آکادمی ورزش + کارمندان تفریحی در فضای باز

هوستون، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – آکادمی ورزش + در فضای باز (“آکادمی”) امروز اعلام کرد که به طور موقت تعداد قابل توجهی از کارمندان دفتر و کارکنان مرکز توزیع خود را به کار می گیرد. 18 آوریل 2020 در پاسخ به تأثیر ویروس COVID-19 این اقدام متعاقب هفته گذشته بخشی از پرسنل فروشگاه آکادمی است.

در حالی که اکثر فروشگاه های آکادمی ، مراکز توزیع و وب سایت آن ، Academy.com باز مانده اند زیرا آنها کالاهای اساسی را تحت آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیت (CISA) و رهنمودهای ایالتی به فروش می رسانند ، این بحران تأثیر بسزایی در تجارت شرکت داشته است. با توجه به عدم قطعیت بحران ، هیچ بازه زمانی برای خزانه ها تعیین نشده است. در حالی که اعضای تیم خزنده موقتاً بدون کارمزد از کار متوقف شده اند ، آنها همچنان مزایای پزشکی و دندانپزشکی خود را دریافت می کنند و تخفیف در فروشگاه را ذخیره می کنند. آنها همچنین وقتی به آنها فراخوانده می شوند که از کار خزانه کار کنند ، مسئولیت تصدی خود را به عهده خواهند گرفت. کارکنان شرکتها در نقشهای اساسی که در طول بحران به کار خود ادامه می دهند ، در این شرایط موقتی ، 20٪ از حقوق پایه خود را کاهش می دهند.

اخبار مرتبط  Pure Skin & Scalp Therapy Studio اتاق اولین حالت را در لس آنجلس افتتاح می کند

این اقدامات اقدامات دیگری را انجام می دهد که شرکت قبلاً انجام داده است ، از جمله دیگر کاهش هزینه های عملیاتی و کاهش 50 درصدی پایه مدیریت ارشد دو هفته پیش.

وی گفت: “اعزام اعضای تیم خوب ما که بسیار سخت برای مشتریان و سایر هم تیمی های خود کار کرده اند بسیار دشوار است. آکادمی در وضعیت مالی خوبی برای قرار گرفتن در معرض این بحران قرار دارد ، اما این اقدامات اطمینان می دهد که ما به عنوان یک شرکت قوی با بحران روبرو می شویم. گفت: ” کن سی هیکس، آکادمی ورزش + رئیس خارج از منزل ، رئیس جمهور و مدیرعامل. وی ادامه داد: ما به فعالیت با فروشگاه ها ، مراکز توزیع و فعالیت های آکادمیک.com با کارکنان باقی مانده ادامه خواهیم داد تا بتوانیم کالاهای اساسی مورد نیاز خود را در این بحران در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. در اسرع وقت آکادمی با یک بحران از این بحران بیرون می آید. سازمانی که آماده برخورد زمین است در حال اجرا است. ما با تمام هم تیمی ها ، مشتریان و جوامع خود مجدداً وصل و وصل خواهیم شد. ”

اخبار مرتبط  چگونگی پیش بینی COVID-19 برای تأثیر بازار در کوتاه مدت و میان مدت

Academy Sports + Outdoors store and Academy.com به عنوان یک تجارت اساسی تحت CISA و بسیاری از استانداردهای ایالتی فعالیت می کنند زیرا محصولات اساسی را از جمله آب ، غذا ، سوخت پخت و پز ، لوازم حیوان خانگی ، خوراک حیوانات ، موارد ایمنی و ایمنی ، تناسب اندام در اختیار اجتماعات خود قرار می دهد. سلامتی ، ابزار ، پناهگاه ، کمکهای اولیه ، آمادگی شدید هوا و موارد دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر به آکادمی.com مراجعه کنید. این شرکت همچنین از طریق کمکهای مالی و خریدهای عمده با تخفیف ، از اجرای قانون محلی ، نخستین پاسخ دهندگان و سازمان های بهداشت و درمان حمایت می کند.

اخبار مرتبط  نمایشگاه آنلاین K-FOOD (غذای کره ای) ، کمک به صادرات جهانی غذاهای کره ای ، افتتاح می شود

این شرکت در حال استفاده از CDC است و جامعه محلی اقدامات پیشگیری از بروز عفونت از جمله محدود کردن تعداد افراد موجود در یک فروشگاه را به موقع ، پشتیبانی از نیازهای مناسب از راه دور با نشانگرهای ارسال شده ، تمیز کردن حرفه ای ، ضدعفونی کردن سبد دستی و سبد دستی ، تهیه ضدعفونی کننده دستی در فروشگاه توصیه کرده است. ، و کاهش ساعات فروشگاه برای زمان اضافی برای تمیز کردن.

آکادمی سابقه طولانی در ارائه محصولات ضروری برای آمادگی بحران دارد. این شرکت بیش از 80 سال در خدمت مشتریان خود بوده است و از طریق انواع بارهای چالش برانگیز – گردبادها ، سیل و طوفانها – در آنجا بوده است و مشتریان می توانند از طریق بحران COVID-19 به آکادمی اعتماد کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Academy Sports + Outdoors ، به این سایت مراجعه کنید آکادمی.com.

SOURCE Academy Academy + در فضای باز

لینک های مربوطه

http://www.academy.com

پاسخی بگذارید