پیش از راه اندازی اولین محصول برنامه ریزی شده در سال 2021 ، ByHeart سریال 70 میلیون دلاری را تأمین می کند

نیویورک، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – ByHeart ، یک شرکت با تمرکز بر تکامل یکی از اساسی ترین بازارهای تغذیه ما – نوزاد و نوزاد – از بسته شدن اخیر خبر داد 70 میلیون دلار در سری A بودجه به رهبری Polaris Partners ، D1 Capital Partners و OCV Partners ، پیش از آغاز اولین محصول فرمول نوزادان خود در سال 2021 ، سرمایه گذاری می شود. سرمایه گذاران اضافی در این دوره شامل سرمایه گذاری های دریای سرخ ، شان پارکرو سرمایه گذاران موجود از جمله Bellco Capital و شرکت های وابسته به دو River.

تأسیس شده توسط میا فانت و ران بلدگرگون در سال 2016 ، ByHeart محصولات نوآورانه ای را در کیفیت بعدی طبیعت ، پیشرو در علم تغذیه و شفافیت تولید ایجاد می کند و تلاش می کند غذاها و فرمول های کودک خود را برای نشستن در خط مقدم سلامت ایمنی ، شناختی ، هضم کننده و میکروبیوم قرار دهد.

وی گفت: “ما ByHeart را بنا كردیم تا در لحظه ای انتخاب واقعی والدین را باز كنیم كه می تواند خسته کننده باشد: فرمول و فرآورده های غذایی كودك برای بیشتر والدین اختیاری نیستند – آنها بسیار مهم هستند – به همین دلیل آنها باید در دسترس باشند ، بی خطر و كاملاً تغذیه باشند. ران بلدبرگون ، مدیرعامل ByHeart ، و تازه پدر خود توضیح داد كه والدین می خواهند با آنچه کودکشان می خواهد احساس قدرت كنند و احساس قدرت كنند ، زیرا آنها پایه و اساس سلامتی را برای زندگی نوزادانشان ایجاد می كنند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی محافظ را برای کمربندها توسعه می دهد (CKL-1186)

ByHeart با دارا بودن امکانات تولید و تحقیق و توسعه ، به دنبال به حداکثر رساندن هر دو کیفیت و ایمنی برای مصرف کنندگان خود است ، و در موقعیت منحصر به فردی برای دور زدن مارک های قابل توجه کانال و سرمایه گذاری آن پس انداز در آنچه که واقعاً مهم است ، قرار دارد: مواد دستی با انتخاب ، ترکیب دسته ای کوچک ، علم تغذیه تکامل یافته ، کنترل کیفیت دقیق و در نهایت تجربه مصرف کننده بالا. این تجربه جامعه و آموزش را به عنوان اصلی ترین تغییر در طبقه بندی تغذیه کودک قرار می دهد.

میا فانترئیس جمهور ByHeart و مادر دو فرزندشان گفتند: “تغذیه یكی از اولین تصمیماتی است كه ما به عنوان والدین می گیریم. فوق العاده صمیمی و شخصی است و اغلب تعریف می كنیم كه چگونه در یك نقش كاملاً جدید احساس موفقیت آمیز می كنیم. در ByHeart ، ما به تغذیه ایمان داریم. آزادی ، به این معنی که هر والدینی در هر زمان و هر کجا که به آنها احتیاج داشته باشد به بهترین گزینه ها دسترسی دارند. “

اخبار مرتبط  صنایع 1933 توزیع توزیع کالا با CBD Plus را برای حمل محصولات کنف کاننا در بیش از 120 فروشگاه امضا می کند

این شرکت پس از سه سال ساخت و توسعه محصولات ، تیم و امکانات و همچنین شبکه ای از متخصصان تغذیه ، نظارتی و فرزندپروری ، در حال انجام یک مطالعه بالینی چند سایتی ، برای رشد نوزادان مطابق با مواد غذایی و دارویی ایالات متحده است. الزامات سخت دولت برای حمایت از اولین عرضه محصول ByHeart در سال 2021. سرمایه گذاری سری A اعتماد به نفس سرمایه گذاران در رویکرد مورد نظر شرکت را نشان می دهد.

ByHeart از نمایندگان دو نفر از سرمایه گذاران سری A در هیئت مدیره خود استقبال می کند: امی شولمن و همی زوکر. خانم شولمن ، مدیر شریک در Polaris Partners ، پیش از این پیش از فروش آن به Nestle ، Pfizer Baby Nutrition را هدایت می کرد و تجارت Pfizer Consumer Health را راهنمایی می کرد. آقای زوکر مدیر اصلی OCV و عضو موسس J2 Global ، صاحب سایت های پیشرو در زمینه والدین و بهداشت چه انتظار می رود ، مرکز کودک و سلامت روزمره است. مایک توللی به عنوان ناظر به نمایندگی از D1 سرمایه همکاران ، به هیئت مدیره می پیوندد ، الف 10 میلیارد دلار شرکت سرمایه گذاری جهانی تأسیس شده توسط دن ساندیم سرمایه گذاری های خصوصی شامل Sweetgreen ، Stripe و Instacart است. این اعضای جدید هیئت مدیره به کارآفرین بیوتکنولوژی و بنیانگذار شرکت Bellco Capital ، Arie Belldegrun ، M.D. ، FACS و همچنین جاش بردلیمدیر ارشد سرمایه گذاری بلکو سرمایه ، جوشوا کاظم، بنیانگذار و شریک دو گروه River River و Guy Oranim ، بنیانگذار و مدیر اجرایی اولین رسانه.

اخبار مرتبط  PrimoHoagies به مشتریان از حادثه امنیت داده خبر می دهد

خانم شولمن در مورد تمایز بیهارت توضیح داد: “ترکیبی چشمگیر از متخصصان کودکان ، دانشمندان علوم تغذیه ، مخلوط های اختصاصی و بینندگان رسانه محتوا در پشت ByHeart این شرکت را منحصر به فرد برای تقویت بازار موجود در بازار تغذیه کودک و به عنوان شریک زندگی برای همه والدین در آغوش گرفتن از نوزادان خود قرار داده است. سلامتی به روشهای پیشگیرانه تر. “

تاسیس در سال 2016 ، و مستقر در شهر نیویورک با امکانات در پنسیلوانیا، ByHeart فرمول ها و محصولات غذایی تکاملی را برای حمایت از تغذیه نوزادان و آرامش خاطر والدین تولید می کند.

اطلاعات بیشتری در www.byheart.com کسب کنید.

مخاطب مطبوعاتی: Elyssa Dimant ([email protected])

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

وب سایت ByHeart

ByHeart LinkedIn

منبع ByHeart

لینک های مربوطه

http://www.byheart.com

پاسخی بگذارید