جدول جدول خانوادگی (FTT) به مدت 2 ماه محتوای بارگیری هفتگی رایگان را ارائه می دهد

ORLANDO ، Fla.، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – در این مواقع نامشخص بحران Covid-19 و ماندن در سفارشات خانگی ، خانواده ها مضطرب هستند و به ساختار نیاز دارند تا متمرکز و متحد بمانند. از آنجا که والدین حتی بیشتر با فرزندان خود هستند ، Family Table Time 2 ماه امکان دسترسی رایگان را برای درگیر کردن فرزندانشان با مکالمات سالم و تعامل فراهم می کند. Family Table Time فعالیت های غذایی اثبات شده ای را ارائه می دهد که خانواده شما را گرد هم می آورد. این فعالیت ها نشان می دهد خانواده ای که با هم غذا می خورند-با هم بازی می کنند – با هم گفتگو می کنند – با هم سالم تر می شوند.

شما دو ماه محتوا از جمله مطالب رنگارنگ و جذاب هفتگی جدول خانوادگی دریافت خواهید کرد که مخصوصاً برای مشارکت کامل خانواده از جمله والدین ، ​​فرزندان ، مادربزرگ ها و مادربزرگ ها و شاید حتی حیوانات خانگی طراحی شده اند. اگر خانواده گسترش یابد ، برنامه Family Table Time با اشتراک گذاری از طریق برنامه ها و سایت های Skype ، Google Hangout ، FaceTime ، ZOOM یا House Party عالی کار می کند.

اخبار مرتبط  5 نکته برای ماندگار شدن در طول فصل آتش سوزی اورگان

جدول جدول خانوادگی ، که برای غنی سازی روابط خانوادگی ایجاد شده است ، یک فعالیت خلاقانه و همه جانبه در یک هفته 52 خانوادگی است که عادات ، آداب و رسوم و زندگی سالم را ایجاد می کند. همه چیز در مورد سرگرمی وعده های غذایی است و خانواده ها را با کمک به آنها در برقراری ارتباط تعاملی نزدیک می کند!

کارشناسان موافقند! دکتر. فیلیپ زیمباردو، روانشناس آمریکایی و استاد برجسته از دانشگاه استنفورد، جدول جدول خانوادگی را تأیید کرده است. وی به اشتراک گذاشت “بهبود در ارتباطات خانوادگی باعث سرگرمی بیشتر خانواده ها شده است! هر درآمد کم ، درآمد متوسط ​​و درآمد بالا نیاز به زمان جدول خانواده دارد.”

اخبار مرتبط  GrowGeneration برای میزبانی نشست سالانه 2020 سهامداران فقط در قالب مجازی

این مطالب بر برگزاری یک جلسه خانوادگی هفتگی شامل موضوعات جدید درباره شخصیت / ارزش ، ایجاد خاطرات از هفته و سازماندهی متمرکز است. فعالیت ها در جدول زمان وعده غذایی شما انجام می شود و شامل بحث در مورد غنی سازی و هدایت کودکان است. مباحث رایگان عبارتند از: نگرش ، استعداد ، محیط زیست ، اعتماد ، قدردانی ، ایثار ، خانواده ، دستاوردها ، ادب. محتوای هفتگی در قالب آماده ، تنظیم ، اتصال ما است و چند دقیقه طول می کشد تا از طریق آن بخوانید.

برخی از فواید جدول خانواده شامل بهبود روابط ، تنظیم اهداف ، سرگرمی خانوادگی ، بحث در مورد موضوعات سخت ، عزت نفس بهبود یافته ، نمرات پیشرفته و تغذیه سالم است. و اکنون ، والدین می توانند نتایج بدون تغییر در جدول زندگی خانوادگی را تغییر دهند. آنها به صورت قدم به قدم و ابزارهای ثابت شده درگیری خانوادگی و فعالیتهای بهبود عمر با اشتراک رایگان 2 ماهه آنلاین را دریافت می کنند.

اخبار مرتبط  CASETiFY سلام بچه گربه را به برنامه Co-Lab برای دو مجموعه نسخه ویژه ارائه می دهد

برای ایجاد یک سنت 2020 در خانواده های خود در این اوقات نامشخص ، روی www.familytabletime.com کلیک کنید. هیچ تعهدی وجود ندارد؛ به سادگی ایمیل و نام خانوادگی خود را به اشتراک بگذارید – هیچ چیز دیگری! برای مشاهده چگونگی ادعای دیگران شام و سرگرمی شام خانوادگی با زمان جدول خانواده ، بر روی این لینک ویدیویی کلیک کنید. https://youtu.be/YNvxQ_2Hat0

زمان جدول خانواده

لینک های مربوطه

https://www.familytabletime.com

پاسخی بگذارید