InventHelp Inventor ترکیبی از کولر در فضای باز و کیف دستی (LVT-214)

پیتزبورگ، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – در حالی که گذراندن وقت در فضای بیرون از منزل ، از کمپینگ گرفته تا مهمانی های پشت درب ، می تواند بسیار لذت بخش باشد ، خرید لوازم مورد نیاز ، بسته بندی و بسته بندی کردن می تواند تا حدودی وقت گیر و استرس زا باشد. خوشبختانه یک مخترع از لاس وگاس ، نوویفهمید که چگونه می توان آن روند را ساده سازی کرد.

اخبار مرتبط  4Front Ventures به روزرسانی بازار ایلینوی را ارائه می دهد و پایان فروش دارایی های غیر اصلی مریلند را اعلام می کند

وی یک نمونه اولیه برای CAMP-O-COOLER تهیه کرد تا یک کانتینر صرفه جویی در فضای مناسب برای پیک نیک ها ، درب های اتومبیل و غیره فراهم کند ، به همین ترتیب ، نیاز به حمل یک کولر جداگانه به همراه یک کیف دستی را برطرف می کند. بنابراین موجب صرفه جویی در خرید و بسته بندی وقت و انرژی می شود. در عین حال ، حجم زباله در محل های دفن زباله را کاهش می دهد و آنرا دوستدار محیط زیست می کند. همچنین سبک ، کم حجم ، همه کاره و قیمت مناسب است. علاوه بر این ، برای هر مناسبت هدیه ای عالی می بخشد.

اخبار مرتبط  گزارش MSC نتایج مالی سه ماهه سوم سال مالی 2020

علاقه شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “برای فعالیت های در فضای باز مانند کمپینگ و پیک نیک” ، من می خواستم چیزی را صرفه جویی کنم که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود و همچنین سازگار با محیط زیست باشد. “

طرح اصلی به لاس وگاس دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-LVT-214 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Suning.com نتیجه مالی مالی Q12020 ، GMV 88.7 میلیارد RMB را بدست آورد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید