InventHelp ارائه دهنده موثر بوی توالت و بوی (KXX-223)

پیتزبورگ، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “من نمی خواهم به بو و بویایی که افراد غریبه در حمام می گذارند بوی من بدهد.” مورفی ، N.C. “من با این ایده کنار آمده ام تا از بد بو های توالت برطرف شوم. اکنون حمام با بوی تازه و تمیز باقی می ماند.”

اخبار مرتبط  شکایت آبجوسازان شکایت علیه شهرستان لس آنجلس را با ادعای محدودیت در بازگشایی نقض متمم چهاردهم

او یک نمونه اولیه برای ثبت اختراع در انتظار TOILET VENT ایجاد کرد تا بوی مؤثر توالت را از بین ببرد تا حتی هرگز وارد اتاق نشوند. این تضمین می کند که حمام بوی تازه و تمیز باقی بماند. این باعث می شود افراد از خجالت در کنار گذاشتن بوها نجات پیدا کنند. دستگاه برای استفاده با توالتهای موجود قابل تنظیم است. این امر نیاز به خوشبو کننده هوا را برای ماسک بوها از بین می برد. علاوه بر این ، این اختراع باعث ایجاد آرامش بیشتر می شود.

اخبار مرتبط  اندازه بازار پوست الکترونیکی ارزش 19.6 میلیارد دلار تا سال 2027

طرح اصلی به ناکسویل دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-KXX-223 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  اندازه بازار توفو تا حد زیادی با افزایش تمایل به سمت محصولات مبتنی بر گیاه به دلیل مزایای سلامتی و تناسب اندام تا سال 2025 هدایت می شود

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید