به عنوان مثال ، صابون سازان پنسیلوانیا غربی “خوبی صابون” را راهی برای زندگی در Pip & Lola همه چیز خانگی می کنند

صفحه اصلی ، PA.، 22 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – همه چیز Pip & Lola فقط در خارج از خانه است پیتزبورگدوباره باز شود 1 جولای به دنبال بسته شدن COVID-19.

برای اطلاعات بیشتر: https://www.pipandlola.com/

می گوید: “ما مشتاقانه منتظر هستیم که در 1 ژوئیه در را باز کنیم ، که این نهمین سالگرد ما نیز به عنوان فروشگاه آجر و ملات است.” Samantha Story-Camp که با مالکیت و مدیریت خانه با همسرش بروس فروشگاه کنید.

ساعت فروشگاه Pip & Lola از سه شنبه تا شنبه ، ساعت 10-6 از جمله از سر گرفته می شود 4 جولای. الزامات فاصله از راه دور و ماسک در فروشگاه وجود دارد.

استوری-کمپ موفقیت پیپی و لولا را به یک تجارت آنلاین قوی و ارادت شرکت وی به مشتریان به عنوان “خانواده” نسبت می دهد ، که در طول همه گیری سال 2020 با تعهد به حفظ – عدم افزایش قیمت ها – نشان داده شد.

اخبار مرتبط  جانباز جنگ عراق نخستین خط عطر لوکس متعلق به جانباز را برای زنان و مردان راه اندازی کرد

او می گوید: “هنگامی که COVID به پایان رسید ، ما شنیدیم که بسیاری از سازندگان صابون در مورد افزایش قیمت های خود صحبت می کنند تا از این واقعیت استفاده کنند که صابون تبدیل به حیاتی شده است.” “یکی از فروشندگان ما در واقع قیمت ضدعفونی کننده دست خود را چهار برابر کرد. این زمان بحران بود و مردم به همان کالایی که مردم برای زندگی نیاز داشتند ، افزایش می دادند.”

هنگامی که پیپ و لولا تعهد خود را نسبت به قیمت مناسب ادامه دادند و یک کوپن تخفیف 25٪ را به صورت عمومی ارائه دادند ، تجارت از طریق فروش آنلاین که بصورت حمل و نقل بدون هیچ هزینه اضافی ارائه می شود ، بصورت تصاعدی رشد کرد. میزان فروش تقریباً دو برابر اواخر بهار 2019 است.

اخبار مرتبط  بیانیه خدمات پستی ایالات متحده در مورد عبور از HR 8015

استوری-کمپ می گوید: “ما تا پایان بحران COVID-19 کوپن 25٪ تخفیف را به صورت آنلاین ادامه خواهیم داد و می دانیم که ممکن است یک دقیقه … یا یک میلیون دقیقه باشد.”

“Story-Camp” یکی از برنامه های مورد علاقه ما قفسه صابون معلق ، اکنون در هشتمین سال است. ” “مشتری ممکن است صابونی خریداری کند و” تعلیق “کند. ما آن را با هم تطبیق می دهیم و صابون را به فرد نیازمند اهدا می کنیم.

اخبار مرتبط  Abbott از به دست آوردن ثبت نام بهداشتی کلمبیا از آزمایش آنتی بادی COVID-19 خود برای استفاده آزمایشگاهی خبر داد

این برنامه در اخبار شبانه NBC نمایش داده شد.

بعدی در PIP & LOLA’S: Pip & Lola مدل فروش Buy Two و Donate One را از اول اوت ارائه می دهد. برای هر خرید دو نوار صابون ، فروشگاه یک نوار صابون برای یک منطقه غیرانتفاعی منطقه ای خشونت خانگی در اختیار شما قرار می دهد. کمک های مالی ماهانه به شرکای برنامه انجام می شود که در ماه ژوئیه اعلام می شود.

مخاطب: Samantha Story-Camp [email protected] 412.205.3597

یا ایوان هادسون [email protected] 412-512-0589

SOURCE Pip & Lola همه چیز خانگی است

لینک های مربوطه

https://www.pipandlola.com/