جنون میان تابستان به عنوان طرفداران مکعب روبیک قرار است رکورد جهانی گینس را بشکند

مارک روبیک مدیر عامل، کریستوف بتین، صحبت از لندن ستاد گفت: “در حالی که مکعب روبیک به طور پدیده محبوبیت دارد ، که بیش از یک میلیارد نفر آن را بازی می کنند ، ما می دانیم که بسیاری برای حل معما تلاش می کنند ، بنابراین می خواهیم این معمای را تغییر دهیم. چه بهتر از داشتن یک سرعتی سریع یک درس زنده است. این واقعیت که احتمالاً ما می توانیم عنوان رکورد جهانی گینس را نیز بشکنیم ، یک امتیاز اضافی است. “

کسانی که مایل به پیوستن به این تفریح ​​هستند تشویق می شوند تا به پخش مستقیم در جریان باشند کانال یوتیوب روبیک جایی که آنها جزئیات رویداد زنده دیجیتالی را که در آن اتفاق می افتد ، می بینند 8:00 ب. ظ زمان بریتانیا پنجشنبه 25 ژوئن. شرکت کنندگان می توانند اینجا ثبت نام کنید برای یادآوری یک رویداد

این رویداد برای مبتدیان کامل برگزار می شود اما شرکت کنندگان تشویق می شوند راهنماهای راه حل را که می توانند از آن بارگیری کنند نیز جستجو کنند وب سایت روبیک.

اخبار مرتبط  اولین رویداد آموزش رستوران Omnichannel Groundbreaking از انجمن رستوران های تگزاس شروع می شود

کریستوف بتین اضافه شده ، “9،024 آموزش جدید” نحوه انجام مکعب روبیک “وجود دارد که بین YouTube ارسال شده است 1 ژوئن 2019 و 31 مه 2020. علاوه بر این ، علاقه فوق العاده ای برای حل مکعب در طول دوره قفل وجود دارد زیرا محبوبیت معماها به طور کلی افزایش یافته است. “

به شرکت

از اینجا به کانال مستقیم YouTube کانال Rubik بپیوندید.

اگر می خواهید یادآوری کنید، تو می توانی اینجا ثبت نام کنید از پیش. لطفا برای اطلاعات بیشتر به وب سایت Rubik (www.rubiks.com) مراجعه کنید.

این رویداد در سطح جهان برگزار خواهد شد 8:00 ب. ظ (زمان انگلستان) روشن است پنجشنبه 25 ژوئن 2020 و برای همه شرکت کنندگان رایگان است.

زمان محلی:

بریتانیا – 8:00 // ET3 بعد از ظهر // CT2 بعد از ظهر // PTساعت 12 عصر // آلمان، فرانسه، هلند (CET) – 9 عصر

وب سایت و لینک های اجتماعی روبیک:

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor تلفن همراه سایه بان (LVT-274) را توسعه می دهد

وب سایت روبیک: https://www.rubiks.com

توییتر Rubik: https://twitter.com/rubiks_official

اینستاگرام روبیک: https://www.instagram.com/rubiks_official/

یوتیوب روبیک: https://www.youtube.com/user/RubiksTV

TikTok روبیک: https://www.tiktok.com/@rubiksofficial

درباره روبیک

آنچه به عنوان معمای ایجاد شده توسط استاد ارنی روبیک برای تدریس به دانشجویان معماری آغاز شده است ، به موفقیت آمیزترین اسباب بازی منفرد جهان تبدیل شده است ، که در سطح جهان به عنوان یک شکل هنری تلقی می شود و همچنین نمادی از هوشمندی و حل مسئله است.

در سال 1980 ، مکعب روبیک رسما به جهان معرفی شد. حالا در 40 سالگیهفتم سالگرد و به رهبری مدیر عامل شرکت کریستوف بتین450 میلیون مکعب تا به امروز به فروش رسیده است و قرار است سال 2020 با بیش از 20 میلیون محصول روبیک در سطح جهانی به فروش برسد. با افزودن هیجان سالگرد سالگرد ، Rubik’s چندین همکاری ایجاد کرده است تا بازی ها و معماهای مضامین کاملاً جدید و منحصر به فرد Rubik را ایجاد کند. این موارد شامل Etch-A-Sketch ، Op ، Perplexus ، DeKryptic و Marvin’s Magic است.

اخبار مرتبط  Vaporesso برای مبارزه با اپیدمی COVID-19 اقدام می کند

در داخل ایالات متحده آمریکا، می توانید مکعب روبیک را انجام دهید برنامه به طور معمول مکعب ها را هر سال به دست نیم میلیون دانش آموز می گذارد و به آنها کمک می کند تا مفاهیم مهم STEM و STEAM را بیاموزند.

درباره رکوردهای جهانی گینس

رکوردهای جهانی گینس (https://www.guinnessworldrecords.com/) باعث الهام بخشیدن به افراد – افراد ، خانواده ها ، مدارس ، تیم ها ، گروه ها ، شرکت ها و جوامع – در هر سنی و در هر شهر و کشور می شود.

این سازمان معتقد است که الهام از خواندن ، تماشای ، گوش دادن و شرکت در ثبت رکورد ناشی می شود.

مردم در رکوردهای جهانی گینس موفقیت را به روشی معمولی یا محدود تعریف نمی کنند و نمی شناسند ، بنابراین به کل دامنه های فوق العاده توجه می کنند تا به مردم در تحقق پتانسیل های خود و بررسی مجدد جهان کمک کنند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1193995/Rubiks_Cube_Guinness_World_Record.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1193996/Rubiks_Logo.jpg

SOURCE نام تجاری Rubik با مسئولیت محدود

لینک های مربوطه

https://www.rubiks.com