پناهگاه های حیوانات در سراسر کشور میزبان جمع آوری کمک های مالی خانه ملی پاوی هستند

شروع 14 آوریل، افراد تشویق می شوند تا جمع کنند 250 دلار برای سازمان مورد علاقه سازمان رفاه حیوانات خانگی که به سازمان دهندگان رویداد کمک می کند تا به هدف خود برسند 500000 دلار ملی. وجوه به سازمانهای شرکت کننده توزیع می شود که مجبور به جمع آوری کمک های مالی و رویدادهای تصویب در طول همه گیری COVID-19 شدند.

پورینا ، حامی چند ساله سازمان هایی که به جمع آوری و نگهداری حیوانات خانگی و افراد کمک می کنند ، به عنوان نماینده حمایت از خانه ملی پاوی پا به پا کرده است.

وی گفت: “در یک ماه گذشته ، شاهد رشد فزاینده ای در پرورش دهندگان حیوانات خانگی و فرزندخواندگی در سراسر کشور بودیم ، اما هنوز هم در بین سازمان های بهزیستی حیوانات اهلی بسیار زیاد است.” جسیکا آرنولد با تیم بهزیستی پورینا پت “در پورینا ، ما اعتقاد داریم که زندگی بهتر است وقتی افراد و حیوانات خانگی پیوند می خورند – به ویژه در اوقات دشوار. اکنون بیش از هر زمان دیگری افتخار می کنیم که از این کمک مالی و پناهگاه هایی که مردم را با حیوانات خانگی متصل می کند ، پشتیبانی می کنیم.”

اخبار مرتبط  دعوت به روز بازار سرمایه مجازی AAK AB

این رویداد ریشه های آن را ردیابی می کند سنت لوئیسمبتنی بر Gateway Pet Guardians. در سال 2016 ، این سازمان برای اولین بار Slumber Pawty خود را زنده کرد ، و داوطلبانی که شبانه در پناهگاه ها برای کمک به حیوانات خانگی سرپناه دراز می کشیدند ضمن جمع آوری بودجه برای حمایت از علت پذیرش حیوانات اهلی ، زندگی می کنند. در سال 2018 ، این گروه این رویداد را گسترش داد تا شامل 15 پناهگاه همکار شود که انواع مختلفی از پناهگاه ها را تحت پوشش زندگی خود قرار می دادند.

اخبار مرتبط  ViruShield Ghost ViruShield را به عنوان راه حل جدید و خلاقانه برای ماسک پارچه راه اندازی کرد

وی گفت: “ما در میان وضعیت خوب و بد خبر هستیم. ما هرگز تقاضای بیشتری برای حیوانات خانگی سرپناهی ندیده ایم ؛ اما در همان زمان ، پناهگاه های بزرگ و کوچک مجبورند هر روز حوادث جمع آوری کمک های مالی را لغو کنند.” گفت پرونده جیمیمدیر اجرایی Gateway Pet Guardians. “ما بسیار هیجان زده هستیم تا برخی از مطالب تازه را برای دوستداران حیوانات خانگی در سرتاسر آمریكا در خانه گیر بیاوریم – به افزایش روحیه آنها كمك می كنیم در حالیكه بودجه لازم برای پناهگاه ها را جمع می كنیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد ، برای شرکت و یا اهدا ، به وب سایت رویداد مراجعه کنید.

درباره دروازه بان نگهبانان
Gateway Pet Guardians یک پناهگاه حیوانات غیر انتفاعی 501 (c) (3) است که کارمندان و داوطلبان پرشور و اختصاصی آنها از حیوانات در خیابانهای شرق سنت لوئیس ، ایلینویز و مناطق اطراف خود مراقبت می کنند. ماموریت ما پایان دادن به بی خانمانی برای حیوانات در مترو شرق از طریق نجات ، توانبخشی ، پذیرش ، دسترسی به جامعه و آموزش است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به gatewaypets.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون از نسخه جهانی 127 خود که از 15 ژوئن برگزار می شود ، استقبال مشتریان جهانی خواهد کرد

درباره پورینا
Nestlé Purina PetCare مراقبت از حیوانات خانگی ، مشارکت در جامعه و پیوند مثبت بین افراد و حیوانات خانگی آنها را ارتقا می بخشد. Nestlé Purina PetCare ، تولید کننده برتر محصولات حیوان خانگی ، بخشی از Nestlé S.A. ، یک رهبر جهانی در زمینه تغذیه ، سلامتی و سلامتی است. اینجا مشترک شوید برای دریافت آخرین اخبار پورینا

منبع پورینا

لینک های مربوطه

https://www.purina.com

پاسخی بگذارید