InventHelp تختخوابی را برای افراد دارای نیازهای حمام ارائه می دهد (LVT-186)

پیتزبورگ، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترعی از: هندرسون ، نووی “همچنین ، من به عنوان ارائه دهنده خدمات منزل ، دیدم که بسیاری از افراد دیگر نیاز به استفاده از حمام در طول شب دارند. من با این ایده آشنا شدم تا افراد بتوانند در هنگام رختخواب خود را تسکین دهند ، در نتیجه زندگی را هم برای آنها و هم برایشان راحت تر می کند. مراقبان. “

اخبار مرتبط  Bath Bath & Beyond Inc. جان هارتمن را به عنوان مدیر ارشد عملیاتی منصوب می کند

او یک نمونه اولیه برای JUST FOR COMFORT ایجاد کرد تا فرد بتواند بدون نیاز به خارج شدن از رختخواب ، به حمام برود. این طرح نیاز به برخاستن و راه رفتن به حمام و پشت سر گذاشتن چندین بار در هر شب را برطرف می کند. به متوقف کردن زخم بستر کمک می کند. بستر فرد را قادر می سازد عزت و استقلال را حفظ کند. همچنین فرد را از شرمساری نجات می دهد. این امر کمک به پرسنل پزشکی و مراقبان را آسانتر می کند. علاوه بر این ، این طرح امکان پاکسازی آسان را فراهم می کند. این ایده آل برای افراد دیابتی ، جانبازان ، نوزادان و افراد مسن است.

اخبار مرتبط  جیمز ساکلینگ بیودینامیک Gê شراب سازی Emiliana را در بین بهترین شراب شیلی قرار می دهد

طرح اصلی به لاس وگاس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-LVT-186 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Loves Furniture & تشک افتتاحیه بزرگ مکان های پیتسبورگ ، مک موری را اعلام می کند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید