بیانیه بنیاد انجمن تگزاس رنجر درباره انتشار Cult of Glory توسط داگلاس سوانسون

WACO ، تگزاس، 25 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – سازمان ما مانند خدمتگزاران فداکارانه ای که از آنها پشتیبانی می کنیم ، وقف قول یک تگزاس این برای همه شهروندان بدون در نظر گرفتن رنگ ، اعتقاد ، جنسیت یا سایر تمایزات بی خطر است این پیش فرض اساسی ایمنی و انصاف ، قهرمانان و مدافعان بیشتری نسبت به مدرن تگزاس رنجرز ، که در حال خدمت هستند – و به خدمات خود ادامه خواهیم داد – تمام Texans از نظر اخلاقی ، حرفه ای و قانونی است.

اخیراً ، نویسنده داگلاس سوانسون منتشر شده Cult of Glory: تاریخ جسورانه و وحشیانه رنجرز تگزاس، که به تاریخ تقریباً 200 ساله تگزاس رنجرز می پردازد. در مصاحبه های بعدی ، آقای سوانسون به مشارکت های زیاد رنجرز در ایالت Lone Star اشاره کرده است:

اخبار مرتبط  Dunn-Edwards® روندهای طراحی + رنگ + 2021 را اعلام می کند

“آنها به آرامش در یک مکان فوق العاده وحشی و وحشی کمک کردند – تگزاس. جنایتکاران در سراسر مرز شایع بودند تگزاس. آنها به محاکمه آنها کمک کردند. آنها واقعاً پویشانی با ارزش بودند و جنگجویان چریکی در جنگ مکزیک … (آنها) کارهای بسیار خوبی انجام داده اند … ارائه خدمات ارزنده ای به ادارات شهرهای کوچک. آنها به شکستن رسوایی آزار جنسی کمیسیون جوانان تگزاس کمک کردند. آنها یک کشیش قاتل را به عدالت آوردند. آنها کارهای فوق العاده ای را در مورد موارد سرد انجام داده اند. بنابراین ، بله ، آنها کارهای زیادی انجام داده اند. تگزاس بدون آنها یکسان نخواهد بود در این مورد شکی نیست. و آنها عمیقاً در تاریخ دولت بافته شده اند. “

اخبار مرتبط  700 هزار محصول برای اولین بار در 128th نمایشگاه کانتون ، پذیرای پیشرفت تکنولوژی

البته ، کتاب آقای سوانسون ادعاهایی راجع به رفتارهای بیش از حد و سوءاستفاده در رابطه با اعضای گذشته تگزاس رنجرز ، از جمله برخی از مواردی که با شدیدترین شرایط به آنها اختلاف نظر خواهیم داشت ، بیان شده است. تگزاسو در واقع آمریکا ، مکانهای بسیار متفاوتی نسبت به 200 سال پیش وجود دارد ، و تگزاس رنجرز نیز در طی دو قرن گذشته تکامل یافته است تا کاملاً شریف ترین آرزوهای برابری انسانی را که نخستین بار توسط بنیانگذاران ما بیان شده است ، پذیرا کنیم. این سفر اساسی ادامه دارد.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی سرو

تگزاس رنجرز هر دو تاریخ را تغییر داده و با تاریخ تغییر کرده است ، اما یک چیز تغییر نخواهد کرد: تعهد سنگین آنها به انجام وظیفه خود به بالاترین استانداردهای حرفه ای و حفظ اصول جهانی عدالت.

SOURCE بنیاد انجمن تکاور تگزاس