AAK پیشرفت پایداری قوی را گزارش می دهد

کارلشامن ، سوئد، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – AAK امروز گزارش پایداری خود را برای سال 2019 منتشر کرده است. این گزارش جاه طلبی ، فعالیت ها و دستاوردها را در پنج حوزه تمرکز الگوی شرکت برای رشد پایدار ارائه می دهد – مشتریان ، عرضه کنندگان ما ، سیاره ما ، مردم ما و ما. همسایه ها.

می گوید: “ما همچنان پیشرفت های مهمی را در فعالیت های پایداری خود و مشارکتهایمان در راستای اهداف توسعه پایدار سازمان ملل شاهد هستیم.” یوهان وستمنرئیس جمهور و مدیر عامل “پیشرفت های چشمگیری در زنجیره های تأمین مواد اولیه و با توجه به راندمان منابع در عملیات ما انجام شده است. علاوه بر این ، ما همچنان به تولید راه حل هایی رسیده ایم که هم برای افراد و هم برای محیط زیست ما مناسب باشد ، به عنوان مثال AkoPlanet ™ ، نمونه کارها ما با راه حل هایی برای غذاهای گیاهی. “

اخبار مرتبط  مایکل کورس با تبلیغات جدید توسط کارمندان ، روحیه جامعه را برجسته می کند

یک موفقیت مهم AAK در سال 2019 افزایش چشمگیر زنان درگیر در برنامه منابع مستقیم شرکت در شهر بوده است آفریقای غربی. این برنامه در حال حاضر بیش از 230،000 زن را درگیر می کند ، که این میزان نسبت به سال 2018 72 درصد افزایش یافته است. آک همچنین با تقویت همکاری ها با شرکای مهم در تأثیر معیشت خرده فروشان در زنجیره های تأمین کف دست خود ، افزایش یافته است. مالزی و مکزیک.

علاوه بر این ، AAK با کاهش مصرف انرژی ، مصرف آب و گازهای گلخانه ای (GHG) در هر ماده اولیه فرآوری شده ، تأثیرات زیست محیطی خود را کاهش داده است.

وی ادامه داد: “دستاورد مهم دیگر شروع ارزیابی های ریسک تغییرات آب و هوا در همه سایت های تولید است و ما در طول سال 2020 برای مواد اولیه خود همین کار را انجام می دهیم تا نقشه کلی نقشه اقلیمی برای آینده مشخص شود.” آن مت مت اولسنمدیر ارشد استراتژی و پایداری. “این و همه دستاوردهای دیگری که در گزارش ما به اشتراک می گذاریم نتیجه ای است از فداکاری فوق العاده ای که از جانب همکاران و همکاران همکاری AAK در سراسر جهان ارائه شده است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری برای نصب و راه اندازی میله های عایق بدون چهره (KOC-1350)

لطفاً برای دسترسی به نسخه دیجیتالی گزارش ، به www.aak.com مراجعه کنید. برای به دست آوردن نسخه چاپی ، لطفا با ما تماس بگیرید [email protected].

اطلاعات برای انتشار در 13:00. CET بر 15 آوریل 2020.

AAK ارائه دهنده پیشرو روغن و چربی های گیاهی با ارزش افزوده است. تخصص ما در زمینه فناوری چربی در غذاها و برنامه های غذایی خاص ، طیف گسترده ای از مواد اولیه و قابلیت های گسترده فرآیند ما را قادر می سازد تا راه حل های نوآورانه و ارزش افزوده را در بسیاری از صنایع ارائه دهیم – شکلات و شیرینی سازی ، نانوایی ، لبنیات ، تغذیه ویژه ، مواد غذایی ، مراقبت شخصی و موارد دیگر. تخصص اثبات شده AAK مبتنی بر بیش از 140 سال تجربه در روغن ها و چربی ها است. رویکرد منحصر به فرد همکاری ما ، مهارت ها و دانش فنی مشتریان را با توانایی ها و طرز فکر خود برای نتایج ماندگار به ارمغان می آورد. لیست شده در نزدق استکهلم و دفتر مرکزی ما در مالمی ، سوئد، آک بیش از 20 مرکز تولید مختلف ، دفاتر فروش در بیش از 25 کشور و بیش از 3،800 کارمند دارد. ما AAK هستیم – شرکت همکاری

اخبار مرتبط  مدل سازگار با محیط زیست ایندیرا اسکات جواهرات موجود در همکاری جدید گروه De Beers ، ReSet Collective را نشان می دهد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

آن مت مت اولسن

فردریک نیلسون

مدیر ارشد استراتژی و پایداری

CFO

موبایل: +46 708 39 93 14

موبایل: +46 708 95 22 21

پست الکترونیک : [email protected]

پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/aak-ab/r/aak-reports-strong-sustainability-progress،c3088234

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE AAK AB

پاسخی بگذارید