پیش از راه اندازی اولین محصول برنامه ریزی شده در سال 2021 ، ByHeart سریال 70 میلیون دلاری را تأمین می کند

نیویورک، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – ByHeart ، یک شرکت با تمرکز بر تکامل یکی از اساسی ترین بازارهای تغذیه ما – نوزاد و نوزاد – از بسته شدن اخیر خبر داد 70 میلیون دلار در سری A بودجه به رهبری Polaris Partners ، D1 Capital Partners و OCV Partners ، پیش از آغاز اولین محصول فرمول نوزادان خود در سال 2021 ، سرمایه گذاری می شود. سرمایه گذاران اضافی در این دوره شامل سرمایه گذاری های دریای سرخ ، شان پارکرو سرمایه گذاران موجود از جمله Bellco Capital و شرکت های وابسته به دو River.

تأسیس شده توسط میا فانت و ران بلدگرگون در سال 2016 ، ByHeart محصولات نوآورانه ای را در کیفیت بعدی طبیعت ، پیشرو در علم تغذیه و شفافیت تولید ایجاد می کند و تلاش می کند غذاها و فرمول های کودک خود را برای نشستن در خط مقدم سلامت ایمنی ، شناختی ، هضم کننده و میکروبیوم قرار دهد.

وی گفت: “ما ByHeart را بنا كردیم تا در لحظه ای انتخاب واقعی والدین را باز كنیم كه می تواند خسته کننده باشد: فرمول و فرآورده های غذایی كودك برای بیشتر والدین اختیاری نیستند – آنها بسیار مهم هستند – به همین دلیل آنها باید در دسترس باشند ، بی خطر و كاملاً تغذیه باشند. ران بلدبرگون ، مدیرعامل ByHeart ، و تازه پدر خود توضیح داد كه والدین می خواهند با آنچه کودکشان می خواهد احساس قدرت كنند و احساس قدرت كنند ، زیرا آنها پایه و اساس سلامتی را برای زندگی نوزادانشان ایجاد می كنند.

اخبار مرتبط  FlowerFix اشتراک های قابل استفاده در گل و مزرعه را ارائه می دهد

ByHeart با دارا بودن امکانات تولید و تحقیق و توسعه ، به دنبال به حداکثر رساندن هر دو کیفیت و ایمنی برای مصرف کنندگان خود است ، و در موقعیت منحصر به فردی برای دور زدن مارک های قابل توجه کانال و سرمایه گذاری آن پس انداز در آنچه که واقعاً مهم است ، قرار دارد: مواد دستی با انتخاب ، ترکیب دسته ای کوچک ، علم تغذیه تکامل یافته ، کنترل کیفیت دقیق و در نهایت تجربه مصرف کننده بالا. این تجربه جامعه و آموزش را به عنوان اصلی ترین تغییر در طبقه بندی تغذیه کودک قرار می دهد.

میا فانترئیس جمهور ByHeart و مادر دو فرزندشان گفتند: “تغذیه یكی از اولین تصمیماتی است كه ما به عنوان والدین می گیریم. فوق العاده صمیمی و شخصی است و اغلب تعریف می كنیم كه چگونه در یك نقش كاملاً جدید احساس موفقیت آمیز می كنیم. در ByHeart ، ما به تغذیه ایمان داریم. آزادی ، به این معنی که هر والدینی در هر زمان و هر کجا که به آنها احتیاج داشته باشد به بهترین گزینه ها دسترسی دارند. “

اخبار مرتبط  شرکت Daddybaby متقاضی صدور گواهینامه بین المللی PPE شد

این شرکت پس از سه سال ساخت و توسعه محصولات ، تیم و امکانات و همچنین شبکه ای از متخصصان تغذیه ، نظارتی و فرزندپروری ، در حال انجام یک مطالعه بالینی چند سایتی ، برای رشد نوزادان مطابق با مواد غذایی و دارویی ایالات متحده است. الزامات سخت دولت برای حمایت از اولین عرضه محصول ByHeart در سال 2021. سرمایه گذاری سری A اعتماد به نفس سرمایه گذاران در رویکرد مورد نظر شرکت را نشان می دهد.

ByHeart از نمایندگان دو نفر از سرمایه گذاران سری A در هیئت مدیره خود استقبال می کند: امی شولمن و همی زوکر. خانم شولمن ، مدیر شریک در Polaris Partners ، پیش از این پیش از فروش آن به Nestle ، Pfizer Baby Nutrition را هدایت می کرد و تجارت Pfizer Consumer Health را راهنمایی می کرد. آقای زوکر مدیر اصلی OCV و عضو موسس J2 Global ، صاحب سایت های پیشرو در زمینه والدین و بهداشت چه انتظار می رود ، مرکز کودک و سلامت روزمره است. مایک توللی به عنوان ناظر به نمایندگی از D1 سرمایه همکاران ، به هیئت مدیره می پیوندد ، الف 10 میلیارد دلار شرکت سرمایه گذاری جهانی تأسیس شده توسط دن ساندیم سرمایه گذاری های خصوصی شامل Sweetgreen ، Stripe و Instacart است. این اعضای جدید هیئت مدیره به کارآفرین بیوتکنولوژی و بنیانگذار شرکت Bellco Capital ، Arie Belldegrun ، M.D. ، FACS و همچنین جاش بردلیمدیر ارشد سرمایه گذاری بلکو سرمایه ، جوشوا کاظم، بنیانگذار و شریک دو گروه River River و Guy Oranim ، بنیانگذار و مدیر اجرایی اولین رسانه.

اخبار مرتبط  Milano Colori اسپری ، ژل و دستمال سفره نسل بعدی را از یک کنسرسیوم صنعتی علیه Corona ، همه با Polygiene ViralOff راه اندازی کرد.

خانم شولمن در مورد تمایز بیهارت توضیح داد: “ترکیبی چشمگیر از متخصصان کودکان ، دانشمندان علوم تغذیه ، مخلوط های اختصاصی و بینندگان رسانه محتوا در پشت ByHeart این شرکت را منحصر به فرد برای تقویت بازار موجود در بازار تغذیه کودک و به عنوان شریک زندگی برای همه والدین در آغوش گرفتن از نوزادان خود قرار داده است. سلامتی به روشهای پیشگیرانه تر. “

تاسیس در سال 2016 ، و مستقر در شهر نیویورک با امکانات در پنسیلوانیا، ByHeart فرمول ها و محصولات غذایی تکاملی را برای حمایت از تغذیه نوزادان و آرامش خاطر والدین تولید می کند.

اطلاعات بیشتری در www.byheart.com کسب کنید.

مخاطب مطبوعاتی: Elyssa Dimant ([email protected])

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

وب سایت ByHeart

ByHeart LinkedIn

منبع ByHeart

لینک های مربوطه

http://www.byheart.com

پاسخی بگذارید