افتخار دانشکده هنرهای آشپزی Escoffier 1،500+ فارغ التحصیلان در مراسم شروع مجازی

بولدر ، كولو، 25 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – بیش از 1500 دانش آموز آشپزی از مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی تخته سنگ پردیس (برنامه های آنلاین و مسکونی یادگیری از راه دور) این آخر هفته گذشته برای یک مراسم گسترده فارغ التحصیلی مجازی که شامل ناهنجاری ، شرایط و پیام های امید ، صبر و پشتکار بود ، جمع شده بودند. فارغ التحصیلان آشپزی توسط یک سرآشپز مشهور جهان و رستوران ها به آدرس الهام بخش تحت درمان قرار گرفتند توماس کلر.

علاوه بر آدرس آشپز کلر ، آگوست اسکافیه نوه بزرگ، میشل اسکافیه، و مربیان سرآشپز اسکوفر ، کارمندان و سخنرانان دانشجویی نیز به فارغ التحصیلان خطاب کردند. میشل اسکافیه ضمن تبریک به دانشجویان و زحمات و دستاوردهای آنها. مربیان آشپز Escoffier و دیگر سخنرانان فارغ التحصیلان را ترغیب به کار سخت ، فروتن ، پرشور و هرگز متوقف کردن یادگیری نمی کنند.

اخبار مرتبط  Blaux Portable AC کولر گازی مینی شخصی جدید را راه اندازی کرد: اطلاعیه تاریخ ارسال جدید

فارغ التحصیلان آشپزی Escoffier از 49 ایالت ، پورتوریکو، مکزیک، کانادا، هند، و امارات متحده عربی در سنین 18-50 سالگی قرار گرفت و برای مراسم فارغ التحصیلانی که در جمع همکاران آشپزی ، همکاران قنادی ، دیپلم آشپزی و یا شیرینی دیپلم هستند ، برای مراسم مجازی گرد هم آمدند. از میان 1،509 دانش آموز آشپزی ، 155 دانش آموخته این دانشگاه هستند تخته سنگ برنامه های مسکونی دانشگاه و 1،354 فارغ التحصیل از برنامه های آنلاین آموزش از راه دور.

وی گفت: “ما به دانشجویان خود بسیار افتخار می کنیم ؛ این یک گروه خارق العاده از افراد با استعداد از سراسر کشور است که خود را برای رسیدن به این روز مهم ، فراتر از کلاس و آشپزخانه سوق داده اند.” تریسی لورنز، مدرسه آگوست اسکافیه رئیس و مدیرعامل هنرهای آشپزی. “ما مفتخریم که سرآشپز داریم توماس کلر حکمت و داستانهای الهام بخش او را با این نسل بعدی سرآشپزها به اشتراک بگذارید. ما می دانیم که آنها جسورانه هستند ، تغییر ایجاد می کنند و به روش منحصر به فرد خود در صنعت آشپزی کمک می کنند. “

اخبار مرتبط  کاسیو برای معرفی 20 سالگرد EDIFICE مدل همکاری با Honda Racing را منتشر کرد

برای ارتقاء تجربه مجازی فارغ التحصیلان ، آنها یک کیت جشن جشن فارغ التحصیلی ویژه طراحی شده را دریافت کردند ، که شامل یک مدالیون Escoffier ، سنجاق حلقوی ، توله سرآشپز ، برنامه ها و تارهای تشخیص ویژه برای دانشجویان افتخاری بود.

همه فارغ التحصیلان آشپزی Escoffier واجد شرایط برای ثبت نام در گروه فارغ التحصیلان فعال شرکت Escoffier هستند: یک سکوی رایگان و انحصاری در طول زندگی که در اختیار فارغ التحصیلان برای شبکه سازی ، مشاوره ، داستان و فرصتهای شغلی در اختیار فارغ التحصیلان قرار می گیرد. برای اطلاعات بیشتر ، https://escoffieralumniassociation.com/.

بیشتر در مورد مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی

اخبار مرتبط  100 داوطلب از 17 کشور و منطقه برای حراج 49 قسمت در حراج آنلاین قهوه ویژه سنگاپور با یکدیگر رقابت کردند

مدرسه آگوست اسکافیه of Culinary Arts یک پیشرو معتبر در زمینه آموزش و آموزش آشپزی آنلاین و پردیس است. برنامه های حرفه ای این مدرسه ترکیبی اثبات شده از یک رویکرد کلاسیک و معاصر برای آموزش مهارت های صنعت مدرن و همچنین یک برنامه درسی پایدار محور و تجارت محور را ارائه می دهد. برنامه های حرفه ای در هنرهای آشپزی و هنرهای شیرینی پزی از طریق Escoffier به صورت آنلاین و زمینی در دسترس است بولدر ، کلرادو دانشگاه و از طریق زمین آن آستین ، تگزاس محوطه دانشگاه. مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی در بولدر ، کلرادو توسط شورای اعتباربخشی آموزش مداوم و آموزش مداوم (ACCET) معتبر است. مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی در آستین ، تگزاس توسط شورای آموزش حرفه ای (COE) معتبر ملی است. در سایت escoffier.edu بیشتر بدانید.

مخاطب:

پتی توماس


312.919.0898

منبع مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی