Piedmontese دارای گواهینامه سرمایه گذاری های بیشتری را برای بهره برداری از محصولات با کیفیت بالا و تأیید شده با مصرف کننده با تقاضا و پیشنهاد مصرف کنندگان انجام می دهد.

لینکلن ، نب.، 29 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – گواهی Piedmontese. a لینکلن ، نبراسکاشرکت مبتنی بر گوشت گاو — به نظر می رسد منبع تأیید شده خود را تأمین کند ، چمن را تغذیه کرده و عملیات گاو را برای تأمین نیاز مصرف کننده برای چمن با کیفیت بالا تغذیه شده ، گندم با کیفیت بالا انجام داد.

“ما می دانیم که مصرف کنندگان بهتر می خواهند ، ایالات متحده آمریکا می گوید محصول نهایی چمن تولید شده و تولید شده است جو فینگان، هماهنگ کننده فروش آنلاین. “گوشت گاو ماکارونی شده ، به تنهایی از سایر نژادها و برنامه ها در حساسیت و طعم بهتر عمل می کند.”

برنامه تولید گوساله مزارع گوساله Piedmontese تغذیه شده با گوشت گاو ، جایی است که غذا از منبع تأیید شده توسط IMI Global ، یک منبع تأسیس و معتبر برای تأیید شخص ثالث در شیوه های تولید مواد غذایی حاصل می شود. Piedmontese Certified همچنین برای تأیید هر یک از فرآیندها و ادعاهای مزرعه به چنگال خود ، مرتباً از طریق IMI Global و سایر آژانسهای مترقی در ممیزی های خود تحمیل مشترک می شود ، بنابراین مصرف کنندگان می دانند که دقیقاً کجا و چگونه گوشت گاو پرورش می یابد.

اخبار مرتبط  توجه ژنرال ها !! با 2500 دلار از Pop-Tarts و United Way به ایجاد تفاوت در انجمن خود کمک کنید

Piedmontese Certified دارای تنوع کاملی از چمن تغذیه شده ، استیک تمام شده چمن ، کباب شده و موارد دیگر در Piedmontese.com است.

افزایش رشد و تقاضا
از آنجایی که مباحثی مانند رفاه حیوانات و کشاورزی احیا کننده (این ایده که حیوانات نشخوارکننده مهم در یک اکوسیستم سالم هستند) به صورت اصلی تبدیل می شوند ، تقاضای مصرف کنندگان برای چمن های با کیفیت بالا و با مسئولیت پذیری پرورش می یابد ، گوشت گاو به پایان رسید.
در طی دهه گذشته ، خریدهای گاو که به پایان رسید ، در ایالات متحده رشد قابل توجهی داشته اند. براساس داده های نیلسن ، فروش از رشد داشته است 17 میلیون دلار در سال 2012 تا 272 میلیون دلار در سال 2016. در سال 2019 ، فروش سوپر مارکت های گاو تغذیه شده تقریباً به دست آورد 480 میلیون دلاررشد 15٪ نسبت به سال قبل را نشان می دهد.
Piedmontese معتبر به نظر می رسد نه تنها از رشد اخیر بازار سود نمی برد ، بلکه به تنظیم استاندارد برای مرغ های مرغوب ، تأیید شده با منبع ، چمن تغذیه شده ، گاو تمیز شده تولید شده در ایالات متحده ادامه می دهد.

اخبار مرتبط  Suning Holdings Group در رتبه دوم 500 لیست برتر شرکت های غیر دولتی چین در سال 2020 قرار دارد

دارای گوجه فرنگی Piedmontese Grass Fed، Grass Finish Beef
گاوهای پایومونته گواهی شده در دشت های میانه غربی پرورش داده می شوند ، جایی که گاوها علف می خورند ، گیاهان گلدار مانند آفتابگردان و شیر گاو ، دانه هایی از علف هایی مانند گندم و ارزن و گندم هایی مانند یونجه و یونجه می خورند. گاوها هرگز به اندازه مجاز فصلی مجاز مرتع و چرای مرتع را دریافت نمی کنند.
گاوهای پیرمونتس دارای گواهینامه هرگز آنتی بیوتیک ، هورمون و یا محصولات جانبی حیوانی دریافت نمی کنند. رانچرها از تکنیکهای دست زدن به فشار کم استفاده می کنند که به طبیعت و رفتارهای گاوها پاسخ می دهند تا آنها را آرام و سالم نگه دارند. این شیوه های مسئول یک محصول با کیفیت بالا از گوشت گاو تغذیه شده با چمن را تأمین می کند که انتظارات مصرف کننده را برآورده می کند ، از جمله نگرانی های فزاینده آنها در مورد رشد و پرورش مواد غذایی آنها.

اخبار مرتبط  Willamette Valley Vineyards سود Q1 2020 را کسب می کند

درباره Piedmontese معتبر
Piedmontese Certified یک گزینه سالم گوشت گاو است که عطر و طعم و لعاب را فدا نمی کند. با داشتن کالری کمتری ، چربی کم و پروتئین بالاتر در هر اونس نسبت به گوشت گاو از نژادهای دیگر ، منبع ایده آل پروتئین بدون چربی برای یک رژیم غذایی سالم است. گاوهای پیمونته با طرحی از مزرعه چنگال به چنگال که تضمین قابلیت ردیابی ، پایداری محیط زیست ، دست زدن به حیوانات انسانی و مدیریت منابع مسئول در هر مرحله با مسئولیت پذیری در خانواده های مختلف در منطقه میانه غربی پرورش داده می شود. مقادیر پیشرفته سهامداری مانند پروتکل های رسیدگی به استرس کم و از بین بردن هورمون های رشد اضافی ، آنتی بیوتیک ها و محصولات جانبی حیوانات ، گاو سالمتر و گوشت گاو با کیفیت بالاتر را برای مصرف کنندگان تضمین می کنند که کمتر از این حل نمی شوند. در Piedmontese.com بیشتر بیاموزید.

تماس با Piedmontese دارای گواهینامه
www.Piedmontese.com
[email protected]
(800) 414-3487

SOURCE گوجه فرنگی Piedmontese گوساله

لینک های مربوطه

http://www.Piedmontese.com