Alight از پاسخ های جهانی تحت هدایت پناهندگان به COVID-19 پشتیبانی می کند

می گوید: “همه گیر ماورایی ویروس برای بسیاری از ما بسیار زیاد است ، اما پناهندگان و مهاجران که با آنها کار می کنیم در حال پیشرفت هستند ، اجتماعات خود را جمع می کنند و برای محافظت از آسیب پذیرترین آنها اقدام می کنند.” دانیل وردسورثمدیر عامل شرکت Alight. “همیشه وجود دارد که بتواند آرمانگرایی و حسن نیت هر انسانی را تقویت کند ، بنابراین ما در کنار هم تلاش می کنیم تا از ایده ها و ابتکارات جوامع آواره شده که در آن خدمت می کنیم پشتیبانی و راهنمایی کنیم. این واقعاً الهام بخش بوده است ، به خصوص با نزدیک شدن به جهان. روز پناهندگان این روز شنبه ، برای به اشتراک گذاشتن داستان های خود و پشت سر گذاشتن اجتماعات پناهندگان در سراسر جهان گرد هم می آیند و در این زمان بسیار نامشخص امور را به دست خود می گیرند. ”

خوب ، همراه با شرکای خود TO.org و چتر ، در طی چند هفته گذشته صدها ایده از پناهندگان جمع آوری کرده اند که ساده ، قابل انجام و محور جامعه است. که در اوگاندا حل و فصل Nakivale ، ساکنان در حال حمایت از و حمایت از جامعه بطور گسترده برای تأمین و حمایت از شرکت های کوچک برای تجارت و پناهندگی مستقر در اجتماع هستند. تا به امروز ، این جامعه 8000 قطعه صابون و 14000 ماسک صورت تولید کرده است. آنها همچنین برای صیانت از اجتماع بیش از 100000 نفر از صابون ها با آب برای همه ایستگاه های شستشوی دست استفاده می کنند.

اخبار مرتبط  CHACCRA با استقبال از "سلامتی عادی جدید" و "سلامتی خانگی" در حال جابجایی ، فرشهای تابستانی است.

جمعیت مهاجران و پاسخ های پناهنده در کشورهای مختلف که Alight در آن فعالیت می کنند عبارتند از:

  • به رهبری پناهندگان مركز جوانان زاتاری در اردن برنامه های خود را از جمله انتقال داده است دروس انگلیسی ، شعر ، عکاسی و موارد دیگر بصورت آنلاین در حالی که مردم در حال تعطیل هستند. انتظار می رود این مرکز تبدیل شود مرکز فعالیت و هدایت جوانان تحت هدایت جوانان در مورد COVID-19 محدودیت های قفل کردن آسان می شود
  • آوارگان ساکن در آنجا سومالی و تایلند که برنامه خیاط معیشت Alight را به اتمام رسانده اند چهره هایی را برای اجتماعات خود تولید کرد
  • شریک وابسته Alight ، ORAM ، از گروهی حمایت کرد پناهندگان LGBTIQ در ایجاد کار صابون سازی خود در یک اردوگاه پناهندگی در کنیا، که در بهبود بهداشت و محافظت از جامعه بسیار ارزشمند است
اخبار مرتبط  پروژه "مکالمات ادبی در سراسر مرزها" توسط بنیاد ادبیات امارات آغاز به کار کرد

در همکاری با سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، UNHCR و سایر گروه های بین المللی ، Alight به حمایت جوامع و افراد برای کمک به تأمین بودجه تلاشهای بیشماری برای کمک به آنها تکیه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارهایی که Alight انجام می دهد ، لطفاً بازدید کنید www.wearealight.org.

درباره ما
در سال 1978 توسط موسس تأسیس شد نیل توپ، Alight ، که قبلاً به عنوان کمیته پناهندگان آمریکایی شناخته می شد ، بیش از 3.5 میلیون نفر در 17 کشور سالانه خدمات بهداشتی ، آب تمیز ، پناهگاه ، محافظت و اقتصادی را ارائه می دهد. الایت به خلاقیت باورنکردنی ، پتانسیل و نبوغ بیجاشدگان اعتقاد دارد و کار می کند تا چراغی بر بشریت خود بگذارد ، به ارزش فوق العاده ای که قبلاً اتفاق افتاده است و امکان انجام کارهای بیشتر. این سازمان برای دیدن و کمک به هر فرد در ایجاد تغییرات معنی دار در جهان وجود دارد – از اجتماعات آواره و حاشیه نشین در آفریقا، آسیا و آمریکا به … هرکسی ، هرجای دیگر درباره Alight در www.wearealight.org بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  SoCalGas و شریک انجمن رستوران های لاتین برای تغذیه کارگران بهداشت و درمان در استان کرن

درباره TO.ORG
To.org مأموریت دارد تا حیاتی ترین سرمایه گذاری های زمین را تسریع کند. توسط تیمی از برادران جوان ، نچسون و آریا میمران، To.Org سرمایه گذاری و ایجاد سرمایه گذاری در شرکت ها و دلایلی که برای جهانیان مفید است ، ایجاد می کند. مناطقی که To.Org در آن کار می کنند به سه گروه تقسیم می شوند. سرمایه گذاری ، که شامل پروژه هایی است که حیاتی ترین تیم های زمین را به خود اختصاص می دهد و به آنها کمک می کند تا سهم ناعادلانه خود از آینده را تصرف کنند. فعالیت خلاقانه ، که شامل همکاری با سازمانهای برجسته است که در پیگیری مسیری بهتر شجاع باشند و رفتار خود را به خوبی تغییر دهند. تحقیق و توسعه ، جایی که آنها فعالان خلاق را جمع می کنند تا ایده های حیاتی را که با وضع موجود به وجود می آورد جوجه کشی کنند. نمونه های اخیر کار To.Org را شامل می شود نور برای یادگیری، با هم، mPharma و عشق را بده. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت www.to.org/.

منبع روشن است

لینک های مربوطه

https://wearealight.org