شرکت راه حل های نیروی کار آموزش کارمزد COVID-19 را برای کارگران شیفت مهمان نوازی راه اندازی می کند

RALEIGH ، N.C.، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت ملی راه حل های شغلی و اقتصادی کارمندان ، شرکت راه حل های مقدماتی نیروی کار ، یک آموزش آنلاین پولی را به 400 کارگر اول رستوران ارائه می دهد که برای کار در شیفت کاری ثبت نام می کنند. آستین و هیوستون، تگزاس. هر کارآموز درآمد خواهد داشت 50 دلار برای یادگیری چگونگی ارائه خدمات به مشتریان با اطمینان در طول COVID-19. مهمان نوازی مهمان نوازی ، بخشی از راه حل های نیروی کار Headway ، میزبان آموزش مداوم وب برای کارگران گیگ به صورت آنلاین است. کارآموز آندره S. اظهار داشت ، “بسیاری از حقایق آگاه در مورد روش عادی جدید برای کار در صنعت میهمان نوازی. نه فقط در این صنعت بلکه در کل اطلاعات بسیار خوبی که باید در مورد COVID-19 بدانید.”

مدیر راه حل های نیروی کار Headway می گوید: “ما می خواهیم كه كاركنان ما بدانند كه چه چیزی را باید انتظار داشته باشند ، چگونه با خیال راحت در فعالیت های رستوران ها كار كنند و از آنچه رهبران صنعت رستوران به عنوان بهترین روشها استفاده می كنند”. داگ شلو. بعنوان ادامه برنامه آموزش مهمان نوازی موفق ChoPS ، Headway کارکنان را به استانداردهای بالای موفقیت و فداکاری در صنایعی که در آن خدمت می کنند ، نگه می دارد.

اخبار مرتبط  خدمات تمیز کردن قرارداد اندازه بازار ارزش 468.2 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

طبق اعلام انجمن رستورانهای تگزاس ، صنعت رستوران تگزاس نزدیک به 700000 شغل COVID-19 را از دست داده است. براساس برآوردهای دفتر آمار کار در ماههای مارس و آوریل ، تعداد بیکاری برای کد صنعت “72” NAICS (بخش اسکان و خدمات غذایی) سنگین تر از هر صنعت دیگر با بیش از 6 میلیون شغل در سطح کشور گم شد. تنها 25٪ از این مشاغل با ارسال پست 1.4 میلیون شغل به دست آمده در ماه مه برگشته اند. “ما فرصتی عالی برای کمک به کارگران رستوران ها ، و با استفاده از رستوران های الحاقی ، در ایران داریم تگزاس رئیس کار راه حل های نیروی کار Headway ، JP Sakey می گوید: “مؤسسات به آرامی و با احتیاط باز می شوند ، که با استفاده از نیروی کار مبتنی بر شیفت ، هم اکنون و همچنین برای فعالیت های آینده همخوانی دارد. . برنامه ای که ما به رستوران ها پیشنهاد می کنیم یک بازار آنلاین برای کارگران رستوران به نام ShiftGig است. آنها شیفت یا مبهمی را که باید به آنها کمک کنند وصل می کنند و Headway می تواند یک نیاز فوری یا طولانی مدت را به سرعت تأمین کند. کارمندان مهمان نوازی می توانند 25٪ کار کنند و مزایای بیکاری خود را حفظ کنند – به علاوه 600 دلار علاوه بر این آنها در حال جمع آوری از قانون مراقبت هستند. این یک رستوران ، کارگران رستوران ، مشتری و اقتصاد ایالتی است. ”

اخبار مرتبط  Bond Pet Foods اولین پروتئین مرغ بدون حیوانات در جهان را برای تغذیه سگ و گربه در جهان توسعه می دهد

برای واجد شرایط بودن 50 دلار آموزش پرداخت و تبدیل شدن به COVID-19 گیگ آماده ، کارمندان بالقوه باید حداقل 18 سال سن داشته و شش ماه سابقه کار مهمان نوازی داشته باشند. کارگرانی که ثبت نام کرده اند برای جادوگران نیز در صورت نیاز دسترسی رایگان به برنامه صدور گواهینامه کنترل مواد غذایی ServSafe انجمن رستوران های ملی نیز دریافت می کنند. اگر شرکت کننده امتحان را قبول کند ، گواهی معتبر ServSafe ASTM را برای مدت دو سال دریافت می کند.

کارمندان بالقوه برای کسب اطلاعات بیشتر باید به https://www.myhwfs.com/chops-covid-19-gig-renc/ مراجعه کنند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند و ببینند که آیا آنها برای یادگیری واجد شرایط هستند. کارفرمایانی که به دنبال استخدام کارگران شیفت هستند ، باید به http://info.headwaywfs.com/covid-19-gig-‘ve-tx مراجعه کنند. این برنامه جدید هیجان انگیز در حال راه اندازی به عنوان یک تست در سال است آستین و هیوستونو در صورت موفقیت ، به بقیه کشور و ملت شاخه می شود.

اخبار مرتبط  UniFirst در فروش سالانه قدرت "50 بهترین شرکت برای فروش برای" در لیست جایزه قرار می گیرد

درباره راه حل های نیروی کار پیشرو

Headway Workforce Solutions یک شرکت برتر B2B (مشاغل به تجارت) متمرکز بر بخش های متمرکز در زمینه راه حل های نیروی کار با مجموعه ای از خدمات یکپارچه مبتنی بر قرارداد و راه حل های ملی کارکنان است. رویکرد خدمات مدیریت محور این فناوری پیشرفت های قابل توجهی در عملکرد و صرفه جویی در هزینه های بیش از کارکنان سنتی برای صنایع با نیازهای سرمایه انسانی پیچیده ، مکرر و چند مکان دارد. طی پنج سال گذشته ، Headway به بیش از 500 شرکت گسسته ، عمدتاً در بخش های خرده فروشی ، مهمان نوازی ، خدمات مالی ، تحقیقات پیمایشی و بازاریابی و تحقیقات علمی خدمات ارائه کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Headway ، به www.headwaywfs.com مراجعه کنید

منابع راه حل نیروی کار پیشرو

لینک های مربوطه

headwaywfs.com