Trulieve رشد ارگانیک خود را ادامه می دهد ، 51مین فروشگاه فلوریدا را با موقعیت مکانی فورت پیرس جشن می گیرد

فلوریدا جنوب شرقی فروشگاه فروشگاه گسترده تر و دسترسی به موجودی مواد غذایی حشیش گسترده پزشکی Trulieve را برای بیماران محلی گسترش می دهد

FORT PIERCE، FL، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Trulieve Cannabis Corp. (CSE: TRUL) (OTCQX: TCNNF) (“Trulieve” یا “The Company”) ، یک شرکت پیشرو و برتر با عملکرد کانابیس مستقر در ایالات متحدهامروز اعلام کرد که این درها بر روی یک رکورد 51 در محل واقع شده اند ایالت فلوریدا بر پنجشنبه ، دوم ژوئیه. فورت پیرس مکان 53مین مکان Trulieve است ایالات متحده، 51 مورد از آنها در کشور واقع شده است فلوریدا.

در انتهای جنوبی جنوبی واقع شده است فورت پیرس، دیسپنسر یکی از اهداف شرکت را برای گسترش و اطمینان از دسترسی ایمن و مطمئن بیمار در سراسر کشور پشتیبانی می کند. این شرکت همچنین به 50 دستگاه پخش دیگر Trulieve در سراسر کشور ، از جمله در نزدیکی استوارت پیوست.

مطابق با سیاستی که در کلیه فروشگاه ها اتخاذ شده است و مواردی که اخیراً توسط این قانون تصویب شده است ایالت فلوریدااز کلیه بازدید کنندگان خواسته می شود ماسک هایی را در داخل دیسپنسر بپوشند و در این زمان فقط بیماران و مراقبان ثبت نام شده آنها مجاز به استفاده در این مکان هستند.

“ماموریت شرکت ما ارائه بالاترین سطح محصولات حشیش و تجربه مشتری از طریق روابط معتبر و متقابل است. همانطور که به چهارمین سالگرد این ماه نزدیک می شویم. فلوریدا اولین توزیع مواد منفجره و اولین فروش کانابیس پزشکی در ایالات متحده ، بسیار جالب است که به عقب نگاه کنیم و بتوانیم بگوییم که ما ماموریت خود را در هسته اصلی هر تصمیمی نگه داشته ایم. این که بتوانیم رشد مداوم و نوآوری خود را با جامعه اختصاصی Truliever جشن بگیریم ، موضوعی است که همیشه مشتاقانه منتظر آن هستیم و از اینکه می خواهیم دسترسی به فروشگاه داروهای طبیعی و مؤثر خود را در سراسر کشور گسترش دهیم ، هیجان زده هستیم. شهرستان سنت لوسیگفت: ” مدیر عامل شرکت Trulieve کیم ریورز. “افتتاح بزرگ ما در فورت پیرس بخشی از جشن چهار سال امداد رسانی نوآورانه ، طبیعی و قابل اعتماد است و ما مشتاقانه منتظر کمک به بیماران در سراسر هستیم فلوریدا برای مدت طولانی

اخبار مرتبط  128th نمایشگاه کانتون از 15 تا 24 اکتبر بصورت آنلاین برگزار می شود

به منظور گرامیداشت دیسپنسر مارک جدید ، کلیه بیماران – از افراد جدید به Trulieve تا جامعه قوی Truliever ما – با تخفیف 25٪ در فروشگاه در فروشگاه مجاز می شوند. فورت پیرس محل در روز افتتاحیه.

به عنوان پیشرو در زمینه حشیش پزشکی ایالات متحده ، کارمندان Trulieve با تجربه ، دانش و مشتاق برای کمک به بیماران هستند. Trulieve بیماران بالقوه و همچنین بیمارانی را که تازه شاهد حشیش و محصولات گسترده ما هستند تشویق می کند تا با کارمندان خود در فروشگاه یا از طریق قابلیت چت آنلاین ارتباط برقرار کنند تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اخبار مرتبط  #LCWKEGIRL مسابقه اینستاگرام برای دوستداران مد از LC Waikiki

چی: Trulieve فورت پیرس افتتاح
جایی که: 1495 بزرگراه آمریکای جنوبی 1 ، فورت پیرس ، فلوریدا 34950
چه زمانی: پنجشنبه 2 ژوئیه 2020، در 09:00

برای افتتاحیه جدید ما ، Trulieve کل کاتالوگ محصولات موجود برای سفارش آنلاین را با انتخاب وانت درون فروشگاه ، وانت کنار خودرو یا گزینه های تحویل خانه در دسترس دارد. علاوه بر این ، برای کمک به دستورالعمل های CDC برای دوری از اجتماعی و دستورالعمل های ایمنی تحت تأثیر شرکت ، اقدامات بسیاری برای اطمینان از سلامت و رفاه کارمندان و بیماران انجام شده است ، از جمله اصلاح طرح چیدمان فروشگاه ، افزایش دسترسی به ماسک و ضد عفونی کننده در سراسر فروشگاه. برای کارکنان و بازدید کنندگان ، و ارائه علائم برای کمک به مسافت اجتماعی.

در فروشگاه ها و آنلاین ، بیماران پیدا می کنند فلوریدا بیشترین انتخاب محصولات THC و CBD ، در انواع روشهای مختلف تحویل از جمله شاهدانه دودی ، کنسانتره ، تنتور ، کرمهای موضعی ، بخارسازها و سایر موارد موجود است. Trulieve همچنین تحویل خانه را در سراسر کشور برای بیماران ارائه می دهد و وانت های مناسب فروشگاهی را در 50 دستگاه توزیع خود در مکان های سراسر ایالت از پنساکولا به کی وست.

دفتر پزشکی ماری جوانا استفاده اخیرا اعلام کرد که رجیستری از 350،000 بیمار ماریجوانا ثبت شده دارای کارت شناسایی فعال پیشی گرفته است ، در حالی که Trulieve به طور مداوم تقریبا نیمی از حجم کل ایالت را می فروخت ، در وزارت بهداشت فلوریدا. بیش از 2400 پزشک ثبت سفارش در ثبت نام وجود دارد ایالت فلوریدا همچنین.

اخبار مرتبط  ارزیابی صنعت محصولات ضد پیری 2020-2027

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.Trulieve.com.

درباره Trulieve
Trulieve یک شرکت عمودی “بذر به فروش” است و اولین و بزرگترین شرکت کانابیس پزشکی کاملاً مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve تمام محصولات خود را درون خانه پرورش داده و تولید می کند و آن محصولات را در فروشگاه های مارک Trulieve (توزیع) توزیع می کند. ایالت فلوریدا، و همچنین به طور مستقیم از طریق زایمان در خانه به بیماران. Trulieve همچنین فعالیت دارد کالیفرنیا، ماساچوستو کانکتیکات. Trulieve در بورس اوراق بهادار کانادا با این نماد ذکر شده است TRUL و در بازار OTCQX تحت این نماد معامله می شود TCNNF

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، بازدید کنید www.Trulieve.com.

SOURCE Trulieve Cannabis Corp.