تیلور اورت با نام 2019-20 Gatorade® National Tracking Sports and Field Field of Year

BEAVERCREEK ، اوهایو، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – در 35 مورد خودهفتم سال افتخارآفرین ترین ورزشکاران دبیرستانی کشور ، امروز شرکت Gatorade اعلام کرد تیلور اورت دبیرستان Beavercreek در بیورکرک ، اوهایو ورزشکار پیست و میدانی دختران 2019-20 Gatorade National Girls سال است. اوترت به خاطر دستاوردهای خود در این زمینه و خارج از کشور ، جایزه معتبر کسب کرد و به گروهی چشمگیر از برندگان سابق پیست دختران ملی و ورزشکار میدانی سال گذشته که برای 72 مدال طلای و 33 قهرمانی ملی شرکت کرده اند ، پیوست.

اورت از خانواده اش در خانه از غنیمت غافلگیر شد.

این جایزه که نه تنها از برتری های عالی ورزشی ، بلکه معیارهای بالای پیشرفت تحصیلی و شخصیت نمونه ای که در این رشته و خارج از میدان نشان داده شده است ، می شناسد ، اورت را به عنوان بهترین ورزشکار رشته و دختران دبیرستانی کشور برگزیده است. یک هیئت مشاوره ملی متشکل از کارشناسان خاص ورزش و روزنامه نگاران ورزشی به انتخاب اورت از بیش از یک میلیون دانش آموز دیگر ورزشکار که در مسابقات دختران و رشته های سراسر کشور رقابت می کنند ، کمک کردند.

رقابت برای دریافت جایزه ملی شدید بود. اورت در صدر فهرست 51 برنده دولت در رده های دخترانه و میدانی قرار دارد که در مجموع لیستی باور نکردنی از موفقیت ها کسب می کنند ، از جمله هفت نفر با افتخارات همه آمریکایی ، 40 نفر که داوطلب در دو یا چند سازمان هستند و 25 نفر با معیارهای 4،0 یا بالاتر.

اورت هم اکنون یک فینالیست برای معتبرترین جایزه در ورزش های دبیرستانی ، جایزه ورزشکار دبیرستانی زن سال Gatorade ، که در ماه ژوئیه اعلام می شود ، است.

“تیلور مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد را دارد که حداقل برای دو دهه از هیچ ورزشکار آمادگی در ورزش ندیده ایم.” اریک بول، ویرایشگر DyeStat. وی علاوه بر موفقیت های بی نظیر خود به عنوان یک جونیور آمریکایی (U20) در مسابقات پیاده روی ، با داشتن رکورد در 7 رده از راه دور ، وی همچنین ظرفیت مطابقت با هر یک از همسالان نخبه خود را در steeplechase نشان داده است – جایی که او ساعت را پشت سر گذاشت. 25 بار برتر جهانی در بین زنان در هر سنی در سال 2019 (2000 متر) و همچنین مسابقات مسافت سنتی در سطح کشور و مسیر پیگیری.آزمایش دقیق او ، فداکاری بی قید و شر و عزم بی امان از خصوصیاتی است که او را به دنبال داشته است. آرکانزاس، و سرانجام سفر خارق العاده خود را به بازی های المپیک خواهد کرد. “

این سنگر 5 فوت 10 برنده 1600 متر با زمان 4: 52.02 و 3200 متر اجرا در 10: 34.79 در بخش داخلی 2020 بخش 1 دیدار کرد. دونده مسابقه Gatorade Ohio Ohio Cross Country Runner of Year ، Everet در این مسابقه دو مایل برنده شد دانشگاه کنتاکی دعوت دبیرستان در ماه مارس با زمان 10: 18.94 ، که در زمستان گذشته به عنوان عملکرد شماره 3 کشور در بین رقبای داخلی آماده است. او 10 بار برتر آمریكا را در سه رویداد سرپوشیده در سال 2020 و 20 مسابقه برتر آمریكا در سه رویداد در فضای باز در سال 2019 به نمایش گذاشت. قهرمان ایالت در 3200 در بهار گذشته ، وی همچنین در استادیوم 2000 متری در New Balance Nationals Outdoor 2019 ، برنده شد. رله دوم را در رله و رله 4×800 قرار دهید. بهترین زمان شخصی اورت در استیپچاز در رده هفتم تاریخ مقدماتی قرار دارد و او همچنین در رده های برتر همیشگی 35 برای دو مایل داخل خانه و 50 زمان برتر 50 در مایل در فضای باز در بین دختران دبیرستانی قرار گرفته است. وی دارای هفت رکورد دبیرستان ملی در مسابقات پیاده روی و همچنین هفت رکورد U20 آمریکایی در آن رشته ورزشی است.

اخبار مرتبط  Arlo از یک دوربن ضروری ویدئویی ضروری بدون سیم و باتری با نمایش کامل تا انگشتان پا رونمایی می کند

همچنین یک هنرمند با استعداد ، اورت به مدت شش سال سرور محراب در پایگاه هوایی رایت پترسون بوده و وی را از طریق گروه جوانان نمازخانه ای AFB حمایت می کند. او همچنین علاوه بر داوطلب شدن به عنوان یک مقام رسمی و مربی برای ورزشکاران دبیرستان با باشگاه آهنگ خود و همچنین اهدای وقت خود در اردوگاه Beavercreek XC برای ابتدایی ، به عنوان سخنران الهام بخش برای ورزشکاران برنامه تابستانی در دبیرستان West Liberty-Salem خدمت کرده است. ورزشکاران ، آموزش کلاس کوچک در راهپیمایی. مربی فاصله دبیرستان Beavercreek گفت: “تیلور یکی از انواع و خوشحالی مربیان است.” هوارد راس. “کیفیتی که او را نسبت به سایر ورزشکاران متفاوت می کند ، توجه او به جزئیات است. او محرک ترین ورزشکاری است که من تاکنون مربیگری کرده ام.”

اورتت معدل 3.49 درجه وزنی را در کلاس حفظ کرده است. او نامه ملی هدف برای بورس تحصیلی در این دانشگاه را امضا کرده است دانشگاه آرکانزاس.

گیتاراد ارشد گفت: “با وجود اینکه بسیاری از فصول ورزشی به دلیل بیماری کروناویروس لغو یا کوتاه نمی شود ، برنامه Gatorade Player of Year همچنان به رسمیت شناخته شده و تجلیل از نخبه ترین دانش آموزان-ورزشکار ملت به خاطر دستاوردهای باورنکردنی خود در داخل و خارج از میدان”. معاون رئیس جمهور و مدیر کل برت اوبراین. “تیلور اورت یک رهبر و الگوی در ورزش ، کلاس و جامعه او است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا شاهد موفقیت او در ورزش و زندگی باشیم. ”

هر ساله کمیته انتخاب استعداد برتر کشور در این کشور را ارزیابی می کند منطقه کلمبیا و در 50 ایالت ، برندگان ملی را در 12 ورزش مختلف انتخاب می کنند: فوتبال ، والیبال دختران ، دختران و پسران کراس کشور ، بسکتبال پسران و دختران ، بیس بال ، سافت بال ، فوتبال پسران و دختران و پسران و دختران. از 12 برنده ملی ، یک ورزشکار پسر و یک ورزشکار زن هر کدام به نام های ورزشکار دبیرستان سال Gatorade سال شناخته می شوند.

اخبار مرتبط  StorageMart از شرکای جدید استقبال می کند

از زمان آغاز برنامه در سال 1985 ، دریافت کنندگان جوایز Gatorade Player of Year صدها قهرمانی حرفه ای و کالج کسب کرده اند و بسیاری نیز در جوامع خود به ستون تبدیل شده اند و مربی ، صاحب مشاغل و مربیان شده اند. برندگان قبلی شامل لیست ممتازی از ورزشکاران ، مانند پیتون منینگ، ابی وباباچ، شهرکهای کارل-آنتونی، درکت جاتر و بسیاری از نمادهای ورزشی دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Gatorade Player of Year ، برندگان گذشته را انتخاب کنید یا نامزد دانش آموزان ورزشکار شوید ، به آدرس www.Gatorade.com/POY ، در فیس بوک به آدرس www.facebook.com/GatoradePOY مراجعه کنید یا در توییتر ما را دنبال کنید در www.twitter.com/Gatorade.

درباره Gatorade
شرکت Gatorade ، بخشی از PepsiCo (NASDAQ: PEP) ، از طریق مارک هایی که شامل Gatorade ، Propel ، Muscle Milk و Bolt24 می باشد ، نیاز مصرف کنندگان شرکت کننده در ورزش و تناسب اندام را برآورده می کند. راه حل های ارائه شده از طریق درک عمیق از نیازها و مناسبت های منحصر به فرد انواع مختلف ورزش و تناسب اندام هدایت می شود. Gatorade ، مارک مارکی آنها ، بیش از 50 سال سابقه مطالعه بهترین ورزشکاران جهان و تحقیقات مربوط به تغذیه ورزشی توسط مؤسسه علمی ورزشی Gatorade مورد حمایت قرار گرفته است و به آن اجازه می دهد محصولاتی با فرمول علمی ارائه دهد که پاسخگوی نیاز ورزشکاران باشد. و خارج از میدان برای اطلاعات بیشتر و لیست کاملی از محصولات ، لطفاً به www.gatorade.com مراجعه کنید.

درباره PepsiCo
محصولات PepsiCo بیش از یک میلیارد بار در روز در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان از آن لذت می برند. PepsiCo تولید بیش از 64 میلیارد دلار در درآمد خالص در سال 2018 ، هدایت شده توسط یک نمونه کارها مکمل مواد غذایی و آشامیدنی که شامل Frito-Lay ، Gatorade ، Pepsi-Cola ، Quaker و Tropicana است. مجموعه محصولات PepsiCo طیف گسترده ای از غذاها و نوشیدنی های لذت بخش را شامل می شود ، از جمله 22 مارک تولید کننده بیشتر از 1 میلیارد دلار هر کدام در فروش خرده فروشی سالانه

در قلب PepsiCo عملکرد با هدف است – اعتقاد اساسی ما مبنی بر موفقیت شرکت ما به طور پیوسته با پایداری جهان اطراف ما در ارتباط است. ما معتقدیم که بهبود مستمر محصولاتی که می فروشیم ، با مسئولیت پذیری برای محافظت از سیاره خود و توانمندسازی مردم در سراسر جهان ، PepsiCo را قادر می سازد تا یک شرکت جهانی موفق را اداره کند که ارزش بلند مدت را برای جامعه و سهامداران ما ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.pepsico.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Encompass و ارکستر برای متزلزل کردن صنعت نوشیدنی دست به دست هم می دهند

GARORADE GREORADE GIRLS OF GIRLS ANAL TRACK TRADING AND FIELD OF FIELD OF FIRE OF THE WINNERS Year

سال

نام

خانه

وضعیت

2018-19

یاس مور

مانسفیلد ، TX

دانشگاه جورجیا

2017-18

كاتلین توحی

تیلز ، نیویورک

سالآخری دبیرستان

2016-17

سیدنی مک لوگلین

Scotch Plains، NJ

برای دانشگاه کنتاکی رانندگی کنید

2016-16

سیدنی مک لوگلین

Scotch Plains، NJ

برای دانشگاه کنتاکی رانندگی کنید

2014-15

کاندیس هیل

Conyers ، GA

تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

2013-14

راون ساندرز

Charleston، SC

برای دانشگاه می سی سی پی انداخت

2013-13

کندل ویلیامز

Marietta ، GA

برای دانشگاه جورجیا

2011-12

شلی واوگان

مانسفیلد ، TX

برای دانشگاه A&M تگزاس انداخت

2010-11

امی ویسنباخ

استودیوی سیتی ، کالیفرنیا

برای دانشگاه استنفورد

2009-10

اشتون پورویس

اوکلند ، کالیفرنیا

حامی دانشگاه A&M تگزاس

2008-09

آنا جلمینی

شفر ، کالیفرنیا

برای دانشگاه ایالتی آریزونا پرتاب کرد

2007-08

قیمت شانل

ایستون ، پنسیلوانیا

برای دانشگاه تنسی رانندگی کرد

2006-07

امیلی پندلتون

لیندزی ، اوه

رانندگی برای دانشگاه میشیگان

2005-06

بیانکا نایت

ریج لند ، MS

آدیداس

2004-05

بریتانی دانیلز

تریسی ، کالیفرنیا

برای دانشگاه تنسی رانندگی کرد

2003-04

شالوندا سلیمان

اینگل وود ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

2002-03

آلیسون فلیکس

North Hills، CA

تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

2001-02

سانا ریچاردز

فورت لادردیل ، فلوریدا

از تیم Track and Field Field بازنشسته شد

2000-01

Ychlindria Spears

لولینگ ، TX

برای دانشگاه تگزاس ، آستین

1999-00

مونیک هندرسون

سن دیگو ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1998-99

استیسی مارتین

الیتسویل ، IN

رانندگی برای دانشگاه آبرن

1997-98

آنجلا ویلیامز

چینو ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1996-97

کینشاسا دیویس

کارسون ، کالیفرنیا

حامی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است

1995-96

کیم مورتنسن

هزار اوکس ، کالیفرنیا

رانندگی برای دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس

1994-95

جانانا هیز

ریورساید ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1993-94

سوزی پاول

مودستو ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1992-93

ماریون جونز

هزار اوکس ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1991-92

ماریون جونز

هزار اوکس ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1990-91

ماریون جونز

هزار اوکس ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1990-90

ملیسا ویس

بیکرزفیلد ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1988-89

آنجلا برنهام

Oxnard، CA

رانندگی برای دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس

1987-88

کریست گاینز

دالاس ، TX

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1987-87

جینین ویکرز

پومونا ، کالیفرنیا

بازنشسته از تیم پیگیری و میدانی بانوان ایالات متحده

1985-86

یولاندا جانسون

دنور ، شرکت

حامی دانشگاه ایالتی کلرادو

منبع شرکت Gatorade

لینک های مربوطه

http://www.gatorade.com