زمان Crunch بیش از سیب پدال با تبلیغات “برنده شووین” است

LOCKPORT ، N.Y.، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – Crunch Time دوچرخه های اپل گراورز و شووین برای سومین سال مستقیم به نیروهای خود پیوستند تا بتوانند مشتری را به منظور ارتقاء سطح آگاهی در مورد انواع سیب Crunch Time’s SnapDragon – تقویت کنند – یک مصرف کننده فوق العاده آبدار و خوش طعم که مورد علاقه اش برای Monster است بحران

اخبار مرتبط  ÈYES STORY با حداکثر زیبایی ایمن از طریق لنزهای بهداشت چشم پرتاب می شود

تبلیغ امسال که به شدت در رسانه های اجتماعی تبلیغ شد ، در مجموع 19130 ورودی مصرف کننده را بدست آورد – در نتیجه 5 برنده جایزه اول که هر کدام یک دوچرخه ، قفل و سبد خرید Wayfarer را کسب کردند. همچنین یک برنده جایزه بزرگ بود که دوچرخه برقی Sycamore را به خانه برد.

می گوید: “ما هیجان زده ایم که یک مارک شناخته شده جهانی مانند شووین امسال دوباره با ما همکاری کرده است.” رنا مونتدورو، معاون رئیس جمهور از فروش و بازاریابی برای Crunch Time Apple Growers. “مهم نیست که سن شما باشد ، دوچرخه سواری یک راه عالی برای فعال کردن ، سالم و لذت بردن از انجام این کار است – دقیقاً همان چیزی است که SnapDragon در مورد آن وجود دارد.” وی می افزاید: “مصرف کنندگان همیشه برای خانواده های خود به دنبال میان وعده های مغذی و خوشمزه هستند. و سیب های SnapDragon توسط 147 مورد رشد می کنند ایالت نیویورک کشاورزان خانواده برتر. پیام بازاریابی ما این است که: “سیب SnapDragon مناسب ، سالم و مناسب برای مصرف کنندگان با شیوه های زندگی فعال هستند و یک میان وعده مناسب برای بسته بندی … از خانواده ما به شما هستند.”

Montedoro اضافه می کند: “از آنجا که دسته سیب همچنان شلوغ تر می شود ، رقابت بیشتری برای جلب توجه برند شما وجود دارد.” وی ادامه داد: “تبلیغاتی از این دست برای ایجاد آگاهی و فریاد زدن پیرامون یک سیب باورنکردنی که در هر سال در هر سال محبوبیت فروش زیادی در حال رشد است طراحی شده است. بنابراین ما می خواستیم که این جاروها را بصورت آنلاین و از طریق کانال های اجتماعی مانند فیس بوک به راحتی وارد کنید. علاوه بر این ، هدف ما این است که خانواده های بیشتری را برای اسنپدراگون امتحان کنیم ، هوادار شویم و فروش را برای خرده فروشان خود بکشیم. ”

سیب SnapDragon دارای یک پایه فن شگفت انگیز از مصرف کنندگان وفادار است که هر فصل به دنبال اسنپ هستند. می توانید SnapDragon را در زنجیره های خرده فروشی ملی و همچنین ایستگاه های Crunch Time Apple Growers در سراسر کشور پیدا کنید ایالت نیویورک.

Apple Time Crunch را نیش بزنید. از یک کشاورز حمایت کنید!

هنگامی که شما به یک سیب Crunch Time نیش می زنید ، نه تنها یک سیب باورنکردنی مزه می دهید ، بلکه عشق و کار باورنکردنی 147 کشاورز خانواده در سراسر ایالت نیویورک. هر سیب Crunch Time بدون GMO ، فوق العاده ترد ، بسیار آبدار ، با زیبایی و با دقت رشد می کند. بعلاوه ، وقتی سیب Crunch Time را خریداری می کنید ، نه تنها به یک تاریخچه اندک تلخ می شوید بلکه به پایداری آینده کشاورزی خانواده برای نسل های آینده کمک می کنید. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به crunchtimeapplegrowers.com ، Snapdragonapple.com یا Rubyfrostapple.com مراجعه کنید.

مخاطب رسانه ای:
رنا مونتدورو
معاون رئیس جمهور از فروش و بازاریابی
دفتر: 716-300-8072
سلول: 716-290-1925
[email protected]

SOURCE Crunch Time Apple Growers

پاسخی بگذارید