Le Duff America، Inc. (“لو-داف”)

دالاس، 22 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – لو داف آمریكا، شرکت (“لو داف“) در حال اطلاع رسانی از یک رویداد اخیر درباره حریم خصوصی اطلاعات است که ممکن است اطلاعات شخصی خاصی را تحت تأثیر قرار دهد. محرمانه بودن ، حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات یکی از موارد زیر است. لو داف بالاترین اولویت ها و سازمان این موضوع را جدی می گیرد.

چی شد؟ لو داف از فعالیت غیرمعمول مربوط به برخی از حساب های ایمیل کارمند آگاه شد. لو داف بلافاصله با کمک متخصصان رایانه شخص ثالث تحقیقات را آغاز کرد. تحقیقات مشخص کرد که به برخی از حساب های ایمیل کارمند بدون مجوز بین دسترسی پیدا شده است 28 آگوست 2019 و 21 سپتامبر، 2019. در حالی که تحقیقات مشخص نکرده اند که اطلاعات شخصی توسط یک بازیگر غیر مجاز مشاهده شده است ، لو داف نتوانست احتمال چنین فعالیتی را رد کند. از این رو، لو داف بلافاصله یک بررسی کامل از محتوای حساب های ایمیل را آغاز کرد تا مشخص شود آیا اطلاعات حساس در زمان وقوع حوادث در حساب ها وجود دارد یا خیر. نتایج بررسی حساب ایمیل نشان می دهد که اطلاعات شخصی در زمان وقوع حادثه در یک حساب ایمیل تحت تأثیر قرار گرفته است. تا به امروز ، ما از هرگونه سوءاستفاده واقعی یا اقدام به سوء استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی در نتیجه این واقعه آگاه نیستیم.

چه اطلاعاتی درج شده است؟ لو داف تعیین کرد که اطلاعات موجود در حساب های ایمیل تحت تأثیر این رویداد ممکن است شامل نام ، آدرس ، شماره تأمین اجتماعی افراد آسیب دیده ، اطلاعات مالی ، اطلاعات بیمه درمانی و همچنین تاریخچه پزشکی و اطلاعات درمانی باشد.

ما داریم چکار می کنیم. لو داف به طور جداگانه افرادی را که اطلاعات آنها در حساب های ایمیل تأثیرگذار موجود است ، اعلام می کند. به عنوان یک احتیاط اضافی ، این سازمان بدون هیچ هزینه ای به این افراد امکان دسترسی به نظارت بر اعتبار و خدمات حفاظت از هویت را می دهد.

آنچه شما می توانید انجام دهید. لو داف اشخاص را ترغیب می کند تا اطلاعات زیر را درمورد “گام هایی که افراد می توانند برای محافظت در برابر سرقت هویت و کلاهبرداری محافظت کنند” بررسی کنند ، که جزئیات در مورد چگونگی محافظت بهتر در برابر سوء استفاده احتمالی اطلاعات را ارائه می دهد. افراد مبتلا می توانند راهنمایی هایی را در نامه هایی که برای آنها ارسال شده است پیدا کنند.

اخبار مرتبط  GlobaltexUSA LLC به نام سالانه مجله شرکت سریعترین رشد شرکت های آمریکایی - Inc. 5000

برای اطلاعات بیشتر. افرادی که ممکن است درباره این حادثه سؤال داشته باشند ، می توانند از طریق شماره تماس (855) 907-2098 ، از دوشنبه تا جمعه ، از طریق 8:00 صبح تا 8:00 بعد از ظهر. زمان مرکزییا اطلاعات اضافی را در https://www.lamadeleine.com/notice-of-data-breach پیدا کنید.

قدم های فردی می توانند از جهت محافظت در برابر شخصیت و تقلب محافظت کنند

لو داف افراد را ترغیب می کند تا در برابر حوادث سرقت هویت و کلاهبرداری هوشیار باشند ، اظهارات حساب را بررسی کنند و گزارش های اعتباری را برای فعالیت مشکوک رصد کنند و خطا را تشخیص دهند. طبق قانون ایالات متحده ، بزرگسالان مجاز به یک گزارش اعتباری رایگان سالانه از هر یک از سه دفتر اصلی گزارش اعتباری هستند. برای سفارش گزارش اعتباری رایگان خود ، به سایت www.annualcreditreport.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن رایگان ، شماره 1-877-322-8228 تماس بگیرید. همچنین می توانید برای درخواست نسخه رایگان گزارش اعتباری خود ، مستقیماً با سه دفاتر اعتباری اصلی تماس بگیرید.

شما حق دارید “گزارش امنیتی” را بر روی گزارش اعتباری خود قرار دهید ، که یک آژانس گزارش دهی مصرف کننده را از انتشار اطلاعات در گزارش اعتبار خود بدون مجوز صریح خود منع می کند. فریز امنیتی به منظور جلوگیری از تأیید اعتبار ، وام و خدمات به نام شما و بدون رضایت شما طراحی شده است. با این حال ، باید توجه داشته باشید که استفاده از یخ امنیتی برای کنترل بیشتر افرادی که به اطلاعات شخصی و مالی در گزارش اعتباری شما دسترسی پیدا می کنند ، ممکن است تأخیر ، مداخله یا ممنوعیت تأیید به موقع هر درخواست یا برنامه بعدی را که درباره جدید درخواست کرده اید ممنوع کنید. وام ، اعتبار ، وام مسکن یا هر حساب دیگری که شامل اعتبار اعتبار است. مطابق قانون فدرال ، شما مجاز نیستید گزارش امنیتی خود را برای قرار دادن یا بلند کردن یخ امنیتی برعهده بگیرید. اگر می خواهید یخ زدایی امنیتی داشته باشید ، لطفا با آژانس های عمده گزارش دهی مصرف کننده ذکر شده در زیر تماس بگیرید:

برای درخواست یخ امنیتی ، باید اطلاعات زیر را ارائه دهید:

  1. نام کامل شما (از جمله میانی اولیه و همچنین جونیور ، سری ، دوم ، سوم و غیره)؛
  2. شماره تأمین اجتماعی؛
  3. تاریخ تولد؛
  4. اگر در پنج (5) سال گذشته نقل مکان کرده اید ، آدرسهایی را که در طی پنج سال گذشته در آن زندگی کرده اید ، تهیه کنید.
  5. اثبات آدرس فعلی ، مانند قبض ابزار فعلی یا قبض تلفن؛
  6. فتوکپی قابل خواندن از کارت شناسایی دولت (گواهینامه رانندگی دولت یا کارت شناسایی ، شناسایی نظامی ، و غیره). و
  7. اگر قربانی سرقت هویت هستید ، یک نسخه از گزارش پلیس ، گزارش تحقیق یا شکایت را به یک آژانس اجرای قانون در رابطه با سرقت هویت وارد کنید.
اخبار مرتبط  افتتاحیه بزرگ بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی روشنایی چین (گوزن)

به عنوان یک گزینه جایگزین برای یخ زدایی امنیتی ، شما حق دارید بدون هزینه‌ای یک “هشدار کلاهبرداری” اولیه یا گسترده را روی پرونده خود قرار دهید. هشدار اولیه کلاهبرداری یک هشدار 1 ساله است که در پرونده اعتبار مصرف کننده قرار می گیرد. با مشاهده نمایشگر هشدار کلاهبرداری در پرونده اعتبار مصرف کننده ، یک کسب و کار موظف است قبل از تمدید اعتبار جدید ، نسبت به تأیید هویت مصرف کننده اقدام کند. اگر قربانی سرقت هویت هستید ، حق دارید به هشدار تقلب گسترده بپردازید ، که هشدار تقلب هفت سال است. در صورت تمایل به اخطار تقلب ، لطفا با هر یک از آژانس های ذکر شده در زیر تماس بگیرید:

اطلاعات اضافی

شما می توانید با تماس با آژانس های گزارش دهی مصرف کننده ، کمیسیون تجارت فدرال یا دادستان کل کشور ، خود را در مورد سرقت هویت ، هشدارهای مربوط به کلاهبرداری ، یخ های امنیتی و مراحلی که می توانید برای محافظت از خود بردارید ، آموزش دهید.

به کمیسیون تجارت فدرال می توان در: 600 خیابان پنسیلوانیا NW ، ایالت واشنگتن 20580 ، www.identitytheft.gov، 1-877-ID-THEFT (1-877-438-4338)؛ TTY: 1-866-653-4261. کمیسیون تجارت فدرال همچنین کسانی را که متوجه می شوند از اطلاعات آنها سوء استفاده کرده اند برای شکایت با آنها سوء استفاده کردند. می توانید از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در بالا ، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه طرح چنین شکایتی کسب کنید. در صورت تجربه سرقت هویت یا کلاهبرداری ، حق دارید گزارش پلیس بدهید. لطفا توجه داشته باشید که برای تشکیل گزارشی از اجرای قانون برای سرقت هویت ، به احتمال زیاد شما باید مدرکی را ارائه دهید که قربانی شده باشید. موارد سرقت هویت شناخته شده یا مشکوک نیز باید به نیروی انتظامی و دادستان کل کشور گزارش شود. این اخطار با اجرای قانون به تعویق نیامده است.

اخبار مرتبط  باند های اتوبوس مدرسه به بچه ها کمک می کنند تا در یک اتوبوس صحیح حرکت کنند

برای مریلند ساکنانبا دادستان کل می توانید در 200 St. Paul Place ، طبقه 16 ، بالتیمور ، دکتر 21202 ، 1-888-743-0023 ، www.oag.state.md.us.

برای نیومکزیکو ساکنان، شما مطابق قانون منصفانه گزارش دهی اعتبار ، حق دارید مانند حق گفتن به شما درمورد اطلاعات موجود در پرونده اعتباری خود ، حق دانستن آنچه در پرونده اعتباری شماست ، حق درخواست نمره اعتبار خود را داشته باشید ، و حق تقابل اطلاعات ناقص یا نادرست. بعلاوه ، مطابق قانون گزارش گزارش منصفانه ، نمایندگان گزارشگر مصرف کننده باید اطلاعات نادرست ، ناقص یا غیرقابل اطمینان را تصحیح یا حذف کنند. آژانس های گزارش دهی مصرف کننده ممکن است اطلاعات منفی منسوخ را گزارش ندهند. دسترسی به پرونده شما محدود است. شما باید رضایت خود را برای گزارش های اعتباری ارائه شده به کارفرمایان بدهید. شما ممکن است براساس اطلاعات موجود در گزارش اعتبار خود ، پیشنهادهای اعتباری و بیمه ای را که از قبل محافظت شده اید ، محدود کنید. و شما ممکن است به دنبال خسارت از متخلف باشید. طبق قانون گزارش دهی اعتبار منصفانه ، که در اینجا خلاصه نمی شود ، ممکن است حقوق دیگری داشته باشید. قربانیان سرقت هویت و پرسنل نظامی وظیفه فعال بر طبق قانون گزارش گزارش منصفانه از حقوق اضافی خاصی برخوردارند. ما شما را تشویق می کنیم تا با مراجعه به این قانون ، حقوق خود را مطابق قانون گزارش گزارش اعتباری منصفانه مرور کنید www.consumerfinance.gov/f/201504_cfpb_summary_your-rights-under-fcra.pdfیا با نوشتن مرکز پاسخ مشتری ، اتاق 130-A ، کمیسیون تجارت فدرال ، خیابان 600 پنسیلوانیا ، خیابان N.W. ، ایالت واشنگتن. 20580

برای نیویورک ساکنان، با دادستان کل ممکن است تماس گرفته شود: دفتر دادستان کل ، کاپیتول ، آلبانی ، نیویورک 12224-0341؛ 1-800-771-7755؛ https://ag.ny.gov/.

برای کارولینای شمالی ساکنانبا دادستان کل می توانید در 9001 مرکز خدمات پستی تماس بگیرید ، رالی ، NC 27699-9001 ، 1-877-566-7226 یا 1-919-716-6400 ، www.ncdoj.gov.

برای ساکنان Rhode Island: رود آیلند به دادستان کل می توان در: 150 خیابان اصلی جنوبی ، پراویدنس ، رود آیلند 02903، www.riag.ri.gov، 1-401-274-4400. زیر رود آیلند قانون ، شما حق دارید که گزارش پلیس را در رابطه با این واقعه ارائه کنید. 9 وجود دارد رود آیلند ساکنان تحت تأثیر این واقعه قرار گرفتند.

منبع لو داف آمریكا، شرکت