Bed Bath & Beyond Inc. نتایج مربوط به فصل مالی 2019 چهارم و چهارم سال را گزارش می کند

UNION ، N.J.، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – Bed Bath & Beyond Inc. (Nasdaq: BBBY) امروز گزارش نتایج مالی سه ماهه چهارم مالی 2019 را که در 29 فوریه 2020 به پایان رسید.

“عملکرد سه ماهه چهارم ما مطابق با به روز رسانی بازار ارائه شده است 11 فوریه 2020،” اظهار داشت مارک تریتون، تختخواب حمام و فراتر از رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “این نتایج عزم ما را تقویت می کند تا در ادامه به ایجاد تغییرات لازم ، جسورانه و گسترده بپردازیم که برای مدرن سازی مشاغل ما لازم است و به ما در مورد توانایی ما برای بهبود در این عملکرد سه ماهه اطمینان می دهد.”

تریتون ادامه داد: ما در حال اجرای یک برنامه مشخص برای مدیریت کارآمد و مؤثر از طریق همه گیر کروناویوس ، اولویت بندی سلامت و ایمنی مشتریان و تیم های خود هستیم. موقعیت مالی و برنامه های احتمالی ما به ما این امکان را می دهد تا انعطاف پذیری مالی را در جهت حفظ هدفمند حفظ کنیم. سرمایه گذاری هایی که ارتباط ما با مشتریان را عمیق تر کرده و اقتدار ما را در فضای خانه بازسازی می کنند.در این زمان که خانه حتی بیشتر برای زندگی ما محوری باشد و امنیت در خانه با خانواده امری ضروری است ، تختخواب حمام و فراتر از آن اهمیت بیشتری می یابد. نقش مشتری ها و خانواده هایشان را با سهولت احساس راحتی در خانه می توانند نقش داشته باشند.

“من می خواهم از همه همکاران خود بخاطر ارائه خدمات به تجارت و مشتریان وفادار خود تشکر کنم. من اطمینان دارم که با توجه به قدرت برند ، مردم و ترازنامه ما از این چالش حتی قوی تر نیز بیرون خواهیم آمد.”

نتایج مالی سه ماهه چهارم سال مالی 2019

برای سه ماهه چهارم مالی سال مالی 2019 ، این شرکت از دست دادن خالص گزارش کرده است $ (0.53) در هر سهم رقیق شده ((65.4) میلیون دلار) ، که شامل چندین مورد خاص از قبیل هزینه های قطع ، هزینه های نقدینگی غیر نقدی مربوط به برخی دارایی ها و نام های تجاری در سطح فروشگاه و ضرر در معاملات خرید و فروش اجاره ای بود. این با ضرر خالص مقایسه می شود $ (1.92) در هر سهم رقیق شده ($ (253.8) میلیون دلار) برای سه ماهه چهارم مالی 2018 ، که شامل موارد خاص مانند سرقفلی غیر نقدی و هزینه اختلال در نام تجاری بود. شرکت با استثنای این موارد خاص از هر دو بخش ، سود خالص تعدیل شده را گزارش داد 0.38 دلار در هر سهم رقیق شده (46.9 میلیون دلار) برای سه ماهه چهارم مالی 2019 ، و درآمد خالص تعدیل شده از 1.20 دلار در هر سهم رقیق شده (158.8 میلیون دلار) برای سه ماهه چهارم مالی 2018 فروش خالص برای سه ماهه چهارم مالی سال مالی 2019 بود 3.1 میلیارد دلارکاهش 6.1٪ نسبت به دوره سال قبل. فروش قابل مقایسه در سه ماهه چهارم مالی سال 2019 5.6٪ کاهش یافته است.

سه ماهه چهارم مالی سال 2019 این شرکت تحت تأثیر هفته تعطیلات سایبر دوشنبه بود که در سه ماهه چهارم امسال رخ داد اما در سه ماهه سوم شرکت در دوره سال قبل رخ داد. تعدیل تغییر تقویم برای استثناء دوشنبه هفته سایبر در هر دو دوره ، فروش قابل مقایسه برای سه ماهه چهارم مالی 2019 11.0٪ کاهش یافته است.

نتایج سال مالی کامل 2019

برای سال مالی 2019 ، شرکت از دست دادن خالص گزارش کرده است $ (4.94) در هر سهم رقیق شده ((613.8) میلیون دلار) ، که شامل چندین مورد خاص از جمله هزینه های نقدینگی غیر نقدی مربوط به سرقفلی ، علائم تجاری و برخی دارایی های سطح فروشگاه ، هزینه های قطع ، هزینه فعالیت سهامداران ، یک هزینه افزایشی برای علائم مرتبط با ابتکار کاهش موجودی شرکت و ضرر در یک معاملات خرید و فروش اجاره ، در مقایسه با ضرر خالص $ (1.02) در هر سهم رقیق شده ((137.2) میلیون دلار) برای سال مالی 2018 ، که شامل چندین مورد خاص مانند سرقفلی غیر نقدی و عوارض اختلال در نام تجاری ، هزینه های جداشدگی و سود حاصل از فروش یک ساختمان است. شرکت به استثنای این موارد خاص از هر دو سال ، شرکت گزارش کرده است که سود خالص تعدیل شده خود را نشان می دهد $ 0.46 در هر سهم رقیق شده (57.3 میلیون دلار) برای سال مالی 2019 ، و درآمد خالص تعدیل شده از آن 1.97 دلار در هر سهم رقیق شده (264.8 میلیون دلار) برای کل سال مالی 2018 فروش خالص برای کل سال مالی 2019 بود 11.2 میلیارد دلارکاهش 7.2 درصدی نسبت به دوره سال قبل. فروش قابل مقایسه برای کل سال مالی 2019 در مقایسه با دوره سال قبل 6.8٪ کاهش یافته است.

بروزرسانی موقعیت مالی

در طی سه ماهه چهارم مالی 2019 ، شرکت هیچ فعالیتی برای خرید سهم بازار آزاد انجام نداد.

این شرکت مالی مالی 2019 را تقریباً به پایان رساند 1.4 میلیارد دلار در پول و سرمایه گذاری ، افزایش تقریبا 39٪ ، در مقایسه با تقریبا 1.0 میلیارد دلار به صورت نقدی و سرمایه گذاری در پایان مالی 2018.

موجودی خرده فروشی از 2.0 میلیارد دلار (با هزینه) نشان دهنده کاهش تقریباً 20٪ یا بیشتر بود 516 میلیون دلار (با هزینه) ، در سه ماهه چهارم مالی 2019 ، در مقایسه با پایان دوره سال قبل. به استثنای هزینه افزایشی برای علائم مرتبط با طرح کاهش موجودی شرکت ، موجودی های خرد شده تعدیل شده 2.1 میلیارد دلار (با هزینه) نشان دهنده کاهش تقریباً 16٪ یا بیشتر بود 400 میلیون دلار (با هزینه) ، در پایان سه ماهه چهارم مالی 2019 ، در مقایسه با پایان دوره سال قبل.

بروزرسانی پاسخ COVID-19

بر 2 آوریل 2020، Bed Bath & Beyond بسته شدن موقت کلیه فروشگاه های تبلیغاتی خرده فروشی آن در سراسر ایالات متحده و ایالات متحده را گسترش داد کانادا، به غیر از buybuy فروشگاه های BABY و Harmon Face Values ​​، تا زمانی که 2 مه، 2020. در رابطه با این تصمیم ، شرکت اعلام کرد که کاهش هزینه های اضافی را شامل می شود ، از جمله بیشتر نمایندگان فروشگاه ها و بخشی از همکاران شرکت تا حداقل 2 مه سال 2020، کاهش موقت دستمزد تیم اجرایی شرکت به میزان 30٪ و کاهش موقتی در جبران خسارت سه ماهه مدیران مستقل هیئت مدیره 30٪.

این شرکت همچنین به دلیل عدم قطعیت قابل توجه مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 ، برنامه های تخصیص سرمایه خود را که قبلاً اعلام شده بود ، اصلاح کرد. این شرکت در زمان مدیریت این دوره از اختلال در تجارت ، اقدامات بعدی را انجام داده است یا می خواهد:

  • انتخاب شد برای جذب بودجه اضافی (236 میلیون دلار) باقیمانده از توافقنامه اعتباری متقابل خود ، با احتیاط فراوان و به عنوان یك اقدام عملی.
  • برنامه های قبلی به حالت تعلیق درآمده است 600 میلیون دلار در مالی 2020 برای خرید سهام ، سود سهام آینده و کاهش بدهی.
  • تقریباً به تعویق افتاد 150 میلیون دلار در مخارج سرمایه گذاری برنامه ریزی شده خارج از مالی 2020 ، از جمله برخی از بازسازی فروشگاه ها.
  • کاهش هزینه های اختیاری مانند سفرهای تجاری ، تبلیغات و هزینه های مرتبط با نگهداری فروشگاه هایی که به طور موقت بسته هستند.
  • تجدید اعتبار در مورد شرایط پرداخت کالاها و خدمات و اجاره بها.
  • مدیریت پایین آمدن سطح موجودی
  • اجرای مزایای قابل استفاده از Coronavirus Aid، Relief و قانون امنیت اقتصادی (قانون CARES) مانند تعویق مالیات های حقوق و دستمزد کارفرمایان و استفاده از توانایی بازپرداخت و کسر ضرر برای جبران درآمد قبلی در اظهارنامه های مالیاتی که قبلاً ثبت شده اند. و
  • تقدم تقریباً با اولویت بندی 250 میلیون دلار در هزینه های اساسی سرمایه برای هدایت برنامه های رشد استراتژیک ، از جمله سرمایه گذاری در دیجیتال و خرید آنلاین در فروشگاه (BOPIS).
اخبار مرتبط  خوردن مغذی در خانه

چشم انداز

نتایج سه ماهه اول و کل سال 2020 شرکت تحت تأثیر نامطلوب همه گیر COVID-19 قرار خواهد گرفت. مدت و میزان بیماری همه گیر بسیار نامشخص است و نتایج Bed Bath & Beyond را می توان تحت تأثیر قرار داد که امروزه پیش بینی آن دشوار است. با توجه به سطح عدم اطمینان بازار ، این شرکت در این زمان راهنمایی مالی دیگری برای مالی مالی 2020 ارائه نمی دهد.

فراخوان کنفرانس سه ماهه چهارم مالی 2019 و ارائه سرمایه گذار

کنفرانس سه ماهه چهارم مالی 2019 Bath Bath & Beyond Inc. با تحلیلگران و سرمایه گذاران امروز برگزار می شود 5:00 بعد از ظهر ET و با شماره گیری 1-888-424-8151 یا در صورت بین المللی ، 1-847-585-4422 ، با استفاده از کد شناسه رمز عبور شماره 6105417 # ممکن است به شماره تلفن دسترسی پیدا کنید. پخش مجدد تماس امروز در دسترس خواهد بود 8:00 بعد از ظهر ET از طریق جمعه 8:00 عصر ET، 17 آوریل ، و با شماره گیری 1-888-843-7419 ، با استفاده از شناسه کد عبور شماره 6105417 # قابل دسترسی است. تماس و پخش مجدد نیز می تواند از طریق پخش صوتی در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت شرکت قابل دسترسی باشد www.bedbathandbeyond.com.

این شرکت همچنین یک ارائه سرمایه گذار را در بخش روابط سرمایه گذار وب سایت شرکت در سایت ارائه داده است www.bedbathandbeyond.com.

درباره شرکت

Bed Bath & Beyond Inc. و شرکتهای تابعه (“شرکت”) یک خرده فروش امنیکنل است که احساس راحتی مشتریان را در خانه می کند. این شرکت مجموعه گسترده ای از کالاهای داخلی و مبلمان خانگی را به فروش می رساند. این شرکت همچنین انواع مختلفی از محصولات نساجی ، امکانات و کالاهای دیگر را در اختیار می گذارد تا مشتریان نهادی را در مهمان نوازی ، خط مسافرتی ، مراقبت های بهداشتی و سایر صنایع ارائه دهد. علاوه بر این ، این شرکت در یک سرمایه گذاری مشترک که فروشگاه های خرده فروشی را در آن فعالیت می کند ، شریک است مکزیک تحت عنوان Bed Bath & Beyond.

این شرکت وب سایتهایی را در bedbathandbeyond.com ، bedbathandbeyond.ca ، worldmarket.com ، buybuybaby.com ، buybuybaby.ca ، christmastreeshops.com ، andthat.com ، harmondiscount.com ، facevalues.com ، personalizationmall.com ، decorist.com، harborlinen .com و t-ygroup.com. از 29 فوریه 2020 ، این شرکت در مجموع 1500 فروشگاه از جمله 976 فروشگاه حمام و فراتر از هر 50 ایالت ، منطقه کلمبیا، پورتوریکو و کانادا، 261 فروشگاه تحت نام های بازار جهانی ، Cost Plus Market World یا Cost Plus ، 126 فروشگاه buybuy BABY ، 81 فروشگاه تحت عنوان فروشگاه های درخت کریسمس ، فروشگاه های درخت کریسمس و همینطور! یا andThat! 53 فروشگاه تحت نام های Harmon ، Harmon Face Values ​​یا Face Values ​​و سه فروشگاه تحت عنوان یک پادشاه لین. در طی سه ماهه چهارم مالی ، این شرکت دو فروشگاه buybuy BABY را افتتاح کرد. همچنین ، طی سه ماهه چهارم مالی ، 26 فروشگاه از جمله ، 17 فروشگاه Plus World Market ، پنج فروشگاه حمام و فراتر از آن ، دو فروشگاه BBY buybuy و دو فروشگاه Harmon Face Values ​​را تعطیل کرد. شركت مشاركتي كه شركت در آن شريك است ده فروشگاه را در آن اداره مي كند مکزیک تحت عنوان Bed Bath & Beyond.

اطلاعات غیر GAAP

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات غیر GAAP خاص ، مانند سود خالص تعدیل شده در هر سهم رقیق است ، که در نظر گرفته شده است تا با حذف اثرات سرقفلی و سایر اختلالات ، هزینه های جداشدگی ، هزینه های فعالیت سهامداران ، افزایشی در فعالیتهای اصلی شرکت داشته باشد. هزینه برای نشانگرهای مرتبط با ابتکار کاهش موجودی شرکت ، ضرر در معاملات خرید و فروش اجاره دهنده و سود فروش ساختمان. تعریف شرکت و محاسبه اقدامات غیر GAAP ممکن است با سایر شرکت ها متفاوت باشد. اقدامات مالی غیر GAAP باید علاوه بر این ، و نه به عنوان جایگزینی برای نتایج مالی گزارش شده GAAP شرکت مورد بررسی قرار گیرد.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است ، از جمله ، اما محدود به برنامه های این شرکت در پاسخ به کروناویروس جدید (COVID-19). بسیاری از این جمله های آینده نگر با استفاده از کلماتی مانند ممکن ، اراده ، انتظار ، پیش بینی ، تقریبی ، تخمین ، فرض ، ادامه ، مدل ، پروژه ، برنامه ، هدف ، هدف و کلمات و عبارات مشابه قابل شناسایی هستند ، اگرچه عدم وجود این کلمات لزوماً به معنای این نیست که بیانیه ها آینده نگر نیستند. نتایج واقعی شرکت و وضعیت مالی آینده شرکت ممکن است از نظر مادی با آنچه بیان شده در هرگونه اظهار نظرهای آینده دار در نتیجه بسیاری از عوامل متفاوت است ، متفاوت باشد. چنین عواملی ، بدون محدودیت شامل موارد زیر می شوند: شرایط عمومی اقتصادی از جمله بازار مسکن ، یک محیط کلی اقتصادی کلان و تغییرات مرتبط با آن در محیط خرده فروشی. خطرات مرتبط با COVID-19 و پاسخ دولت به آن ، از جمله تأثیرات آن در سراسر مشاغل شرکت بر تقاضا و عملیات و همچنین در مورد عملکرد تهیه کنندگان شرکت و سایر شرکای تجاری و اثر بخشی اقدامات شرکت در پاسخ در برابر این خطرات؛ ترجیحات مصرف کننده ، عادات خرج کردن و اتخاذ فناوریهای جدید؛ جمعیتی و سایر عوامل کلان اقتصادی که ممکن است بر میزان هزینه انواع کالاهای فروخته شده توسط شرکت تأثیر بگذارد. آشفتگی های مدنی و اقدامات تروریستی؛ الگوهای غیر معمول آب و هوا و بلایای طبیعی. رقابت از رقبای موجود و بالقوه در همه کانالها. فشار قیمت گذاری؛ نقدینگی؛ توانایی دستیابی به پس انداز هزینه پیش بینی شده و بیش از هزینه های پیش بینی شده ، همراه با تغییرات سازمانی و سرمایه گذاریها؛ توانایی جذب و حفظ کارمندان واجد شرایط در کلیه مناطق سازمان؛ هزینه کار ، کالا و سایر هزینه ها و هزینه ها؛ اختلال در زنجیره تأمین بالقوه به دلیل محدودیت های تجاری و سایر عوامل مانند بلایای طبیعی مانند بیماری همه گیر ، از جمله بیماری همه گیر COVID-19 ، بی ثباتی سیاسی ، اختلالات کار ، فراخوان محصول ، بی ثباتی مالی یا عملیاتی تأمین کنندگان یا حاملان و موارد دیگر. توانایی پیدا کردن مکان های مناسب با هزینه های قابل قبول اشغال و شرایط دیگر برای پشتیبانی از برنامه های شرکت برای فروشگاه های جدید. توانایی ایجاد و حفظ سود مناسب ترکیب دیجیتالی و فیزیکی در بازارهایی که در آن خدمت می کنند. توانایی ارزیابی و پیاده سازی فن آوری ها در حمایت از توسعه شرکت از قابلیت های همه فن حریف خود. توانایی تنظیم مؤثر و به موقع برنامه های شرکت در مواجهه با سرعت در حال تغییر خرده فروشی و اقتصادی ، از جمله در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19؛ عدم اطمینان در بازارهای مالی. نوسانات قیمت سهام مشترک شرکت و تأثیر آن و تأثیر سایر عوامل از جمله بیماری همه گیر COVID-19 در استراتژی تخصیص سرمایه شرکت. خطرات مرتبط با توانایی دستیابی به یک نتیجه موفق برای مفاهیم تجاری خود و در غیر این صورت دستیابی به استراتژی های تجاری خود. تأثیر دارایی نامشهود و سایر اختلالات؛ اختلال در سیستم های فناوری اطلاعات شرکت از جمله نقض امنیت سیستم های محافظت از اطلاعات مصرف کننده و کارمندان یا انواع دیگر جرایم سایبری یا حملات امنیت سایبری محدود نمی شود. خطر شهرت ناشی از چالش های مربوط به انطباق شرکت یا شرکت های ثالث محصول یا ارائه دهنده خدمات با قوانین ، مقررات یا استانداردهای مختلف ، از جمله موارد مرتبط با کار ، بهداشت ، ایمنی ، حفظ حریم خصوصی یا محیط زیست. خطر شهرت ناشی از کالاهای شخص ثالث یا عملکرد فروشنده خدمات در تحویل مستقیم خانه یا مونتاژ محصول برای مشتریان؛ تغییر در الزامات قانونی ، نظارتی و قانونی ، از جمله بدون محدودیت تغییرات پیشنهادی بر تجارت بین المللی. تغییر در ، یا قوانین مالیاتی جدید و یا تفسیر قوانین مالیاتی موجود. جدید یا تحولات موجود در دادرسی ، دعاوی یا ارزیابی موجود؛ تغییر در استانداردهای جدید حسابداری یا جدید ، نوسانات نرخ ارز و ارز خارجی این شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر خود به عهده نمی گیرد.

اخبار مرتبط  پیدا کردن مرکز خود پس از پایین آمدن پایین "در تاریخ 15 سپتامبر منتشر می شود

BEDH BATH و INC INC و SUBSIDIARIES

بیانیه های تلفیقی عملیات

(در هزاران نفر ، به استثنای داده های به اشتراک گذاری)

(بدون نظارت)سه ماه به پایان رسید


دوازده ماه به پایان رسید


29 فوریه 2020


2 مارس 2019


29 فوریه 2020


2 مارس 2019

فروش خالص

$

3،106،822$

3،307،881$

11،158،580$

12،028،797


هزینه فروش

2،093،1662،161،0207،616،9207،924،817


سود ناخالص

1،013،6561،146،8613،541،6604،103،980


هزینه های فروش ، عمومی و اداری

1،027،041933،6913،732،4983،681،210


حسن نیت و سایر اختلالات

67،821509،905509،226509،905


ضرر عملیاتی

(81،206)(296،735)(700،064)(87،135)


هزینه بهره ، خالص

15،37015،44064،78969،474


ضرر قبل از تأمین مالیات بر درآمد

(96،576)(312،175)(764،853)(156،609)


سود مالیات بر درآمد

(31،162)(58،382)(151،037)(19،385)


ضرر خالص

$

(65،414)$

(253،793)$

(613،816)$

(137،224)


ضرر خالص در هر سهم – پایه

$

(0.53)$

(1.92)$

(4.94)$

(1.02)


ضرر خالص در هر سهم – رقیق

$

(0.53)$

(1.92)$

(4.94)$

(1.02)


متوسط ​​وزن متوسط ​​سهام برجسته – پایه

123،347131،958124،352134،292


متوسط ​​وزن متوسط ​​سهام برجسته – رقیق

123،347131،958124،352134،292


سود سهام اعلام شده در هر سهم

$

0.17$

0.16$

0.68$

0.64


BEDH BATH و INC INC و SUBSIDIARIES

ترازنامه های تلفیقی متراکم

(در هزاران نفر ، به استثنای داده های به اشتراک گذاری)

(بدون نظارت)29 فوریه 2020


2 مارس 2019

دارایی های
دارایی های جاری:
پول نقد و معادل

$

1،000،340$

508.971


اوراق بهادار سرمایه گذاری کوتاه مدت

385،642485،799


موجودی کالا

2،093،8692،618،922


هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری

248،342296،280


دارایی های فروشی برای فروش

98،092
کل دارایی های جاری

3،826،2853،909،972


اوراق بهادار سرمایه گذاری بلند مدت

20،38020،010


املاک و تجهیزات ، خالص

1،430،6041،853،091


دارایی های اجاره عملیاتی

2،006،966
حسن نیت391،052


دارایی های دیگر

506،280396،416$

7،790،515$

6،570،541


بدهیها و سهامداران سهامداران
بدهیهای جاری:
حساب های قابل پرداخت

$

944،194$

1،094،078


هزینه های تسویه شده و سایر بدهی های جاری

675،776623،734


بدهی کارت اعتباری و کارت هدیه

340،407339،322


بدهی های اجاره عملیاتی فعلی

463،005
بدهی های مربوط به دارایی های نگه داری برای فروش

43،144
مالیات بر درآمد فعلی قابل پرداخت20،498


کل بدهی های جاری

2،466،5262،077،632


سایر بدهی ها

204.926395،409


مالیات بر درآمد قابل پرداخت

46،94549،235


بدهی های اجاره عملیاتی

1،818،783
بدهی طولانی مدت

1،488،4001،487،934


کل بدهی

6،025،5804،010،210


حقوق صاحبان سهام:
سهام ترجیحی – 0.01 دلار از هر ارزش؛ مجاز – 1000 سهام؛ هیچ سهمی صادر نشده یا قابل استناد نیست
سهام مشترک – 0.01 دلار از هر ارزش؛ مجاز – 900000 سهم؛ به ترتیب 343،683 و 342.582 سهم صادر کرد. به ترتیب 126،528 و 132.233 سهم برجسته

3،4363،426


اضافی پرداخت در پایتخت

2،167،3372،118،673


سود انباشته

10،374،82611،112،887


سهام خزانه داری ، با هزینه؛ به ترتیب 217155 و 210349 سهم

(10،715،755)(10،616،045)


تلفات جامع دیگر انباشته شده است

(64،909)(58،610)


کل سهامداران سهام

1،764،9352،560،331$

7،790،515$

6،570،541


BEDH BATH و INC INC و SUBSIDIARIES

صورتهای تلفیقی جریان نقدی

(در هزاران نفر ، بدون نظارت)دوازده ماه به پایان رسید


29 فوریه 2020


2 مارس 2019

جریان نقدی از فعالیتهای عملیاتی:
ضرر خالص

$

(613،816)$

(137،224)


تنظیمات برای آشتی دادن ضرر خالص به خالص خالص ارائه شده توسط فعالیتهای عملیاتی:
استهلاک و استهلاک

342،511338،825


سود فروش ساختمان(29،690)


ضرر در معامله اجاره نامه فروش

27357
حسن نیت و سایر اختلالات

509،226509،905


به دست آوردن بدهی(412)


جبران سهام

45،67658،514


مالیات بر درآمد معوق

(145،543)(104،089)


دیگر

(3،446)(814)


کاهش (افزایش) دارایی:
موجودی کالا

506،334106،928


معاملات اوراق بهادار سرمایه گذاری

2186،277


سایر دارایی های جاری

(4،781)269،186


دارایی های دیگر

218218


(کاهش) افزایش بدهی ها:
حساب های قابل پرداخت

(124،206)(90،657)


هزینه های تسویه شده و سایر بدهی های جاری

61،864(77،147)


بدهی کارت اعتباری و کارت هدیه

1،15416016


مالیات بر درآمد قابل پرداخت

(22،783)8،360


دارایی ها و بدهی های عملیاتی عملیاتی ، خالص

(2،899)
سایر بدهی ها

14،054(35،918)


پرداختی خالص توسط فعالیتهای عملیاتی، ارائه شد

590،941918،278


جریان نقدی ناشی از فعالیتهای سرمایه گذاری:
خرید اوراق بهادار سرمایه گذاری نگهدارنده

(443،500)(734،424)


بازخرید اوراق بهادار سرمایه گذاری نگهدارنده

545،000538،925


مخارج سرمایه

(277،401)(325،366)


درآمد حاصل از معامله فروش-اجاره نامه است

267،277
درآمد حاصل از فروش زمین و ساختمان11183


پول نقد خالص تأمین شده توسط (مورد استفاده در) فعالیتهای سرمایه گذاری

91،376(509،682)


جریان نقدی از فعالیتهای تأمین مالی:
پرداخت سود سهام

(85،482)(86،287)


خرید سهام مشترک ، از جمله هزینه

(99،710)(148،073)


پرداخت یادداشت های ارشد(4،224)


درآمد حاصل از استفاده از گزینه های سهام

2،346
خالص پول مورد استفاده در فعالیتهای تأمین مالی

(182،846)(238،584)


تأثیر تغییرات نرخ ارز بر پول نقد ، معادل نقدی و پول نقد محدود

(977)(7،181)


افزایش خالص پول نقد ، معادل پول نقد و پول نقد محدود ، از جمله موجودی های نقدی که به عنوان دارایی های فروشی برای فروش طبقه بندی می شوند

498،494162،831


کمتر: مانده های نقدی که به عنوان دارایی برای فروش طبقه بندی می شوند

(4،815)
افزایش خالص پول نقد ، معادل نقدی و نقدی محدود

493،679162،831


نقدی ، معادل پول نقد و پول نقد محدود:
شروع دوره

529.971367،140


پایان دوره

$

1،023،650$

529.971

اقدامات مالی غیر GAAP

در جدول زیر اقدامات مالی غیر GAAP ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی یا ممکن است در کنفرانس سه ماهه چهارم شرکت با تحلیلگران و سرمایه گذاران ارائه شود. این شرکت معتقد است که این اقدامات مالی غیر GAAP مدیریت ، تحلیلگران ، سرمایه گذاران و سایر کاربران اطلاعات مالی شرکت را با اطلاعات تکمیلی معنی دار در مورد عملکرد شغل شرکت فراهم می کند. این اقدامات مالی غیر GAAP نباید برتر از آن تلقی شود ، بلکه علاوه بر سایر اقدامات مالی تهیه شده توسط شرکت مطابق با GAAP ، از جمله نتایج سال به سال. روش شرکت برای تعیین این اقدامات مالی غیر GAAP ممکن است با روشهای شرکت های دیگر متفاوت باشد و بنابراین ممکن است با روش های مورد استفاده سایر شرکت ها قابل مقایسه نباشد و شرکت تنها استفاده از این اقدام غیر GAAP را برای ارزیابی توصیه نمی کند. عملکرد مالی و درآمد آن به دلایلی که در بالا ذکر شد ، شرکت در حال ارائه برخی اقدامات مالی غیر GAAP برای سه ماهه چهارم مالی 2019 خود است. برای اینکه سرمایه گذاران بتوانند راحت تر عملکرد شرکت را در طی دوره هایی مقایسه کنند ، شرکت آشتی های قابل مقایسه برای دوره 2018 را در جداول آشتی زیر گنجانده است.

آشتی غیر GAAP

(در هزاران نفر ، به استثنای داده های به اشتراک گذاری)

(بدون نظارت)
سه ماه به پایان رسید


دوازده ماه به پایان رسید29 فوریه 2020


2 مارس 2019


29 فوریه 2020


2 مارس 2019

آشتی سود ناخالص تعدیل شده


سود ناخالص گزارش شده است


$

1،013،656$

1،146،861$

3،541،660$

4،103،980تنظیمات:

هزینه اضافی برای نشانگرها


169،820
تنظیمات کل


169،820

تعدیل سود ناخالص


$

1،013،656$

1،146،861$

3،711،480$

4،103،980آشتی حاشیه ناخالص تنظیم شده


حاشیه ناخالص گزارش شده است


32.6

٪


34.7

٪


31.7

٪


34.1

٪


تنظیمات:

هزینه اضافی برای نشانگرها


٪


٪


1.6

٪


٪

تنظیمات کل


٪


٪


1.6

٪


٪


حاشیه ناخالص تنظیم شده


32.6

٪


34.7

٪


33.3

٪


34.1

٪


آشتی فروش فروش مناسب ، هزینه های عمومی و اداری


گزارش فروش ، هزینه های عمومی و اداری


$

1،027،041$

933،691$

3،732،498$

3،681،210تنظیمات:

هزینه های جدائی


(41308)

(102،507)(13،892)


هزینه فعالیت سهامداران


(8000)
ضرر از معامله فروش-اجاره نامه ، از جمله هزینه معاملات


(32.840)

(32.840)
سود فروش ساختمان
28،281


تنظیمات کل


(74،148)

(143،347)14،389هزینه های تنظیم شده فروش ، عمومی و اداری


$

952،893$

933،691$

3،589،151$

3،695،599


سه ماه به پایان رسید


دوازده ماه به پایان رسید29 فوریه 2020


2 مارس 2019


29 فوریه 2020


2 مارس 2019


آشتی در فروش تعدیل شده ، هزینه های عمومی و اداری به عنوان درصد فروش خالص
از فروش ، هزینه های عمومی و اداری به عنوان درصد فروش خالص گزارش شده است


33.1

٪


28.2

٪


33.4

٪


30.6

٪


تنظیمات:

هزینه های جدائی


(1.3)

٪


٪


(0.9)

٪


(0.1)

٪

هزینه فعالیت سهامداران


٪


٪


٪


٪

ضرر از معامله فروش-اجاره نامه ، از جمله هزینه معاملات


(1.1)

٪


٪


(0.3)

٪


٪

سود فروش ساختمان


٪


٪


٪


0.2

٪

تنظیمات کل


(2.4)

٪


٪


(1.2)

٪


0.1

٪


تعدیل هزینه های فروش ، عمومی و اداری به عنوان درصد فروش خالص


30.7

٪


28.2

٪


32.2

٪


30.7

٪


آشتی نرخ مالیات بر درآمد مؤثر تعدیل شده
نرخ مالیات بر درآمد موثر گزارش شده است


32.3

٪


18.7

٪

تأثیرگذاری بر ضرر عملیاتی و سود آن برای مالیات بر درآمد سرقفلی و سایر اختلالات ، هزینه های جداشدگی و خسارت ناشی از معاملات-اجاره نامه فروش ، از جمله هزینه های معامله


(35.6)

٪


1.0

٪

تنظیم نرخ مالیات بر درآمد مؤثر


(3.3)

٪


19.7

٪


آشتی دادن سود (ضرر) تعدیل شده


سود خالص (ضرر) گزارش شده است


$

(65،414)$

(253،793)$

(613،816)$

(137،224)تعدیل قبل از مالیات:

هزینه اضافی برای نشانگرها


169،820
هزینه های جدائی


41308

102،50713،892


سرقفلی و سایر اختلالات (الف)


67،821509،905509،226509،905


هزینه فعالیت سهامداران


8000
ضرر از معامله فروش-اجاره نامه ، از جمله هزینه معاملات


32،840

32،840
سود فروش ساختمان
(28،281)


تنظیمات کل قبل از مالیات


141،969509،905822،393495،516تأثیر مالیاتی تعدیل


(29،666)(97،286)(151،231)(93،456)تنظیمات کل ، بعد از مالیات


112303412،619671،162402،060درآمد خالص (ضرر) تعدیل شده


$

46،889$

158،826$

57،346$

264،836آشتی دادن سود (ضرر) تعدیل شده در هر سهم رقیق شده
سود خالص (ضرر) گزارش شده در هر سهم رقیق شده


$

(0.53)$

(1.92)$

(4.94)$

(1.02)


سرقفلی و سایر اختلالات ، هزینه های قطع ، هزینه فعالیت سهامداران ، هزینه اضافی برای نشانگرها ، ضرر در معاملات خرید و فروش اجاره نامه ، از جمله هزینه های معاملات و سود حاصل از فروش ساختمان


0.913.125.402.99


سود خالص (ضرر) تعدیل شده در هر سهم رقیق شده


$

۰.۳۸$

1.20$

0.46$

1.97
(آ)

سرقفلی و سایر اختلالات شامل موارد زیر است: (1) سرقفلی ، نام تجاری ، دارایی فروشگاه و سایر اختلالات مربوط به واحد گزارش خرده فروشی آمریکای شمالی. و (2) اختلالات تجاری مربوط به
به واحد گزارش فروش موسسه.

SOURCE Bath Bath & Beyond Inc.

لینک های مربوطه

https://www.bedbathandbeyond.com

پاسخی بگذارید