پنکه خنک کننده هوای قابل حمل Blaux AC + قابل استفاده در هوا ، تابستان را گرم می کند

صفحه اصلی ، بیماری.، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Blaux به دلیل پیشرفت های خلاقانه خود در دنیای تهویه مطبوع های قابل حمل شخصی ، یکی از داغترین مارک های این بلوک در تابستان امسال است. Blaux ، تلفظ “Blwow” ، اخیراً واحدهای Blaux Portable AC و Blaux Wearable AC را منتشر کرد تا سطح جدیدی از راحتی هوای شخصی را به همراه آورد. واحدهای Blaux AC با دمیدن جریان های هوای سه سرعته سرد و خنک ، تابستان را گرم می کنند. Blaux AC همچنین ممکن است هوا را برای یک فضای تنفس با طراوت تر تمیز کند.

هر دو تهویه مطبوع قابل حمل با هدف ارائه مزایای خنک کننده قابل تنظیم است. این که آیا آن Blaux Portable AC ، یک واحد تهویه مطبوع مینی رومیزی یا Blaux Wearable AC ، یک فیلتر هوای شخصی و پنکه گردن کولر هوا است ، ترکیب بی نظیری از قابلیت حمل تهویه مطبوع شخصی ، واقعاً مورد توجه مصرف کنندگان از سراسر جهان قرار گرفته است. کمک به آنها برای مقابله با دمای تابناک تابستان و آب و هوای فصلی بسیار مرطوب در افق.

Blaux Portable AC چیست؟

Blaux Portable AC یک سیستم تهویه مطبوع شخصی مجهز به سیم بی سیم ، قابل شارژ با استفاده از فناوری خنک کننده پیشرفته از طریق صفحات حرارتی تیتانیوم است که باعث راندمان انرژی درجه A می شود. Blaux AC فقط در 30 ثانیه و در کل اتاق در کمتر از شش دقیقه به سمت خنک کننده سریع کار می کند [1].

کولر هوای رومیزی Blaux Portable AC با اندازه متوسط ​​و باتری اتومبیل تنها دو پوند پر از وزن آن است اما هنوز هم تصفیه کننده و رطوبت ساز با سه سرعت فن است. به فروش می رسد به همان میزان کم 85 دلار در هر واحد AC قابل حمل Blaux. همچنین یک ویژگی نورپردازی با خلق و خوی وجود دارد که باعث می شود نور شب عالی باشد.

Blaux Wearable AC چیست؟

Blaux Wearable AC یک فن خنک کننده گردن شخصی به همراه یک یونیزر منفی داخلی با یک سیستم تصفیه نانو نقره ضد میکروبی برای کمک به تصفیه هوا است که از آلرژن ها و آلاینده های مضر در محیط فوری آنها تنفس می کند. [2].

پنکه AC شخصی شیک ، با تکنولوژی بالا به علاوه ویژگی یونیزاسیون یک روش عالی برای ضرب و شتم گرمای تابستان با بدست آوردن یک جریان هوای آرام اما در عین حال قدرتمند ، آرام اما در عین حال قوی ، نسیم باد ، تقریباً باد است و در عین حال باعث کاهش قرار گرفتن در معرض ذرات موجود در هوا می شود. استنشاق دود دست دوم. با داشتن پنکه قابل جابجایی ، تأثیرات خنک کننده حرارتی و یک فن قابل چرخش 120 درجه برای گردش هوای قابل تنظیم چند جهته ، برچسب قیمت پایین فقط 48 دلار در هر واحد هنگام خرید فله با توجه به مزایای استفاده از AC Blaux Wearable AC ، یک تجارت عالی است.

چه بعدی: آیا Blaux AC یک AC قابل حمل مناسب برای استفاده است؟

Blaux ، مدیر آن هنگ کنگشرکتهای مستقر در حال حاضر قوی ، تابستان را به آتش می کشند و محبوب ترین برند قابل حمل AC در سال 2020 است.

Blaux Portable AC یک واحد AC مینی رومیزی برای کار یا صرفاً خنک کننده و تصفیه هوای داخلی است. Blaux Personal Fan یک دستگاه AC پوشیدنی است که قابلیت حمل فوق العاده را برای کسانی که می دانند در تابستان به راحتی و به راحتی و خنک نگه داشته باشند ، گردن می زند.

در حال حاضر ، مصرف کنندگان می دانند که آیا می خواهند یک واحد تهویه مطبوع رومیزی Blaux Portable AC و یا هوای گردن شخصی Blaux Wearable AC سفارش دهند. انتظار تأخیر جزئی در حمل و نقل را دارید ، اما عاقلانه بخرید تا بتوانید سفارش هر دو سیستم تهویه هوا Blaux را که با یک سیاست بازپرداخت 30 روزه تهیه می شود ، تهیه کنید. واحدهای Blaux AC بطور مداوم در ماه های ژوئیه و آگوست حمل می شوند در حالی که آخرین منابع آن است.

امروز تخفیف 50٪ در واحدهای قابل حمل AC Blaux دریافت کنید: یک AC AC قابل حمل Blaux را در اینجا دریافت کنید و یک AC AC Blarux Wearable را با قیمت های مقدماتی دریافت کنید.

تماس با رسانه:
کوین ماهونی
تلفن: 708-247-1324
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

blaux-portable-ac-wearable-air.jpg
پنکه خنک کننده هوا Blaux Portable AC + قابل استفاده
پنکه خنک کننده هوا Blaux Portable AC و Blaux قابل حمل هوا گرمای تابستان را سرقت می کنند

لینک های مربوطه

25 بهترین تهویه مطبوع قابل حمل سال 2020: راهنمای واحدهای کوچک مایع شخصی

Blaux Portable AC کولر گازی مینی شخصی جدید را راه اندازی کرد: اطلاعیه تاریخ ارسال جدید

منبع Blaux

لینک های مربوطه

https://www.buyblaux.com/

اخبار مرتبط  397٪ از زمان فروش سوپ از زمان شیوع COVID-19 افزایش یافته است. یک غذای سریع ، راحت و مغذی برای کسانی که ناآگاه هستند