kathy i Ireland® در سراسر جهان و Trunkettes ، LLC با مجموعه های جدید لباس شنا یک چلپ چلوپ درست کنید

روابط Trunkettes اولین بار است که نماد مد و 3 بار مدل جلد Sports Illustrated را پوشش می دهد که یکی از آنها به عنوان پرفروش ترین زمان ها شناخته می شود ، با یک برند لباس شنا نیز در جلد مجله حضور پیدا کرده است. می گوید: “همه ما در kiWW® خوشحالیم که با هیلاری و تیمش همکاری می کنیم.” کتی ایرلند، رئیس ، مدیرعامل و مدیر ارشد kiWW®. وی ادامه داد: “مدت زمان طولانی است که شرکت ما درگیر رده مد لباس شنا می شود. بسیاری از رهبران صنعت خواستار تمدید برند هستند و دیدگاه آنها الهام بخش ما نیست. پس از مشاوره معنادار با تیم و همچنین شرکای بلند مدت ما ، جان و مریلین مورتزما با هیلاری آشنا شدیم که یک رهبر بزرگ و الهام بخش قدرتمند برای همه ما است. طنز این توافق نامه این است که کار من برای Sports Illustrated هرگز بدون سرپرستی شگفت انگیز اتفاق نمی افتاد ژول کمبل، زنی که مسئولیت برند SI را به عهده گرفت ، و آن را به یک نیروگاه جهانی تبدیل کرد. همکاری با هیلاری ، یک مدیرعامل بسیار با استعداد ، که به عنوان یک زن ، نیازهای بی نظیری را که در لباس شنا داریم ، می داند ، قطعاً در تفکر ما تأثیر داشته است. چه زمانی برایان نگوین همه ما را به هیلاری معرفی کرد … جواب مثبت بود! این شرکت شگفت انگیز است ، لباس های دیدنی و جذاب ، و هیلاری نیز شگفت انگیز است. ”

اخبار مرتبط  ورزش Escalade 1000 ماسک N95 را به شهر ایوانزویل اهدا می کند

خانم گنگا ، مدیرعامل و مدیر طراحی Trunkettes می گوید: “ما نمی توانستیم ایده آل ایده آل تری برای مشارکت تصور کنیم تا با کتی. قدرت ، اعتماد به نفس و توانمندسازی او در زنان نشانگر همه چیزهایی است که نام تجاری Trunkettes® در آن قرار دارد.” “امروز ، کتی به همان اندازه ورزش های Illustrated از فوربس برخوردار است. من مفتخر هستم که با کتی ، زنی که الهام بخش بسیاری از زنان است – با خودم نیز همکاری کردم.”

براساس گفته های مجله لایسنس جهانی ، kathy irene® در سراسر جهان 26مین مارک قدرتمند در جهان است. این موفقیت از اهداف توسعه هزاره پشتیبانی می کند – از طریق آن ، kiWW® و همه شرکای برند آن در کاهش مرگ و میر کودکان ، ریشه کن کردن فقر و گرسنگی ، ترویج برابری جنسیتی ، متوقف کردن قاچاق انسان و تلاش برای بازگرداندن به روش های متعدد دیگر به جوامع محلی و جهانی تلاش می کنند. صندوق عقب ابتکار عمل زنان و اقلیت ها را به عنوان بخش اصلی انجمن kathy i Ireland® خود حمایت می کند.

اخبار مرتبط  کافه مدیترانه ای Taziki در روز ملی Gyro با دادن یک هدیه به اعضا پاداش می دهد

درباره Trunkettes، LLC

Trunkettes® در برنامه هایی مانند نمایش امروز ، سرگرمی امشب ، اخبار کسب و کار فاکس ، گفتگوی ، امروز هالیوود ، خانه و خانواده هالمارک در برنامه های مختلفی ظاهر شده است. انتشاراتی مانند Glamour ، In Touch ، The Huffington Post ، New York Post و Chicago Tribune به همین ترتیب شرکت و پیشنهادات آن را پوشش داده اند. طرح های صندوقچه نیز در چندین نسخه از شماره لباس شنا Illustrated’s Sports Illustrated به نمایش گذاشته شده است ، از جمله نسخه ای که توسط اشلی گراهام روی جلد تاریخ سازی 2016

درباره kathy i Ireland® در سراسر جهان (kiWW®)

اخبار مرتبط  غیر انتفاعی Bellevue با تشکر از برنامه محلی اهدای منطقه ناهار خوری مجموعه Bellevue ، وعده های غذایی 56 کیلوگرم + به خانواده ها ارائه می دهد

kiWW® توسط مجله جهانی مجوز به عنوان یکی از مارک های قدرتمند جهان ثبت شده است. کتی ایرلند با توجه به انتشارات Fairchild ، به عنوان یکی از 19 زن تأثیرگذار در جواز مجوز توسط مجله License Global شناخته شده است ، کتی ایرلند یکی از 50 فرد با نفوذ در مد است. مبلمان امروز کتی را یکی از رهبران تأثیرگذار در صنعت مبلمان نامگذاری کرد. کتی جلد مجله Forbes را دو بار گرامی می دارد (2012 ، 2016). kiWW® مسئول میلیارد ها دلار در فروش خرده فروشی است. kiWW® دریافت کننده جوایز متعدد از جمله چندین مهر خانه داری خوب است. Kathy و kiWW® از بسیاری از افراد غیرانتفاعی حمایت می کنند از جمله: سلامت زنان و کودکان ، HIV / AIDS ، آموزش ، آزادی بشر ، زندگی ، جنگ علیه آزار و اذیت مذهبی و خشونت. کتی عضو هیئت مدیره NFLPA ، هیئت مدافعان WNBPA ، یک سفیر و اهدا کننده بنیاد ایدز الیزابت تیلور و صندلی بین المللی جوانان برای بنیاد ملی سرطان کودکان است.

SOURCE Trunkettes، LLC