Hormel Foods میزبان کنسرت مجازی مجازی زنده دوم با اجرای کریس کروز ، دونده کنسرت “The Voice” NBC ، هنرپیشه های ناتالی مورفی و نیک هافمن ، و مهمانان ویژه Kat Perkins و Kennedi

این کنسرت در کانال YouTube Hormel Foods برگزار می شود جمعه 17 فروردین، در 7 پ.م. CDT، و اجرای زنده توسط هنرمندان جهانی برنده جایزه کریس کروز، ناتالی مورفی و نیک هافمن. نوازندگان جهان را گشت و گذار کرده اند ، در Grand Ole Opry حضور پیدا کرده و صحنه را با افسانه های موسیقی مانند بلیک شلتون، کنی چزنی، تراویس تریت، برادران Doobie و موارد دیگر. هافمن همچنین میزبان سریال تلویزیونی Outdoor Channel “نیک سوار وحشی” است و همچنین بنیانگذار گروه وی “مزرعه” است. Kat Perkins برای Bon Jovi افتتاح شد ، و با برخی از شناخته شده ترین کارهای صنعت موسیقی همکاری کرده است. او سه بار در فصل ششم NBC’s The Voice بود و چندین بار در iTunes در رتبه 5 قرار گرفت. کندی یک خواننده ، ترانه سراینده و چند سازنده با استعداد است و برای برخی از بزرگترین کارهای موسیقی امروز از جمله آریانا گراند و برادران جوناس.

این شرکت اولین کنسرت مجازی را با هنرمندان برگزار کرد – قصد داشت از اعضای تیم Hormel Foods بخاطر تلاشهای مستمر خود برای تهیه غذا به جهان در طول همه گیری COVID-19 تشکر کند – جمعه 3 آوریل. در این رویداد ، Hormel Foods با اعلام کمک مالی 200،000 وعده غذایی برای کمک به تغذیه آمریکا و سایر سازمان های رفع گرسنگی ، بینندگان را شگفت زده کرد.

وی گفت: “آخرین کنسرت مجازی ما فراتر از انتظارات ما بود و ما از واکنش قریب به اتفاق 20 هزار نفر از اعضای تیم خود که همچنان با اشتیاق و فداکاری برای ادامه حرکت مواد غذایی و تأمین غذا برای مردم در این بحران کار می کنند ، هیجان زده شدیم.” جیم اسنرئیس هیئت مدیره ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی شرکت Hormel Foods. “این کنسرت ویژه برنامه نویسی جدیدترین راهی است که می توانیم از اعضای تیم خود تشکر کنیم و تجربه ای به یادماندنی را برای آنها ، خانواده و دوستانشان فراهم کنیم. من خوشحالم که فرصتی دیگر برای ما فراهم کرده است تا در کنار هم قرار بگیریم و از موسیقی خارق العاده ای که هنرمندان ارائه می دهند لذت ببریم. ”

Kroeze با عنوان اصلی عجیب و غریب از Hormel Foods نیست. او در بزرگ شد بارون ، ویسکانسین، جایی که این شرکت یک مرکز تولید فروشگاه Jennie-O ترکیه دارد که پدرش را استخدام می کند.

“برخی از اولین خاطرات من این است که پدرم در مورد کار برای جنی او و هر کاری که برای کمک به همسایگان خود انجام می دهند صحبت می کند. جنی او قلب جامعه ما در اینجا است بارونکروز گفت ، “همانطور که من می دانم بسیاری از این مکان های غذای Hormel Foods در سرتاسر جهان وجود دارد ،” در طول زمان هایی مانند اینها ، ما واقعاً در مورد اهمیت زنجیره غذایی خود شفاف سازی می کنیم ، و برای همه کسانی که در اطمینان از داشتن مواد غذایی مشارکت می کنند. روی میز. افتخار می کنم که می توانم یک بخش کوچک را بازی کنم و سعی می کنم برای کسانی که در آنجا تلاش می کنند ، برای خوش نگه داشتن همه ما قفسه های مواد غذایی و مواد غذایی در این مواقع بی سابقه نگه داشته شود ، شادی می کند من واقعاً مشتاقانه منتظر جمعه هستم ، ما میهمانان خاصی داریم که به ما ملحق می شوند و مطمئناً یک عصر جالب خواهد بود! “

اخبار مرتبط  قهوه Parks برای تجلیل از سالگرد 2 سال آینده سایت تجارت الکترونیک راه اندازی می شود

Hormel Foods با اهدای مارک های بیشتر از حرفه ای های تولیدی خود افتخار می کند 4 میلیون دلار به عنوان جایزه برای اعضای تیم گیاهان استفاده می شود Hormel Foods همچنین صندوق کمک به کارمندان برنامه CARE ، افزایش مرخصی مرخصی و طولانی مدت انتظار و شرایط لازم برای مزایای خاص را افزایش داده است.

به همین ترتیب Hormel Foods نیز نقش رهبری در کمک به رفع گرسنگی و امنیت غذایی داشته است. علاوه بر 200000 وعده غذایی اهدا شده اعلام شده در اولین کنسرت مجازی ، Hormel Foods قول داد 1 میلیون دلار در کمک های نقدی و محصول برای کمک به افراد غیر انتفاعی در تلاش خود در طول همه گیری COVID-19. کمکهای مالی و محصول این شرکت به سازمانهای محلی ، ملی و جهانی کمک به گرسنگی انجام می شود. غذا دادن به آمریکا ، فرستاده امید و اتحاد آگاهی از جمله افرادی هستند که کمک های بلافاصله و کمک های مالی دریافت می کنند.

در طی پنج سال گذشته ، هورامل فودز بیشتر از این اهدا کرده است 50 میلیون دلار به صورت نقدی و محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات خیرخواهانه شرکت و تلاشهای مسئولیت شرکت ، لطفاً به آدرس https://csr.hormelfoods.com/ مراجعه کنید.

درباره مواد غذایی هورملی – الهام بخش الهام بخش از غذا

شرکت مواد غذایی هورمول ، مستقر در آستین ، مین، یک شرکت غذایی با مارک جهانی با بیش از حد است 9 میلیارد دلار با درآمد سالانه در بیش از 80 کشور جهان. مارک های آن را شامل می شود اسکیپ®، هرزنامه ها®، هورل® انتخاب طبیعی®، Applegate®، جاستین®، کاملا®، هورل® برچسب سیاه®، کلمب®، گیاهان کوچک مبارک® و بیش از 30 مارک محبوب دیگر این شرکت عضو S&P 500 Index است و S&P 500 Diveend Aristocrats ، با نام مجله Forbes به مدت سه سال در فهرست “بهترین کارفرمایان جهانی 2000” قرار گرفت ، یکی از تحسین برانگیزترین مجله Fortune است ، در شرکت ظاهر شد. لیست “100 بهترین شهروند شرکت” مجله مسئولیت برای 11هفتم سال پیاپی ، و جوایز و جوایز متعددی دیگر را به دلیل مسئولیت شرکت و تلاش های خدمات اجتماعی خود دریافت کرده است. این شرکت با بیانیه هدف خود زندگی می کند – الهام بخش الهام بخش از غذا – برخی از مارک های معتبر و نمادین جهان را به میزهایی در سراسر جهان معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به www.hormelfoods.com و http://csr.hormelfoods.com/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  گزارش جدید با 33 نکته راهنمایی درباره مدیریت دایره IT

کریس کروز
کریس کروز ترکیبی از مهارت های آواز و گیتار ، همراه با فروتنی و شخصیت کوچک پسر او در شهر کوچک ، قلب میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است. مسابقه دوم فصل 15 برنامه تلویزیونی “The Voice” از NBC اجرا می شود ایالات متحده و در سطح بین المللی ، از جمله تورهای چندگانه در خارج از کشور هر سال برای نیروهای مسلح ایالات متحده. او در کنار عنوان کردن اکثر نمایش های خود ، وی را با کانون توجه قرار داده است Montgomery Gentry، برادران دوبی ، تراویس تریت، بلیک شلتون و بسیاری دیگر ستاره می شوند. بومی بارون ، ویسکانسین، Kroeze دوست دیرینه ای از فروشگاه Jennie-O Turkey و Hormel Foods است.

“این عادلانه برای بقیه ما نیست که شما بخوانید مثل آن بخوانید!” – بلیک شلتون

ناتالی مورفی
ناتالی مورفی یک دختر شهری است که از خود اعلام کرده است مینیاپولیس ، مینسوتاو یک ویولن نواز کلاسیک آموزش دیده برای هزاران نفر از صخره زدن. با یک سبک کمانچه ای منحصر به فرد که به عنوان ملودیک و پرشور توصیف شده و دارای لبه ای است که مانند یک گیتار برقی بریده می شود ، او در Grand Ole Opry – با برخی از بزرگترین نام های موسیقی کشور – نزدیک به ده ها بار ظاهر شده است. در سال 2018 ، مورفی آلبوم انفرادی خود با نام “Water the Flowers” را آغاز کرد و همچنان به عنوان یک مجری فردی شکوفا می شود.

اخبار مرتبط  Pace-O-Matic از ویرجینیا استقبال از تصویب این اصلاحیه را قادر می سازد كه Virginians بتواند بازی های مهارتهای مردمی را ادامه دهد و صندوق كمك جدید COVID-19 را پشتیبانی كند

نیک هافمن
نیک هافمن خواننده ، ترانه سرا ، آهنگساز ، تهیه‌کننده و شخصیت تلویزیونی آمریکایی است. او همچنین میزبان سریال های تلویزیونی Outdoor Channel “نیک سوار وحشی” است که در کانال Outdoor پخش می شود و همچنین از بنیانگذاران Elektra Records / Warner Music Nashville Records The Farm است. او اولین آلبوم خود با عنوان خود را در کنار خواننده آهنگساز و تهیه کننده دنی موریک تولید کرد. این آلبوم دو اثر رادیوی 40 برتر را تولید کرد: “خانه شیرین خانه” که شماره 19 را در جدول کشورها و “سپاسگزار” شد که به شماره 39 رسید. هافمن در کنار بسیاری از کارهای قابل توجه موسیقی از جمله بازی ، همکاری و اجرا داشته است کنی چزنی، کیت شهری، ردیابی ادکینز، سارا اوانز، بروکس و دان ، و موارد دیگر.

کت پرکینز
Kat در The Voice Season 6 ظاهر شد و به فینال نمایش راه یافت. او برای بن جووی گشوده و به آنجا سفر کرده است خاورمیانه برای سرگرم کردن نیروهای نظامی آمریکایی Kat از زمان The Voice پنج آلبوم منتشر کرده است و دو نفر از مجردهایش در جدول شماره 20 در iTunes قرار دارند. آخرین تک آهنگ او حیوانات نامیده می شود و در همه محل های اصلی یافت می شود! همراه با تورهای تمام وقت ، کیت بنیاد Rising Star را در سال 2017 تأسیس کرد و اردوگاه موسیقی خود را در تالابهای بد استان اجرا می کند داکوتای شمالی! موسیقی و آموزش اشتیاق او است و او سعی می کند تا هر زمان ممکن آنها را ترکیب کند!

کندی
کندی یک است مینه سوتا و لس آنجلسخواننده ، ترانه سرا و آهنگ ساز چند پایه ای برای برخی از بزرگترین کارهای موسیقی امروز از جمله آریانا گراند و برادران جوناس. ترانه او “بهتر” در نمایش Beats 1 Arjan Timmermanns نمایش داده شد و آن را در لیست پخش “A-List Pop” اپل موسیقی قرار داد ، و E! آن را در MixtapE گنجانید! و ادعا کرد “پس از لذت بردن از این قطعه کوچک و پاپ خوشمزه ، ما به زودی او را فراموش نخواهیم کرد.” او سال 2020 را با تک “عذرخواهی” و اولین EP ، خود شروع کرد.

SOURCE Hormel Corporation Foods

لینک های مربوطه

http://www.hormel.com

پاسخی بگذارید