جشن های 4 ژوئیه منجر به حیوانات خانگی گمشده تر از سایر روزهای سال می شود

BREA ، کالیفرنیا، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – در حالی که آمریکایی ها برای جشن تولد ملت ما آماده می شوند ، سراسر کشور در حال یادآوری صاحبان حیوانات خانگی از تأثیراتی است که این جشن ها بر روی حیوانات خانگی خود می تواند داشته باشد.

مسئله حیوانات خانگی گمشده در طول افزایش یافته است 4 جولای تعطیلات در حقیقت، 5 ژوئیه یکی از شلوغ ترین روزهای سال در پناهگاه های حیوانات به دلیل حیوانات اهلی فراری که از آتش بازی های روز استقلال می ترسند.

دکتر گفت: “شما سخت می گیرید که یک حیوان خانگی را پیدا کنید که از چهارم ژوئیه به اندازه صاحبان آنها لذت ببرد ، اما تعطیلات لازم نیست که برای آنها خیلی بد باشد.” ژول بنسون، رئیس ارشد دامپزشکی در سراسر کشور. “توجه به اقدامات احتیاطی اساسی می تواند از بروز استرس و سایر خطرات برای حیوانات خانگی جلوگیری کند.”

جولای ماه پیشگیری از دست رفته حیوان خانگی است. Nationwide توصیه می کند برای محافظت از اعضای خانواده خزدار خود اقدامات زیر را انجام دهد:

  • حیوان خانگی خود را خرد کنید. در حالی که هر حیوان خانگی – حتی گربه های داخلی – باید یقه ای با برچسب شناسه به روز داشته باشد ، یقه ها را می توان به راحتی از بین برد یا لغزید. به همین دلیل است که میکروچیپ بهترین شرط شما برای پیوستن به حیوان خانگی گمشده است. میکروچیپ ها – اندازه یک دانه برنج – نوعی شناسه دائمی است که دقیقاً زیر پوست تزریق می شود. این مهم است که صاحبان اطلاعات میکروچیپ را جاری نگه دارند.
  • از برچسب شناسه حیوان خانگی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که حیوان خانگی شما دارای برچسب ID است و از بهترین مزیت استفاده می کند. فضای نام برچسب را با نام حیوان خانگی ، نام خود یا آدرس خود هدر ندهید. در عوض ، “پاداش!” بر روی برچسب و هر تعداد شماره تلفن که می توانید متناسب با آن باشید ، از جمله کد منطقه. بهتر است با هر کسی که حیوان خانگی شما را در زمینی بی خطر و خنثی پیدا کرده است ، ملاقات کنید.
  • در مورد داروهای ضد اضطراب با دامپزشک خود صحبت کنید. در سال های اخیر ، داروهای ایمن و مؤثر برای درمان فوبیای سر و صدا در حیوانات خانگی به طور گسترده ای در دسترس هستند. این موارد را قبل از چهارم ژوئیه انتخاب کنید و از راهنمایی دامپزشک خود در مورد استفاده از آنها پیروی کنید. هنگامی که فوبیای سر و صدا یک حیوان خانگی فعال شد ، می توان کنترل وحشت و ترس از احساس آنها را دشوار کرد.
  • حیوانات خانگی را در حین بیرون از خانه ایمن نگه دارید. این بهترین ایده نیست که حیوان خانگی خود را در قسمت چهارم بیرون بیاورید ، اما در صورت انجام این کار ، همیشه از یک شیروانی استفاده کنید. پس از شروع آتش بازی ، حیوانات خانگی خود را به داخل بیاورید ، برای جلوگیری از روشن بودن چراغ های روشن ، نوارهای برقی را بکشید و “صدای سفید” را روشن کنید تا به کاهش صدا کمک کند. در حالی که به نظر می رسد موسیقی کلاسیک از نظر بالینی آرام است ، می توانید لیست های پخش یا سی دی را نیز بطور ویژه تنظیم کنید تا به آرامش بیشتر حیوانات خانگی کمک کنند.
  • اگر حیوان خانگی شما فرار کرد ، فوراً به دنبال آنها بگردید. به محض باز بودن با همه پناهگاه های منطقه تماس بگیرید و اطلاعات را در انجمن ها و گروه های انجمن بلافاصله بصورت آنلاین ارسال کنید. به یاد داشته باشید که یک حیوان خانگی وحشت زده می تواند خیلی دور سفر کند یا توسط کسی خارج از منطقه انتخاب شود ، بنابراین مناطق اطراف را نیز بپوشانید. گربه ها هنگام گم شدن یا ترسیدن تمایل به پنهان کردن دارند ، بنابراین پروازها را در همسایگی خود بنویسید و از همسایگان بخواهید سایه ها ، گاراژها و دیگر مکانهای مخفی را بررسی کنند.
  • نگاه کن حیوانات خانگی را می توان هفته ها و ماه ها پس از از بین رفتن یافت و معمولاً به دلیل ریزگردها مجدداً جمع می شوند.
  • به یاد داشته باشید – آتش بازی ها نیستند تنها خطر. در حالی که احزاب ممکن است به دلیل مسافت اجتماعی امسال چندان مرسوم نباشند ، حتی اجتماعات کوچک خانوادگی نیز می توانند مشکل ساز باشند. از بازدید کنندگان مطمئن شوید که داروها را قفل نگه داشته و از شما خواسته شده است که در بسته نگه داشتن درب و دروازه کمک کند. علاوه بر این ، جشن های تابستانی به معنای غذا و سایر خطرات است که باید از آنها دوری کرد. اطلاعات بیشتر در مورد آن خطرات را می توان در اینجا یافت.
اخبار مرتبط  بازار حراج وسایل نقلیه ایالات متحده 2020-2024 با نمایه بازیکنان کلیدی خدمات حراج KAR ، کوپارت و مانهایم

این و سایر نکات مفید را با والدین حیوان خانگی در petinsurance.com/referral.

درباره بیمه حیوان خانگی در سراسر کشور
با بیش از 825،000 حیوانات خانگی بیمه شده ، Nationwide اولین و بزرگترین ارائه دهنده بیمه سلامت حیوانات اهلی در ایالات متحده است. برنامه های بیمه درمانی حیوان خانگی در سراسر کشور سگ ها ، گربه ها ، پرندگان و حیوانات خانگی عجیب و غریب را برای مشکلات پزشکی متعدد و شرایط مربوط به حوادث ، بیماری ها و صدمات پوشش می دهد. برنامه های پزشکی در 50 ایالت و برنامه های مختلف موجود است منطقه کلمبیا. تحت تأثیر شرکت بیمه دامپزشکی دامپزشکی (CA) ، کلمبوس ، اوه، یک A.M. بهترین شرکت دارای رتبه A (2019)؛ شرکت ملی Casualty (همه کشورها) ، کلمبوس ، اوه، یک A.M. بهترین شرکت دارای رتبه A + (2019). آژانس ثبت: آژانس بیمه DVM. صاحبان حیوانات اهلی می توانند بیمه حیوانات خانگی سراسر کشور را در فیس بوک پیدا کنند یا از این طریق دنبال کنند توییتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه حیوان خانگی در سراسر کشور با 800- تماس بگیریدایالات متحده آمریکا-PETS (800-872-7387) و یا بازدید از petinsurance.com.

اخبار مرتبط  پیش بینی رشد بازار جهانی تشک های یوگا با رشد 480.87 میلیون دلار در طی سالهای 2020-2024 ، پیشرفت در CAGR 6٪

درباره سراسر کشور
در سراسر کشور ، یک شرکت Fortune 100 مستقر در کلمبوس ، اوهایو، یکی از بزرگترین و قوی ترین سازمان های بیمه و خدمات مالی متنوع در است ایالات متحده. در سراسر کشور توسط A.M. بهترین و استاندارد و فقیر. Nationwide ، یک رهبر صنعت در زمینه نوآوری مشتری مداری ، طیف کاملی از محصولات بیمه ای و خدمات مالی را شامل اتومبیل ، مشاغل ، صاحبان خانه ، مزرعه و بیمه های زندگی می کند. برنامه های بازنشستگی بخش دولتی و خصوصی ، سالیانه ها و صندوق های متقابل؛ مازاد و مازاد ، تخصص و اطمینان؛ بیمه حیوان خانگی ، موتور سیکلت و قایق. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nationwide.com مراجعه نمایید. ما را در فیس بوک و توییتر.

اخبار مرتبط  برنامه بازیافت لوازم خانگی FirstEnergy & # 039؛ بازگشت در مریلند

مخاطب:
کارن دیویس
614-249-6349
[email protected]

منبع در سراسر کشور

لینک های مربوطه

http://www.nationwide.com