گروه ساخت و ساز آلفا امگا برای ارائه سیستم های سقف خورشیدی خلاقانه GAF Energy

CHARLOTTE ، N.C.، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت ساخت و ساز آلفا امگا ، پیشرو در صنعت بام در جنوب شرقی و یکی از معتبرترین صنعت ، اولین شرکت بام در کارولینای شمالی ارائه سیستم های خورشیدی یکپارچه سقف GAF انرژی برای صاحبان خانه. مشتریان آلفا امگا هم اکنون می توانند یک سقف خورشیدی تولید کننده انرژی را نصب کنند و اعتماد به نفس خود را در مصرف برق کاهش دهند.

سیستم های بام خورشیدی برای تولید انرژی بسیار مشهور هستند و به کاهش صورتحساب های الکتریکی ماهانه کمک می کنند. با استفاده از یک سقف خورشیدی GAF Energy که توسط آلفا امگا نصب شده است ، ساکنان سراسر جنوب شرقی می توانند با استفاده از ضمانت نامه مورد حمایت GAF ، از روند خورشیدی در حال رشد سریع منطقه استفاده کنند ، آمریکای شمالی بزرگترین سازنده سقف.

“آلفا امگا صاحب خانه را با نصب سقف بهترین طبقه در طبقه اول قرار می دهد. با GAF Energy به عنوان شریک زندگی ما ، اکنون یک سیستم بام خورشیدی وجود دارد که می توانیم توصیه کنیم نصب را به راحتی انجام دهد و ضد آب را فراهم کند. به عبارت ساده ، GAF انرژی خورشیدی فوق العاده است. گفت: “محصول مایک الحسنمعاون رئیس جمهور آلفا امگا. “سقف خورشیدی یک پیشنهاد اساسی در آنچه ما می توانیم به مشتریان خود ارائه دهیم ، خوشحالیم و ما خوشحالیم که این پیشنهاد را برای کمک به صاحبان خانه ارائه می دهیم تا قبض های برقی ماهانه خود را کاهش دهند.”

اخبار مرتبط  L. Scott Ennis ، دکترا ، FACS ، توسط قاره آمریکا چه کسی شناخته می شود

“آلفا اومگا استانداردی را برای بام قابل اعتماد در جنوب شرقی تعیین می کند و حرکت آنها به خورشیدی خبرهای خارق العاده ای برای منطقه است. در GAF Energy ، ما معتقدیم که خورشیدی آینده بام است. ما مفتخریم که با بام منطقه همکاری می کنیم. رهبر برای تحویل آن آینده “، گفت مارتین دبونو، رئیس جمهور در GAF انرژی. “با هم ، ما می توانیم بهترین محصول خورشیدی بام یکپارچه را ارائه دهیم و ارزش فوق العاده ای را به صاحب خانه ارائه دهیم.”

اخبار مرتبط  سامسونیت از انعطاف پذیری مالی اضافی برای پرداختن به تأثیر COVID-19 برخوردار است

سیستم خورشیدی GAF Energy با نصب سریع ، آسان و پیشرفته ، فن آوری خورشیدی خلاقانه ، جذاب و مقرون به صرفه را جفت می کند. طراحی شده برای ارائه یک جایگزین با ظاهری خوب و کم کیفیت برای پانل های خورشیدی معمولی که به طور رک نصب می شوند – که معمولاً از طریق لایه های سقفی حفر می شوند – خورشیدی GAF Energy مستقیماً با سیستم بام یکپارچه شده و نیازی به نفوذ غشاء بام ندارد. GAF Energy از پانل های خورشیدی ممتاز برای بهینه سازی توان مصرفی با مشخصات رنگی مطابق با سقف استفاده می کند تا زیبایی زیبایی را به حداکثر برساند ، همراه با چشمک زن قوی و یک محافظ محیطی سیاه و سفید براق برای کاهش خطر نشت و نفوذ حیوانات.

صاحبان منازل منطقه که به سقف خورشیدی جدید علاقه مند هستند می توانند با آلفا امگا به آدرس: (844) 704-ROOF یا [email protected]

درباره گروه ساخت و ساز آلفا امگا
آلفا امگا با کیفیت کار و کاردستی را که شایسته آن هستند ، به صاحبان خانه ، مشاغل و سازندگان منزل ارائه می دهد. متخصصان ما مطمئن ترین انتخاب بوده اند و در صنعت با راه حل های پشت بام پیشرو در خدمت جامعه ما هستند. ما یک استاد پیمانکار عمومی GAF نخبه ، دارای مجوز ، باند شده و کاملاً بیمه شده مسکونی و بازرگانی هستیم. ما متعلق به خانواده و اداره هستیم و برای محافظت در خدمت هستیم. https://alpha-omegainc.com/

اخبار مرتبط  U-Haul 30 روز ذخیره رایگان را برای قربانیان مورسویل تورنادو ارائه می دهد

درباره انرژی GAF
GAF انرژی در حال تغییر صنعت خورشیدی پشت بام برای تولید “انرژی از هر سقف” است. به عنوان یک شرکت صنایع استاندارد ، GAF Energy با همکاری همکاری می کند آمریکای شمالی GAF ، بزرگترین تولید کننده بام و عایق بام ، گزینه های خورشیدی با سقف یکپارچه و زیبا را به صاحبان خانه ارائه می دهد. این شرکت همچنین بودجه سهام مالیاتی تجاری را برای پروژه های بزرگ خورشیدی در پشت بام فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به https://www.gaf.energy مراجعه کنید

منبع انرژی GAF

لینک های مربوطه

https://alpha-omegainc.com