InventHelp راحتی و لوازم جانبی را برای برش مو / یک ظاهر طراحی شده مو (LCC-4021) ارائه می دهد

پیتزبورگ، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – “من در ارتقاء ایمنی در جوانان در مسابقات اتومبیلرانی مشغول به کار هستم ، و یک تکه وسایل ایمنی به من الهام بخش ایده من و همچنین آگاهی از محیط اطرافم ، متوجه چیزها و چالشهای مختلفی می شود که نگرانی های روزمره در سالن ها است.” گفت مخترع از مک آلیسترول ، پ.

او یک نمونه اولیه برای BARBER BUDDY ایجاد کرد تا بتواند سر مشتری را به راحتی پشتیبانی کند. لوازم جانبی تضمین می کند که مشتری ضمن داشتن برش مو و یک ظاهر طراحی شده ، دارای وضعیت مناسبی باشد. همچنین به شما کمک می کند تا هنگام ارائه خدمات ، سر کودک را همچنان حفظ کنید. دستگاه اطمینان می دهد که مشتریان نتایج حرفه ای را دریافت می کنند. این به منظور افزایش ایمنی در هنگام برش و یک ظاهر طراحی شده است. علاوه بر این ، لوازم جانبی سبک وزن است.

اخبار مرتبط  SeaPak و Budweiser با ارائه 100000 غذای دریایی برای حمایت از تلاش های امداد COVID-19 در بزرگ سینسیناتی

طرح اصلی به لنکستر دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-LCC-4021 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  ROSEN ، شورای سرمایه گذار ملی ، یادآوری سرمایه داران PharmaCielo Ltd. سرمایه گذاران مهلت مهم در دادرسی اقدام صنفی اوراق بهادار

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید