InventHelp Inventor بستر نردبان را برای ذخیره ابزارها و افزایش پایداری (TRO-283) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 24 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – مخترع گفت: “من این بستر را ایجاد کردم تا نردبان خود را بر روی زمین ناهموار هنگام نصب چراغ های کریسمس ایمن کنم.” اورتن ، انتاریو ، کانادا. “این سکو پایداری را افزایش داده و به جلوگیری از ریزش نردبان من کمک کرده است. دوستان و فرزندان من به من کمک کردند تا ببینم این سکو می تواند اهداف دیگری مانند نگهداری لوازم نقاشی را ارائه دهد.”

اخبار مرتبط  تولید ، مصرف ، واردات و صادرات ، تحولات ، روند محصولات ، جریان تجارت بین المللی ، مشخصات و آدرس های تولیدکنندگان پیشرو

SECURELAD در حین استفاده از نردبان تاشو مکانی مؤثر برای ذخیره ابزار و تجهیزات فراهم می کند. با انجام این کار ، ثبات ، ایمنی و راحتی را افزایش می دهد. در نتیجه ، تضمین می کند که منابع به راحتی قابل دستیابی هستند و به جلوگیری از نوک زدن کمک می کند. این اختراع ثبت شده دارای یک طراحی با دوام است که کاربرد و استفاده از آن بسیار آسان است بنابراین برای پیمانکاران ، نقاشان ، خانوارها و خودتان ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه در دسترس است.

اخبار مرتبط  Cold Solutions شهر تاتو را برای بزرگترین نصب زنجیره سرد خود در شرق آفریقا انتخاب می کند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من می تواند به بهبود بهره وری و ایمنی کار کمک کند.”

طرح اصلی به تورنتو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TRO-283 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارسال InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  یوشینویا آشپزخانه ژاپنی به اعضای تیم و میهمانان بخاطر شنیدن صدای آنها در انتخابات سال 2020 پاداش می دهد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com