نام های همکار چوب زرد جیمز V. استامر عامل شریک اجرایی با تجربه در کالاهای مصرفی

بوستون، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – همکاران چوب زرد ، a بوستونشرکت سرمایه گذاری مستقر با محوریت سرمایه گذاری در مارک های مصرف کننده و شرکت ها ، امروز اعلام انتصاب کرد جیمز استمر، یک مدیر اجرایی بسیار موفق با بیش از بیست سال تجربه در زیبایی ، مراقبت شخصی و لوازم آرایشی ، به عنوان یک شریک عامل.

دانا اشملت، شریک شركت زرد یاران ، گفت: “ما سالها در طول تصدی وی به عنوان مدیرعامل PDC با جیمز كار كردیم و در آنجا با او كار كردیم تا موفقیت شگرفی را برای شرکای مدیریت و سرمایه گذاران خود بدست آوریم. کانال های توزیع اصلی چوب وود نیز یکی دیگر از توانایی های ما برای پیدا کردن ، رشد و کارآمد مارک های عالی خواهد بود. موفقیت جیمز در دنیای مصرف کننده بسیار مشهور است و ما از این که او به تیم زرد یو از همکاران عملیاتی پیوست ، هیجان زده ایم.“”

آقای استامر پیش از این 15 سال به عنوان مدیرعامل و مدیر هیئت مدیره شرکت PDC Beauty & Wellness شرکت کرده بود. او و زرد وود دارای سابقه طولانی و موفقیت آمیز در کنار هم هستند و در سال 2012 با هم همکاری داشتند تا اکثریت سهام PDC را بدست آورند. قبل از PDC ، آقای استمر در نقش های رهبری بازاریابی در Diageo و Beiersdorf خدمت می کرد. وی مدرک M.B.A در امور مالی و بازاریابی را از دانشکده بازرگانی NYU Stern و B.A. دریافت کرد. از جانب دانشگاه وندربیلت.

آقای استامر تعداد تیم های همکار ارشد عملیاتی شرکت Yellow Wood را که از تجربه گسترده محصولات مصرفی خود استفاده می کنند ، برای توسعه همکاری های قوی با تیم های مدیریتی که ایجاد ارزش استراتژیک را به حداکثر می رسانند ، به هشت نفر افزایش می دهد.

اخبار مرتبط  BRF انقضا و نتایج نهایی پیشنهادات مناقصه نقدی خود را برای 5.875٪ یادداشت های ارشد سررسید 2022 ، 2.750٪ یادداشت های ارشد سررسید 2022 و 3.95٪ یادداشت های ارشد سررسید 2023 اعلام می کند

درباره همکاران چوب زرد
همکاران چوب زرد یک است بوستونشرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر که منحصراً در صنعت مصرف کننده در بازار میانه سرمایه گذاری می کند. این شرکت به دنبال به دست آوردن محصولات مصرفی مارک دار است که به کانال های مختلف مصرفی از جمله انبوه ، مواد مخدر ، مواد غذایی ، تخصص ، ارزش ، باشگاه و تجارت الکترونیکی می فروشد. سرمایه گذاری و استراتژی عملیاتی زرد وود مبتنی بر استفاده از منابع عملیاتی کارخانه شرکت است تا به حداکثر رساندن عملکرد برند با رانندگی روی رشد ارگانیک و افزایش راندمان عملیاتی ضمن دستیابی به مارک های اضافی در تعداد محدودی از شرکتهای پلتفرمی در سبد سرمایه گذاری متمرکز خود کمک کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.yellowwoodpartners.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تولید کنندگان تشک ایالات متحده هزاران تشک پزشکی را با ظرفیت تولید بیش از 400000 هفتگی در هفته در طول بحران COVID-19 فراهم می کنند

مخاطب:
کریس توفالی
روابط عمومی کریس توفالی ، LLC
914-834-4334

SOURCE همکاران چوب زرد

لینک های مربوطه

http://www.yellowwoodpartners.com