار خوری گاه به گاه خانوادگی و یک بار ورزشی پر انرژی است که همگی زیر یک سقف قرار دارد. بیش از 50 سال است که بوستون تخصص خود را در تهیه یک فضای آرامش بخش و مواد غذایی از ابتدا به مهمانی های مختلف می اندازد. با قول نام تجاری بوستون ، “ما شما را هوادار خواهیم کرد” ، و 80 مورد از منوها ، که در درجه اول در خانه ساخته می شوند ، برای هر مناسبت و سلیقه چیزی را ارائه می دهند. بوستون توسط مجله Entertainur به عنوان یکی از سه مارک برتر رستوران با خدمات کامل شناخته می شود. این شرکت همچنین در حال حاضر در شماره 176 در لیست Franchise 500 مجله کارآفرین 2017 قرار دارد و توسط این مجله به عنوان شماره رستوران و نوار ورزشی در دسته نوارهای ورزشی / بارها نامگذاری شده است. علاوه بر این ، این مارک در لیست شماره 162 مجله “Top Global Franchises” مجله و شماره 93 در لیست Franchise Times Top 200 (به علاوه 300) در رتبه بندی قرار گرفته است. فروش با بیش از 1 میلیارد دلار در فروش ناخالص در کل سیستم ، بوستون از طریق حق رای دادن رشد می یابد و در حال حاضر به دنبال گسترش در اطراف ایالات متحده و ایالات متحده است مکزیک. امروز به سایت شخصی خود مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  متخصص نورپردازی فریودیا در GE & # 039؛ واگذاری واحد روشنایی خود: پایان دوره

SOURCE رستوران پیتزا و بار ورزشی بوستون

لینک های مربوطه

http://www.bostons.com