استنلی بلک و دکر متعهد به پشتیبانی و تخصص مالی به نفع جوامع و کارمندان در طول بیماری همه گیر CVID-19 شد

BRITAIN جدید ، اتصال.، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – استنلی بلک و دکر (NYSE: SWK) امروز برای دستیابی به جوامع و کارمندان خود در سراسر جهان برای کمک به جوامع و کارمندان خود در سراسر جهان برای کمک به جوامع و کارمندان خود در سرتاسر جهان ، از برنامه 10 میلیارد دلاری جامع COVID-19 با کمک 10 میلیون دلار خبر داد. این برنامه در راستای هدف شرکت “برای کسانی که دنیا را می سازند” شامل می شود:

  • 4 میلیون دلار در کمک های مالی به کارگردانی این شرکت به COVID-19 متمرکز بر سازمان های غیرانتفاعی ، علاوه بر بودجه ای که قبلاً به سازمان های جامعه محور در سراسر جهان متعهد شده است.
  • 5 میلیون دلار برای صندوق امداد و نجات اضطراری کارمندان COVID-19 ، که توسط یک سازمان مستقل اداره می شود ، برای ارائه کمک مالی به کارمندان و خانواده های آنها که به طور جدی و فاجعه بار تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند. این صندوق برای کلیه کارمندانی که مایل به مشارکت شخصی هستند نیز در دسترس خواهد بود.
  • پیشرفت های برنامه تطبیق شرکت ما ، به طور خاص دو برابر کردن مبلغ مسابقه برای تکمیل کمکهای شخصی کارمندان به سازمانهای خیریه واجد شرایط انتخاب خود ، از جمله ، اما محدود به آنها ، صندوق امداد اضطراری کارمندان جدید COVID-19 نیست.
  • خرید 3 میلیون ماسک صورت و همچنین مقادیر زیادی تجهیزات محافظ شخصی دیگر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مقدم جبهه و اولین پاسخ دهندگان به سیستم های مراقبت های بهداشتی و سایر سازمان های نیازمند در جوامعی که در آن فعالیت می کنیم اختصاص داده می شود. و
  • تشکیل کارگروه واکنش جهانی COVID-19 در سطح جهانی برای اختصاص زمان ، استعدادها ، قابلیت های نوآوری و تخصص های دیگر شرکت جهت کمک به کاهش چالش های مرتبط با جامعه COVID-19 ، تحت رهبری مارک میبوریمدیر ارشد فناوری شرکت
اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای محافظت در برابر نشتی (HLW-2230) دوباره طراحی بهداشتی زنانه را تنظیم کرد.

وی ادامه داد: در طول این دوره بی سابقه ، ما همچنان بر اولویت شماره یک خودمان برای تضمین ایمنی و سلامت کارکنان خود متمرکز هستیم و در عین حال همچنان در خدمت به مشتریان خود هستیم ، قدرت مالی خود را حفظ کرده و نقش خود را برای کمک به جوامع و دولت ها کاهش می دهیم اثرات ویروس ، “گفت استنلی بلک & رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دککر جیم لوره. “بحرانهای بشردوستانه و اقتصادی امروز ، همه را ملزم می کند تا در بهترین توانایی های خود مشارکت کنند. ما بهترین انسانها را می بینیم ، و این الهام بخش است که پاسخ شرکت ها ، دولت ها ، سازمان های مردم نهاد ، جوامع و افراد را که همه در کنار هم کار می کنند ، الهام بخش است. پرداختن به این چالش های هولناک. ”

اخبار مرتبط  اندازه بازار لب افزایش ارزش 4.4 میلیارد دلار تا سال 2027

استنلی بلک & Decker برای کسانی که زیرساخت های حیاتی جهان را در حال اجرا نگه می دارند ، از حمایت اساسی برخوردار است. ابزار و واحد های ذخیره سازی شرکت ، اتصال دهنده های مهندسی و راه حل های امنیتی توسط مراقبت های بهداشتی اساسی ، پاسخ دهنده اول ، ساخت و ساز ، نگهداری ، حمل و نقل ، دولت و کارکنان تولید پزشکی استفاده می شود. کارگروه پاسخگویی جامعه COVID-19 ما در حال حاضر با دانشگاه ها ، بیمارستان ها ، تولید کنندگان و سایر شرکای جهان همکاری می کند تا از نوآوری و تخصص خود برای مقابله با چالش های امروز استفاده کند. پروژه های در حال اجرا شامل چاپ سه بعدی محافظ صورت ، نوآوری در فناوری ماسک و اتصال دهنده ها و باتری برای محصولات پزشکی مانند دستگاه تنفس می باشد. علاوه بر این ، ما شاهد کارهایی اساسی برای کارمندان خود هستیم که می توانند وظیفه خود را انجام دهند ، با جوامع محلی خود برای تأمین نیازهای فوری همکاری و مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: “من همچنان از اشتیاق و تعهد اجتماعی کارمندان خود در سراسر جهان متحیر می شوم. حتی در مواجهه با چالش های شخصی خود مربوط به COVID-19 و همچنین چالش های عملیاتی جدید ، آنها همچنان به یافتن راه های تأثیرگذار برای زندگی هدف ما می پردازند. – برای کسانی که دنیا را می سازند – و نیرویی برای خیرخواهی هستم. من به شدت از تلاش های آنها افتخار می کنم. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، دنیا به دلسوزی و همدلی نیاز دارد. اکنون زمان فرا بخش بودن است. “

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor برای بزرگداشت رویدادهای مهم (LVT-304) یک ساعت منحصر به فرد را تهیه می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های پاسخگویی COVID-19 شرکت ، به این آدرس مراجعه کنید: https://www.stanleyblackanddecker.com/covid-19

در باره استنلی بلک و دککر
استنلی بلک & Decker یک است 14 میلیارد دلار درآمد ، سازمان صنعتی هدفمند. ما در بیش از 60 کشور جهان 60،000 کارمند داریم و بزرگترین تجارت و ابزارهای ذخیره سازی در جهان ، دومین شرکت بزرگ امنیت الکترونیکی تجاری جهان ، یک تجارت بستن مهندسی پیشرو و همچنین مشاغل نفت و گاز و زیرساخت را اداره می کنیم. مارک های نمادی این شرکت شامل Black + Decker ، Bostitch ، CRAFTSMAN ، DEWALT ، FACOM ، Irwin ، Lenox ، کابل پورتر و استنلی استنلی بلک & Decker شرکتی برای سازندگان و مبتکران ، صنعتگران و مراقبان و کسانی است که تلاش می کنند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

منبع استنلی بلک و دککر

پاسخی بگذارید