بازار جایگزین های لبنی تا سال 2025 36.7 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار جایگزین های لبنی بر اساس منبع (سویا ، بادام ، نارگیل ، برنج ، جو ، کنف) ، کاربرد (شیر ، پنیر ، ماست ، بستنی ، کرم ها) ، کانال توزیع (سوپر مارکت ها ، فروشگاه های بهداشتی ، داروخانه ها) ، فرمولاسیون و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود بازار جایگزین های لبنی از آن رشد کند 21.4 میلیارد دلار در سال 2020 تا 36.7 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 11.4٪ در دوره پیش بینی. مهمترین عوامل ایجاد بازار جایگزین های لبنی شامل مصرف کنندگان در تغییر ترجیحات به رژیم غذایی وگان و افزایش آگاهی در مورد فواید غذایی منابع جایگزین شیر است. علاوه بر این ، افزایش موارد عدم تحمل لاکتوز و حساسیت به شیر در بین افراد باعث افزایش مصرف گزینه های لبنی در سطح جهان می شود و پیش بینی می شود بازار را رهنمون کند.

دانلود بروشور PDF:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=677

پیش بینی می شود بخش بادام در بالاترین CAGR در بازار جهانی جایگزین های لبنی در دوره پیش بینی رشد کند.

بازار جایگزین های لبنی ، بر اساس منبع ، به سویا ، بادام ، نارگیل ، برنج ، جو دوسر ، شاهدانه و سایرین (پنیر و فندق) تقسیم شده است. بازار محصولات مبتنی بر بادام به دلیل مزایای متنوعی که ارائه می دهد ، شاهد تقاضای قابل توجهی در بازار محصولات لبنی است. این مزایا شامل محتوای بالای غذایی ، در دسترس بودن آسان مواد اولیه و افزایش محبوبیت در مصرف است. گزینه های لبنی مبتنی بر بادام برای افراد آگاهی از کالری نیز مفید است ، زیرا عاری از کلسترول و چربی های اشباع شده است و در انواع مختلفی از شیرین های ساده ، شیرین های ساده و شیرین شده با طعم دار تا طعم دار نشده وجود دارد.

اخبار مرتبط  ارزیابی بازار محصولات تغذیه ای بالینی 2020-2025

TOC در عمق را مرور کنیدبازار جایگزین های لبنی
246 – جداول
48 – ارقام
260 – صفحات

پیش بینی می شود که بخش بستنی بستنی ها با بیشترین سرعت در دوره پیش بینی رشد کنند.

بازار جایگزین های لبنی ، بر اساس کاربرد ، به شیر ، بستنی ، ماست ، پنیر ، خامه و سایر محصولات تقسیم شده است. ماست سریعترین بخش برای جایگزین های لبنی است. با افزایش آگاهی در بین مصرف کنندگان و تقاضای انواع و جایگزین های جدید ، انتظار می رود بازار ماست های بدون لبنی رشد یابد. بازار رو به رشد ماست های بدون لبنی در حال گشودن فرصت های جدیدی برای برنامه های کاربردی در بازار جایگزین های لبنی است. جایگزین های ماست لبنی موجود در بازار ، فاقد کلسترول هستند ، با کلسیم و ویتامین D تقویت شده و به عنوان یک جایگزین سالم برای ماست های لبنی برای گیاهخواران و مصرف کنندگان غیرقابل تحمل لاکتوز عمل می کنند.

یک استعلام انجام دهید:
https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=677

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بیشترین سهم بازار را در دوره پیش بینی داشته باشد.

آسیا و اقیانوسیه تخمین زده می شود بیشترین سهم بازار در سال 2020 باشد. بازار منطقه با قدرت اقتصادی بالاتر در بین مصرف کنندگان و افزایش مصرف سویا ، که در این منطقه ارزان و فراوان است ، هدایت می شود. تولیدکنندگان مواد غذایی برای برآورد تقاضای روزافزون مصرف کننده برای نوشیدنی های سالم و سویا پاستوریزه شده به عنوان گزینه های لبنی اقدام به راه اندازی اشکال مختلف سویا کرده اند و طعم های بی نظیری از نوشیدنی های سویا را فراهم می کنند.

اخبار مرتبط  Leslie's، Inc. بیانیه ثبت پرونده ها برای پیشنهادات اولیه پیشنهادی عمومی

علاوه بر این ، با شیوه زندگی شلوغ و افزایش درآمد یکبار مصرف ، تقاضا برای محصولات غذایی و نوشیدنی غنی شده غذایی در منطقه رو به افزایش است. تخمین زده می شود که کاربرد جایگزین های لبنی به دلیل تقاضای مصرف کننده سریعتر رشد کند.

فروشندگان عمده در بازار جایگزین های لبنی عبارتند از: شرکت مواد غذایی WhiteWave (US) ، Hain Celestial (US) ، باغداران الماس آبی (ایالات متحده) ، SunOpta (کانادا) ، آسایشگاه (استرالیا) ، گروه مواد غذایی آزادی محدود (استرالیا) ، ادن فودز ، شرکت (ایالات متحده) ، ایکومیل (اسپانیا) ، شرکت غذایی خود زمین (کانادا) ، Triballat وفادار (فرانسه) ، Valsoia S.p.A (ایتالیا) Dohler (آلمان) ، هیلند لبنی (ایالات متحده) و برندهای Panos (ایالات متحده)

گزارش های مرتبط:

بازار مواد لبنی بر اساس نوع (پروتئین ها ، پودر شیر ، کنسانتره چربی شیر ، لاکتوز و مشتقات آن) ، کاربرد (فرمول های شیرخوار ، تغذیه ورزشی ، لبنیات) ، دام ، فرم و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/dairy-ingredients-market-974.html

بازار مواد مغذی پروتئین سویا بر اساس نوع (کنسانتره پروتئین سویا ، پروتئین سویا و آرد سویا) ، کاربرد (نانوایی و شیرینی پزی ، جایگزین های گوشتی ، غذاهای کاربردی ، جایگزین های لبنی ، غذاهای شیرخوار و خوراک) و منطقه – پیش بینی شده تا سال 2022

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/soy-protein-ingredients-market-857.html

گزارشهای مجاور را مرور کنید: گزارشها و مشاوره تحقیقات بازار مواد لازم

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

اخبار مرتبط  تحقیقات بازار متفقین گفت: بازار روغن ماهی تا سال 2027 با قیمت 5.8٪ CAGR ، 2.84 میلیارد دلار در سطح جهانی ، به دست آورد.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم رقبای خود اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا همراه است. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:
آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/dairy-alternative-plant-milk-beinks-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/dairy-alternative-plant-milk-beinks.asp

منبع بازارها و بازارها