استنلی بلک و دکر متعهد به پشتیبانی و تخصص مالی به نفع جوامع و کارمندان در طول بیماری همه گیر CVID-19 شد

BRITAIN جدید ، اتصال.، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – استنلی بلک و دکر (NYSE: SWK) امروز برای دستیابی به جوامع و کارمندان خود در سراسر جهان برای کمک به جوامع و کارمندان خود در سراسر جهان برای کمک به جوامع و کارمندان خود در سرتاسر جهان ، از برنامه 10 میلیارد دلاری جامع COVID-19 با کمک 10 میلیون دلار خبر داد. این برنامه در راستای هدف شرکت “برای کسانی که دنیا را می سازند” شامل می شود:

  • 4 میلیون دلار در کمک های مالی به کارگردانی این شرکت به COVID-19 متمرکز بر سازمان های غیرانتفاعی ، علاوه بر بودجه ای که قبلاً به سازمان های جامعه محور در سراسر جهان متعهد شده است.
  • 5 میلیون دلار برای صندوق امداد و نجات اضطراری کارمندان COVID-19 ، که توسط یک سازمان مستقل اداره می شود ، برای ارائه کمک مالی به کارمندان و خانواده های آنها که به طور جدی و فاجعه بار تحت تأثیر این بیماری قرار گرفته اند. این صندوق برای کلیه کارمندانی که مایل به مشارکت شخصی هستند نیز در دسترس خواهد بود.
  • پیشرفت های برنامه تطبیق شرکت ما ، به طور خاص دو برابر کردن مبلغ مسابقه برای تکمیل کمکهای شخصی کارمندان به سازمانهای خیریه واجد شرایط انتخاب خود ، از جمله ، اما محدود به آنها ، صندوق امداد اضطراری کارمندان جدید COVID-19 نیست.
  • خرید 3 میلیون ماسک صورت و همچنین مقادیر زیادی تجهیزات محافظ شخصی دیگر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مقدم جبهه و اولین پاسخ دهندگان به سیستم های مراقبت های بهداشتی و سایر سازمان های نیازمند در جوامعی که در آن فعالیت می کنیم اختصاص داده می شود. و
  • تشکیل کارگروه واکنش جهانی COVID-19 در سطح جهانی برای اختصاص زمان ، استعدادها ، قابلیت های نوآوری و تخصص های دیگر شرکت جهت کمک به کاهش چالش های مرتبط با جامعه COVID-19 ، تحت رهبری مارک میبوریمدیر ارشد فناوری شرکت
اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی اسباب بازی های هوشمند از 7395.47 میلیون دلار در سال 2018 به 20.984.68 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 16.06٪ رشد کند.

وی ادامه داد: در طول این دوره بی سابقه ، ما همچنان بر اولویت شماره یک خودمان برای تضمین ایمنی و سلامت کارکنان خود متمرکز هستیم و در عین حال همچنان در خدمت به مشتریان خود هستیم ، قدرت مالی خود را حفظ کرده و نقش خود را برای کمک به جوامع و دولت ها کاهش می دهیم اثرات ویروس ، “گفت استنلی بلک & رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دککر جیم لوره. “بحرانهای بشردوستانه و اقتصادی امروز ، همه را ملزم می کند تا در بهترین توانایی های خود مشارکت کنند. ما بهترین انسانها را می بینیم ، و این الهام بخش است که پاسخ شرکت ها ، دولت ها ، سازمان های مردم نهاد ، جوامع و افراد را که همه در کنار هم کار می کنند ، الهام بخش است. پرداختن به این چالش های هولناک. ”

اخبار مرتبط  CASETiFY یک مجموعه الهام گرفته از ناسا را ​​راه اندازی می کند

استنلی بلک & Decker برای کسانی که زیرساخت های حیاتی جهان را در حال اجرا نگه می دارند ، از حمایت اساسی برخوردار است. ابزار و واحد های ذخیره سازی شرکت ، اتصال دهنده های مهندسی و راه حل های امنیتی توسط مراقبت های بهداشتی اساسی ، پاسخ دهنده اول ، ساخت و ساز ، نگهداری ، حمل و نقل ، دولت و کارکنان تولید پزشکی استفاده می شود. کارگروه پاسخگویی جامعه COVID-19 ما در حال حاضر با دانشگاه ها ، بیمارستان ها ، تولید کنندگان و سایر شرکای جهان همکاری می کند تا از نوآوری و تخصص خود برای مقابله با چالش های امروز استفاده کند. پروژه های در حال اجرا شامل چاپ سه بعدی محافظ صورت ، نوآوری در فناوری ماسک و اتصال دهنده ها و باتری برای محصولات پزشکی مانند دستگاه تنفس می باشد. علاوه بر این ، ما شاهد کارهایی اساسی برای کارمندان خود هستیم که می توانند وظیفه خود را انجام دهند ، با جوامع محلی خود برای تأمین نیازهای فوری همکاری و مشارکت داشته باشند.

وی ادامه داد: “من همچنان از اشتیاق و تعهد اجتماعی کارمندان خود در سراسر جهان متحیر می شوم. حتی در مواجهه با چالش های شخصی خود مربوط به COVID-19 و همچنین چالش های عملیاتی جدید ، آنها همچنان به یافتن راه های تأثیرگذار برای زندگی هدف ما می پردازند. – برای کسانی که دنیا را می سازند – و نیرویی برای خیرخواهی هستم. من به شدت از تلاش های آنها افتخار می کنم. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، دنیا به دلسوزی و همدلی نیاز دارد. اکنون زمان فرا بخش بودن است. “

اخبار مرتبط  اندازه بازار کفش طبی ارزش 12.97 میلیارد دلار تا سال 2027

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های پاسخگویی COVID-19 شرکت ، به این آدرس مراجعه کنید: https://www.stanleyblackanddecker.com/covid-19

در باره استنلی بلک و دککر
استنلی بلک & Decker یک است 14 میلیارد دلار درآمد ، سازمان صنعتی هدفمند. ما در بیش از 60 کشور جهان 60،000 کارمند داریم و بزرگترین تجارت و ابزارهای ذخیره سازی در جهان ، دومین شرکت بزرگ امنیت الکترونیکی تجاری جهان ، یک تجارت بستن مهندسی پیشرو و همچنین مشاغل نفت و گاز و زیرساخت را اداره می کنیم. مارک های نمادی این شرکت شامل Black + Decker ، Bostitch ، CRAFTSMAN ، DEWALT ، FACOM ، Irwin ، Lenox ، کابل پورتر و استنلی استنلی بلک & Decker شرکتی برای سازندگان و مبتکران ، صنعتگران و مراقبان و کسانی است که تلاش می کنند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

منبع استنلی بلک و دککر

پاسخی بگذارید