شرکت FiftyFifty Brewing ، ادعا می کند آینده روشن است ، اما به تأخیر می افتد.

TRUCKEE ، کالیفرنیا.، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت FiftyFifty Brewing ، گروه آبجوسازی سال 2018 GABF ادعا می کند که آینده روشن به نظر می رسد ، فقط به تعویق افتاده است.

برای 10 سال گذشته ، 15 آوریل برای دوستداران آبجو دو چیز معنی داشته است ایالات متحده: روز مالیات ، و روز آینده. از سال 2010 ، FiftyFifty Brewing گزینه اولیه را برای خرید Futures در نسخه سالانه Eclipse خود راه اندازی کرده است. دوستداران آبجو می توانند مبلغی را برای ذخیره تخصیص سبك ​​های انتخاب شده Eclipse که در دسامبر همان سال منتشر شد ، قرار دهند.

وی گفت: “ما آینده را به عنوان راهی برای تأمین اعتبار مشاغل هنگام شروع کار ، و همچنین راهی برای دریافت تقاضای کالای خود شروع کردیم. ده سال بعد ، این تبدیل به یک سنت سالانه برای طرفداران ما و راهی برای بنیانگذار و مدیر عامل شرکت می گوید: در روز غیرعادی – روز مالیات ، هیجان ایجاد کنید. ” اندی بار.

“البته این سال بی نظیر است ، بنابراین با اینکه می دانیم این روزها در حال تلاش است ، ما می خواستیم مطمئن شویم که به مشتریان خود چیزی ارائه داده ایم تا منتظر بمانند. زیرا این روزها همه در خانه می نوشیم (زیاد) ، ما بسته های Futures را ارائه می دهیم که به شما اجازه می دهد تا به سبک های سال 2020 ما دسترسی پیدا کنید ، و همچنین برخی از آبجوهایی را که بلافاصله برای شما ارسال خواهیم کرد. ما آن را صدا می کنیم: امروز آبجو ، فردا آبجو. “اضافه کرد: بنیانگذار CXO و آلیشیا بار.

اخبار مرتبط  انگلستان از یکی از بزرگترین سرمایه گذاریهای صنعت ATM طی یک دهه گذشته سود می برد

FiftyFifty آینده خود را در سال 2020 راه اندازی می کند 22 آوریل، یک هفته دیرتر از حالت عادی. علاوه بر آینده های آینده ، بسته های ویژه ای نیز وجود دارد که تحویل فوری از سبک های پرنعمت پرنعمت را ارائه می دهند و بخشی از هر فروش به انجمن کاردانی کاردستی کالیفرنیا (CCBA) اهدا می شود تا به کارآفرینان کاردستی در این بازار کنونی کمک کند. اندی بار “ما در حال تلاش برای بهترین شرایط ممکن هستیم ، مثل همه افراد دیگر. ما می دانیم که این کار را خواهیم کرد و آینده دوباره روشن خواهد شد.”

اخبار مرتبط  مارک های Next Frontier Treehouse Biotech را به دست می آورند

درباره شرکت تولیدی و تولیدی FIFTYFIFTY

تاسیس در سال 2007 در Truckee ، کالیفرنیا، شرکت تولیدی پنجاه و پنجاه. یک کارخانه آبخیز و میخانه معتبر کوهستانی است که آبجوهای فوق العاده ای ایجاد می کند. مأموریت FiftyFifty فراهم آوردن بالاترین کیفیت تجربه آبجو محور در حالی است که اجتماع خود و جهان را به مکانی بهتر تبدیل می کند. FiftyFifty در حال حاضر جوایز برنده جوایز خود را در 20 ایالت و 13 کشور ارائه می دهد و در آزمایش با ترکیبات عطر و طعم بی نظیر برای ایجاد تجربیات جدید برای جامعه محلی و جهانی پیشرفت می کند.

اخبار مرتبط  وودارک آمریکایی دیوید رودریگز ، EVP و CHRO را در Marriott International اضافه می کند ، و اسکات کولبرث ، رئیس جمهور و مدیر عامل در وودارک آمریکا ، به هیئت مدیره

برای درخواست مصاحبه یا عکسهای با وضوح بالا با ما تماس بگیرید [email protected].

SOURCE FiftyFifty Brewing Company

لینک های مربوطه

https://fiftyfiftybrewing.com

پاسخی بگذارید