Kroger ، بزرگترین بقال فروشی آمریکا و UFCW ، بزرگترین اتحادیه غذا و خرده فروشی آمریکا ، درخواست فوری برای رهبران منتخب کشور را برای تعیین کارگران مواد غذایی به عنوان اولین پاسخ دهندگان صادر می کند

CINCINNATI و واشنگتن، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، شرکت Kroger ، بزرگترین سوپر مارکت آمریکا و اتحادیه بین المللی کارگران تجارت و تجارت (UFCW) ، بزرگترین اتحادیه غذا و خرده فروشی آمریکا ، بیانیه مشترکی را صادر کردند که در آن از دولت فدرال و ایالتی خواستند سریع اقدام کنند. تعیین همکاران در فروشگاه های مواد غذایی به عنوان “اولین پاسخ دهندگان طولانی” یا “پرسنل اورژانس”. بیانیه امروز هم از طرفداری مستقیم Kroger و هم UFCW در مورد این موضوع با مقامات منتخب طی پنج هفته گذشته پیروی می کند.

کروگر رئیس و مدیرعامل رادنی مک مولن و رئیس جمهور بین المللی UFCW مارک پررون بیانیه زیر را منتشر کرد:

“از زمان شروع این بیماری همه گیر ، خانواده Kroger از همکاران شرکت ها ، که همچنین عضو UFCW هستند ، خستگی ناپذیر کار کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که میلیون ها خانواده آمریکایی غذای تازه و محصولات مورد نیاز خود را دارند. همانطور که هم اکنون آمریکایی ها شاهد آن هستند – کارگران مواد غذایی در جامعه ما نقش اساسی دارند و باید از آنها محافظت شود.

اخبار مرتبط  Lowe's نتایج اولیه پیشنهادات مناقصه نقدی خود را برای برخی از اوراق بهادار بدهی برجسته خود اعلام می کند و به کل زیرپوش مناقصه و مناقصه افزایش می یابد

“کروگر و UFCW با هم همکاری می کنند ، در حال حاضر اقدامات قابل توجهی برای ایمن کردن همکاران کروگر و پاداش دادن آنها برای فداکاری های باورنکردنی خود در طول این بحران مداوم انجام داده اند. حقیقت این است که باید بیشتر انجام شود و اکنون باید انجام شود.

“با توجه به ریسک روزانه قابل توجهی که این کارگران با آن روبرو هستند ، ما از همه رهبران فدرال و ایالتی ما می خواهیم تا فوراً اقدام کنند. به طور خاص ، ما از رهبران کشورمان درخواست داریم که برای همه کارگران مواد غذایی تعیین موقت اولین پاسخ دهنده یا وضعیت اضطراری پرسنل را تعیین کنند. اشتباه نکنید ، این انتخاب کاملاً مهم است زیرا اطمینان حاصل خواهد کرد که این کارگران خط مقدم دسترسی اولویتی به تجهیزات حفاظت شخصی مانند ماسک و دستکش دارند.

اخبار مرتبط  VINAERA PRO "هوادهی قابل تنظیم" هواکش شراب برقی

“این فراخوان فوری برای پاسخ دهنده موقتی یا وضعیت پرسنل اورژانس فقط مربوط به محافظت از کارگران فروشگاه های مواد غذایی نیست ؛ بلکه درمورد حمایت از مشتریانی که آنها خدمت می کنند و به طور کلی از غذای ملت ما نیز حمایت می شود.

“ما از رهبران منتخب ملی و ملی خود می خواهیم كه هم اكنون عمل كنند و از این كارگران اساسی محافظت كنند.”

درباره شرکت Kroger
در شرکت Kroger (NYSE: KR) ، ما برای همه تازه هستیم – و به هدف خود اختصاص داده ایم: برای تغذیه روح بشر. ما ، در بین خانواده شرکت های ما ، تقریباً نیم میلیون همکار هستیم که روزانه بیش از 11 میلیون مشتری را از طریق یک تجربه خرید بی نظیر تحت نام های مختلف بنر ، خدمت می کنیم. ما متعهد هستیم تا سال 2025 جوامع #ZeroHungerZeroWaste را ایجاد کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ، به اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذار ما مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  ثبت نام برای SKF Capital Markets Day 2020 اکنون باز است

درباره UFCW
UFCW بزرگترین اتحادیه بخش خصوصی در است ایالات متحده، به نمایندگی از 1.3 میلیون متخصص و خانواده های آنها در فروشگاه های مواد غذایی ، گوشت ، بسته بندی مواد غذایی ، فروشگاه های خرده فروشی و سایر صنایع. اعضای ما کمک می کنند تا غذا در سفره کشورمان قرار بگیرند و در هر 50 ایالت به مشتریان خدمت کنند ، کانادا و پورتوریکو. در مورد UFCW اطلاعات بیشتری کسب کنید www.ufcw.org

منبع شرکت کروگر

لینک های مربوطه

http://www.kroger.com

پاسخی بگذارید