راکوتن کمک مالی راکوتن را برای حمایت از رستوران های محلی و جایزه شام ​​با 20٪ پول نقد در سفارشات واریز می کند

سان ماتئو ، کالیفرنیا.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – Rakuten Americas برای حمایت از رستوران های محلی که در تلاش برای حفظ مشاغل خود و دستیابی به ناهارخوری ها هستند ، برای حمایت از رستوران های محلی راه اندازی کرده است. برای مدت زمان محدود ، اعضایی که از Rakuten Takeout استفاده می کنند و سفارشات اقامت دریافت می کنند ، در هر سفارش از رستوران های محلی مورد علاقه خود ، 20٪ Cash Back کسب می کنند.

راکوتن وانت ، طراحی شده توسط راکوتن آماده است و در لیدر Cash Back میزبان بود Rakuten.com، برای رستوران هایی طراحی شده است که به یک روش سریع و ساده برای ساده سازی فرایند سفارش سفارش و افزایش تقاضا نیاز دارند. این پلتفرم رستوران ها را قادر می سازد تا به راحتی یک وب سایت سفارشی بسازند که در آن اعضای Rakuten بتوانند سفارش دهند و بصورت آنلاین پرداخت کنند.

اخبار مرتبط  Fleet Feet® روز جهانی در حال اجرا را با رویداد در حال اجرا مجازی در سراسر کشور جشن می گیرد

شرکای رستوران از دسترسی به پایگاه 13 میلیونی Rakuten برای افزایش آگاهی ارگانیک و گسترش دسترسی مشتری بهره مند می شوند.

“ما امیدواریم که Rakuten Takeout برای رستوران های محبوب ، مادر و پاپ محلی محبوب باشد و به آنها کمک کند تا مدتها پس از پایان بحران COVID-19 شکوفا شوند.” امیت پاتلمدیر عامل شرکت راکوتن آمریكا. “همه برای رستوران با خانواده و دوستان رستوران های محلی مورد علاقه خود را دارند. ما متعهد هستیم كه از فن آوری خود استفاده كنیم تا به نقاط محبوب محلی كمك كنیم تا در فضای باز بمانند و به جوامع خود دسترسی ایمن به وعده های غذایی مورد علاقه خود بدهند.”

“COVID-19 واقعاً شغل ما را یک شبه تغییر داد و اعتماد به نفس برای تردد سفارشات و بازدیدها سخت تر است. با Rakuten Takeout ، ما توانستیم سفارشات آنلاین را به سرعت و به راحتی تنظیم کنیم – و واقعیت این است که این است. رایگان در این شرایط سخت بسیار مفید است. ” جف کیمصاحب توتورو رامن. ” سان ماتئو جامعه می خواهد این مسئله را برطرف کند و ما از حمایت مستمر آنها از توتورو رامن سپاسگزاریم. “

اخبار مرتبط  شرکای Bringg با Uber برای بهبود تجربه مشتری با تحویل همان روز خرده فروشی بدون فدا کردن کیفیت یا سودآوری

Rakuten takeout برای رستوران ها تا زمان رایگان است نوامبر 2020. هم اکنون در رستوران های موجود است سان ماتئو ، کالیفرنیا Rakuten Takeout به صورت گسترده تر گسترش خواهد یافت منطقه خلیج سان فرانسیسکو و بعداً امسال در سطح ملی پخش شد.

سان ماتئو رستوران های برجسته در وانت Rakuten عبارتند از: Chef Sha ، چیکو تاکریا ، دوزو ایزاکایا، جینجی، زادگاه نودل، Kemuri ، Kenta Ramen، Kobeya، Mr. Pizza Man، Mr. Taco Man، Pancho Villa Tqueria، Santa Ramen، Taishoken، Thonglor Thai، Totoro Ramen، با افزودن روزانه بیشتر.

اخبار مرتبط  یک رکورد جهانی 100K در ایالات متحده و ژاپن

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Rakuten Takeout به www.rakuten.com/takeout مراجعه کنید.

درباره راکوتن آمریكا
Rakuten Americas بخش آمریکای شمالی Rakuten، Inc. است ، (ژاپن) ، یک رهبر جهانی در خدمات اینترنتی که افراد ، جوامع ، مشاغل و جامعه را توانمند می کند. دفتر مرکزی در سان ماتئو ، کالیفرنیا با بیش از 2400 کارمند در سرتاسر جهان ، سبد تجارت Rakuten America شامل رهبران بازار در تجارت الکترونیکی ، بازاریابی دیجیتال ، تبلیغات ، هوش تجاری ، لجستیک ، ارتباطات و سرگرمی است. ما با هم ترازی اعضای و مشاغلی که می خواهند آنها را در یک جامعه مشترک درگیر کنند ، محصولات و خدماتی را ایجاد می کنیم که برای آنها ارزش استثنایی فراهم می کند. بازدید کنید http://rakuten.us برای اطلاعات بیشتر.

تماس با رسانه:
کلی جرثقیل
[email protected]

منبع Rakuten آماده است

لینک های مربوطه

https://www.rakuten.com

پاسخی بگذارید