تهویه مطبوع Hisense به کسب اولین گواهی جهانی جهانی JQA

نتایج آزمایش JQA نشان داده است که سیستم تهویه مطبوع از نوع اسپلیت کف Hisense به X8 و تهویه هوا نوع دیواری اسپلیت Hisense به X8 مطابق با دو شاخص اصلی از استاندارد های “خواستار” صنعت ژاپن هستند. “حجم هوا” و “میزان کاهش CO2”. تهویه مطبوع Hisense به Fresh Master همچنین اولین محصولی در سراسر جهان است که به گواهینامه JQA Fresh Air دست پیدا کرده است.

سیستم تهویه مطبوع طبقه ای Hisense Fresh Master X8 Split که به طرز خلاقانه ای تهویه هوا ، هوای تازه و تصفیه را در یک محصول با هم ترکیب می کند. حجم هوای تازه می تواند به 150 متر مکعب در ساعت برسد. این می تواند به طور موثر غلظت دی اکسید کربن داخلی را کاهش داده و میزان اکسیژن را در 3 دقیقه افزایش دهد ، به طور مؤثر ویروس آنفلوانزای H1N1 و ویروس HFMD EV71 را از بین می برد. از آنجا که شیوع COVID-19 در سال 2020 رخ داد ، مشتریان بیشتری متوجه اهمیت هوای سالم در محیط داخلی شده اند و تهویه مطبوع Fresh Master به تدریج به انتخاب اول تبدیل شده است خرید برای مردم

اخبار مرتبط  جشن میوه ها و سبزیجات

بازار ژاپن با توجه به استانداردهای هوای تازه بسیار سخت است. در سال 2003 ، ژاپن سیستمهای تهویه هوای تازه را در آن گنجانید قانون استاندارد ساختمان، که نیاز به نصب “سیستم تهویه 24 ساعته” دارد. سیستم های تهویه مطبوع Hisense به قادر به آزمایش آزمایش های هوای تازه در بازار ژاپن هستند که از فن آوری بالایی و استانداردهای دقیق برخوردار است و بدون شک قدرت فنی سیستم های تهویه مطبوع Hisense Fresh Master را نشان می دهد.

اخبار مرتبط  اندازه بازار سس پاستا تا سال 2027 ارزش 17.33 میلیارد دلار است

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1197361/JQA.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1197360/Hisense.jpg

منابع Hisense