StingHD از اینستاگرام Giveaway برای جشن گرفتن حرکت از دفتر مرکزی به بوکا راتون خبر داد

BOCA RATON ، Fla.، 30 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شان پرلشتاینمدیرعامل جواهرات باسن و نمادین و نام تجاری سبک زندگی StingHD امروز اعلام کرد که این شرکت به یک کالای جدید و جدید از امکانات هنری در کشور منتقل می شود. بوکا راتون. StingHD که در سال 2011 تأسیس شد ، بخشی از هنری دیزاینز است و تقریباً 50 سال در کار عالی جواهرات ممتاز و عالی است.

برای بزرگداشت این اقدام ، StingHD اولین نمایشگاه هدیه خود را در اینستاگرام آغاز کرده است. در اینستاگرام به عنوانspjeweler ، پرلشتاین در حال دادن است لویی ویتون x NIGO Duffle یا 5000 دلار به صورت نقدی

اخبار مرتبط  Primo Water آمریکای شمالی در عملیات ایالات متحده به بی طرفی کربن دست می یابد

پرلشتاین گفت: “ما در طول 12 ماه گذشته با StingHD رشد هیجان انگیزی را تجربه کرده ایم و می خواهیم هواداران و دنبال کنندگان خود را با انجام کاری خاص در میان این اوقات چالش برانگیز درگیر کنیم.” “ما توانستیم یکی از اولین ها را بدست آوریم لویی ویتون x کیسه های NIGO Duffle برای آمدن به ایالات متحده آمریکا و فکر می کردیم این یک چیز عالی برای دادن یک فن خوش شانس برای جشن گرفتن حرکت و رشد ما خواهد بود. “

اخبار مرتبط  Playboy کمپین اصلاح و حمایت از قانون حشیش را راه اندازی کرد

این مسابقه به صورت زنده در اینستاگرام برگزار می شود و در پایان نتیجه خواهد گرفت 4 جولایهفتم در 11:59 بعد از ظهر ET و برنده در یا درباره آن اعلام خواهد شد 6 ژوئیه 2020.

درباره StingHD

شان پرلشتاین پدر هنری تقریباً 50 سال پیش هنری دیگنز را تأسیس کرد. آنها با بالاترین کیفیت الماس در اختیار مشتریان قرار داده اند که با خدمات مشتری درجه یک و کاردستی هنری ترسیم شده است. هر قطعه به عنوان ظرافت همراه با شجاعت و نبوغ توصیف می شود و نمادی از تجملات و طبقه است. 9 سال پیش ، شان پرلشتاین لوازم جانبی جدید مردان لوکس که تحت StingHD به بازار عرضه می شوند و اغلب با نادرترین ساعتهای دنیا جفت می شوند ، این مارک را دوباره معرفی کردند. پرلشتاین به همراه خانواده اش تجارت را گسترش دادند و شامل StingHD شد که موفقیت بزرگی را در رسانه های اجتماعی مشاهده کرده است و هنر طراحی جواهرات را در قرن بیست و یکم آورده است.

اخبار مرتبط  Chromologics اعلام کرد Seed Round به رهبری Novo Holdings و پشتیبانی Vækstfonden و Nordic FoodTech VC

شناسه PRLog: www.prlog.org/12828371

منبع StingHD

لینک های مربوطه

https://www.stinghd.com