InventHelp کارت اعتباری افزایش یافته / کارت اعتباری (IPL-670)

پیتزبورگ، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “نامزد من خارج از شهر بود و به مقداری پول احتیاج داشتم ، اما من کارت بدهی خود را با من داشتم.” کوکومو ، سرخپوستان “من فکر کردم اگر روش بهتری برای تأیید هویت در طول معاملات وجود داشته باشد عالی خواهد بود.”

اخبار مرتبط  CVS Health 13.7 میلیون دلار برای نوسازی مسکن کم درآمد و صندوق برنامه های اجتماعی در کلمبوس سرمایه گذاری می کند

او PICARD را توسعه داد تا روشی کارآمد برای تأیید هویت در معاملات مالی ارائه دهد. این سیستم افراد را قادر می سازد تا راحت تر پول ارسال کنند. این طرح ایمنی و امنیت معاملات را افزایش می دهد. همچنین خطر سرقت هویت را کاهش می دهد. سیستم چندین سطح امنیتی ارائه می دهد. علاوه بر این ، آرامش بیشتری به ذهن می بخشد.

اخبار مرتبط  روندهای برجسته ، بخشهای سودآور ، بازیکنان پیشرو

طرح اصلی به ایندیاناپولیس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-IPL-670 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  خرده فروشی و مهمان نوازی بررسی تأثیر COVID-19

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید