گلندیل داروهای طبیعت برنامه ریزی جشن های بزرگ در 19 ژوئن

ققنوس، 17 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – ضربان پزشکی جدید شاهدانه پزشکی داروهای طبیعت در 6840 خیابان بزرگ در گلندیل از روز جمعه سه روز جشن باشکوه برگزار می شود ، 19 ژوئن از طریق یکشنبه 21 ژوئن.

جدیدترین مرکز توزیع 6000 فوت مربع ، با ارائه محصولات حشیش سالم و پایدار از گیاه شاهدانه با قیمت های بسیار مناسب ، ماموریت این شرکت را در تسهیل سلامتی و مراقبت از خود ادامه خواهد داد.

بیمارانی که در جشن بزرگ افتتاحیه بازدید می کنند می توانند برای برنده شدن در تعدادی از هدایای مختلف وارد شوند. ده برنده جایزه بزرگ برای دریافت یک گل گیاه شاهدانه به مدت یک سال انتخاب می شوند. برای هیجان بیشتر ، هر سه روز یک باند شیشه ای سطح بالا وجود دارد 4:20 PM.

سایر پیشنهادات ویژه شامل رایگان قبل از رول و رایگان 1 / 8th پیش زمین رایگان برای همه بیماران هر روز در حالی که دوام آنها طول می کشد.

اخبار مرتبط  سرمایه Lightspeed برای مشتریان خرده فروشی ایالات متحده راه اندازی شد

مدیر کل گفت: “هرکسی که کنار بیاید با نوعی جوایز از جمله تی شرت ها ، پاپ سوکت ها یا داروهای خوب استفاده می کند.” Traci Black. “این است زمان مناسبی برای کنار گذاشتن جامعه است و می دانیم که تمام وزوزها درمورد چیست. “

در داخل داروهای جدید طبیعت ، بیماران ماری جوانا ، مجموعه ای از محصولات با کیفیت عالی THC و CBD را در انواع روش های مختلف زایمان از گل شاهدانه ، کنسانتره و بخار گرفته گرفته تا تنتور ، کرم های موضعی و درمان های لذیذ از جمله ادیب های جدید Reefer Gladness در دسترس قرار می دهند. خطی که به زودی راه اندازی می شود.

اخبار مرتبط  PriceSmart نتایج عملیاتی سه ماهه دوم مالیات 2020 را اعلام کرد

میهمانان نمایشگرهای چند محصول و 27 ایستگاه را در طبقه فروش پیدا می کنند که به ارائه دهندگان خدمات بیمار امکان ارائه خدمات مشتری شخصی را می دهند.

کانون مرکز توزیع یک درخت مجسمه ای روشن با نور است که به طور مداوم رنگ ها را تغییر می دهد و یک تجربه حسی خیره کننده را ایجاد می کند. در پایین درخت پایه ای از غلافهای ماری جوانا به سبک deli وجود دارد که بیش از 35 سویه محبوب را ارائه می دهد.

به عنوان بخشی از این جشن ، داروهای طبیعت در بسیاری از محصولات برنده جوایز خود ، معاملات ویژه و تخفیف ویژه ای را ارائه می دهند. “داروهای طبیعت از معرفی بسیار هیجان زده هستند گلندیل به انتخاب گسترده ما محصولات حشیش پزشکی از جمله مارک های برنده جایزه خود ما ، گفتیم جیگر پاتل، مدیر عامل، مدیریت آمادو و AMMA LLC. “بودن یک بخش اساسی از گلندیل جامعه برای ما بسیار معنی دارد. ما می دانیم اکنون که در اینجا هستیم روابط جدید و پایدار زیادی را بنا می کنیم. “

اخبار مرتبط  فن آوری های RiceBran به میزبانی کنفرانس نتایج مالی Q1 2020 در تاریخ 5 مه در 4:30 PM EDT فراخوانی می شود

درباره داروهای طبیعت: داروهای طبیعت یک جایزه دهنده ، یک باغچه و خرده فروشی عمودی یکپارچه و دارای مکان های مختلف است ایالات متحده. مأموریت ما ارائه مشاوره آموزشی و مراقبتی حرفه ای و دلسوزانه در مورد بیماران مورد نیاز شاهدانه پزشکی مورد نیاز ما است.

SOURCE داروهای طبیعت