دیوید Domoney باغبان تلویزیون و باغبان خبره با Yard Force (R) UK همکاری می کنند تا طیف وسیعی از ابزارهای باغبانی خود را در دسترس باغبانان خانگی قرار دهند.

Yard Force® یک برند شناخته شده بین المللی است که سال ها تجربه و تخصص صنعتی را پنهان می کند. ویکتوریا روینگتون، مدیر بازاریابی برند ، افزود: “استفاده از یک نام شناخته شده برای نشان دادن نام تجاری ما ، اعتماد به نفس ما را در محصولات و عملکرد آنها ایجاد می کند. ما بسیار خوشحالیم که دیوید و دیوید را ترغیب کردیم تا بیشتر وقت را در خارج از چهار دیوار خود بگذرانند و باغهایشان را با كمك كمك یارد فورس تبدیل كنند. “

دیوید ادامه داد: “همیشه کمک به مردم است که تجربه های مثبت تری با مهد کودک داشته باشند. ما این امر را با نکات عملی که به باغداران آماتور کمک می کند از باغهای خود بهترین بهره را ببرند و از ابزارهایی استفاده می کنند که در دستیابی به موفقیتهای بزرگ به آنها کمک می کنند ، می رسیم. هرچه با نحوه کار با ابزارهای برقی حرفه ای آشنا تر می شویم ، زمان بیشتری برای لذت بردن از باغ های خود خواهیم داشت.

برای رسیدن به این هدف ، من می خواهم سه ابزار مهد برقی کاربردی را از بین ببرم. اینها عبارتند از: Cordless Lawnmower ، 20V AquaJet Pressure Cleaner و Compact 280R Robotic Lawnmower با فناوری i-Radar. برای من ، این سه محصول خلاقانه به وضوح نشان می دهد که باغبانی مهیج چقدر می تواند باشد. این دستگاه ها بدون توجه به این که شما زمین جدیدی را می شکنند یا یک دست قدیمی را می بینید ، پیشگامانه هستند. “

اخبار مرتبط  انجمن تخصصی غذا رئیس بیل لینچ را منصوب می کند

از طریق مجموعه ای از فیلم های آموزشی ، نکات باغ حرفه ای و مسابقات هیجان انگیز ، این مشارکت در نظر گرفته شده است که هم باغبانان جوان و هم متخصصان را به بیرون رفتن از منزل تشویق کند ، به باغهای آنها کمی عشق و علاقه نشان دهد و دقیقاً بدانید که ابزارهای باغ برقی چگونه کار می کنند می تواند به آنها در پرورش مهد کودک کمک کندپین کرد از دست لمس پایان.

اطلاعات در مورد دیوید دومونی:

دیوید دومونی مجری تلویزیونی با تجربه در باغبانی است و در حال حاضر تعدیل ITV های “Love Your Garden” را دارد. او همچنین به عنوان یک باغبان تلویزیون برای نمایش ITV “این صبح” فعالیت می کند. دیوید برای هر شماره از یکشنبه آینه یک ستون باغبانی می نویسد و مال خود را رشد می دهد. به وی 30 مدال RHS اعطا شد ، از جمله دو مدال در رده بهترین در نمایش ، و نیز دریافت کرد شاهزاده ادوارد جوایز عالی باغبانی. دیوید نه تنها عضو انستیتوی باغبانان Chartered است ، بلکه به عنوان رهبر فکری در مسابقات باغبانی سراسر انگلیس مانند خیابان کشت و باغبان جوان سال نیز فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  بینش اصلی بازار در مورد بازار مواد اولیه جهانی عطر 2020 2020

www.daviddomoney.com

درباره نیروی حیاط:

ما در یارد فورس مفتخریم که همکاری خود را با مجری با تجربه تلویزیون باغبانی دیوید دومونی نشان می دهیم تا بیشتر به مجموعه ابزارهای نوین ، بادوام و قدرتمند باغبانی برقی خود توجه کنیم.

دیوید از طریق اعتدال محبوب ترین برنامه مهد کودک ITV “Love Your Garden” شناخته شد و در همان زمان به عنوان مجری برنامه باغبانی پرچمدار ITV “این صبح” که از صبح پخش می شود ، کار می کند.

40 سال تجربه دیوید در بخش باغبانی و همچنین ماهیت پویا و پرشور وی ، وی را به عنوان شریک همکاری ایده آل در تبلیغ محصولات با کیفیت و نوآورانه ما قرار داده است.

استفاده از یک نام شناخته شده برای نشان دادن نام تجاری ما ، اعتماد به نفس ما را در محصولات ما و عملکرد آنها ایجاد می کند.

وی گفت: “این مانند همه نگرانی هایی است که با باغ ارتباط دارد: به محض اینکه می دانید فعالیتی چگونه انجام می شود ، بازی کودک می شود. با درک چگونگی مراقبت صحیح از باغ های خود و استفاده صحیح از وسایل برقی در جایی که لازم باشد ، زمانی که در باغ می گذرانیم بسیار لذت بخش تر می شود. ما می توانیم تکنیک های جدید باغبانی را بیاموزیم و از باغ های سالم و مرتب لذت ببریم. “

اخبار مرتبط  UNIQLO برای اولین بار "نمایشگاه هنر و علم زندگی" را در نمایشگاه واردات چین به نمایش می گذارد

در دوره از سال ما با داوود همکاری خواهیم کرد تا نکاتی درباره باغبانی را برای همه کسانی که در باغ فعال هستند ارائه دهیم. ما مجموعه ای از فیلم های آموزشی را ایجاد می کنیم که به شما و خانواده های شما امکان می دهد تا وقت بیشتری را در خارج از خانه بگذرانند و فیلم های هیجان انگیزی را توزیع کنند هدایای تبلیغاتی در محصولات انتخاب شده برای برنده شدن و دسترسی به این تبلیغات ، یک مورد داریم کد کوپن ویژه ایجاد شده است ، که به شما کمک می کند تا در تمام سال تخفیف و اضافی اضافی داشته باشید!

ثبت نام کنید
www.yardforce.eu/fa/david برای به دست آوردن کد کوپن.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1099164/Yard_Force_UK.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.yardforce.eu

نیروی حیاط منبع

پاسخی بگذارید