آلفا لاوال برنده 130 میلیون SEK سفارش برون مرزی در چین است

LUND ، سوئد، 2 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – آلفا لاوال – رهبر جهانی در انتقال حرارت ، جداسازی سانتریفیوژ و انتقال مایعات – برنده سفارش برای تأمین سیستم های پمپاژ Framo به کشتی FPSO (تولید شناور ، ذخیره سازی و تخلیه) است. چین. مقدار تقریباً ارزش دارد 130 میلیون SEK. در اواخر ماه ژوئن در واحد پمپاژ بخش دریایی با تحویل های برنامه ریزی شده برای سال 2021 رزرو شد.

این دستورالعمل شامل سیستم های پمپاژ دریایی برای بارگیری نفت خام ، وظایف شیب و بالاست است.

می گوید: “من بسیار خوشحالم که این سفارش بزرگ را برای سیستم های پمپاژ قابل اطمینان خود که بخشی از سبد محصولات گسترده ما برای صنایع دریایی هستند اعلام می کنم.” سامر کلرا، رئیس بخش دریایی. “این دستورالعمل توانایی ما در برآورده کردن مطالبات بالای صنعت دریایی را در رابطه با کارایی ، عملکرد و ایمنی نشان می دهد.”

اخبار مرتبط  LED CHINA 2020 برای برپایی نمایشگاه مجازی تعاملی به نفع خریداران جهانی

آیا می دانید که… آلفا لاوال اولین جداکننده صنعت دریایی را در سال 1917 تحویل داد و از آن زمان محدوده محصول به 17 گروه مختلف محصول گسترش یافته است؟

این آلفا لاوال است

آلفا لاوال در زمینه های انرژی ، دریایی و غذا و آب فعال است و تخصص ، محصولات و خدمات خود را در طیف گسترده ای از صنایع در حدود 100 کشور ارائه می دهد. این شرکت متعهد به بهینه سازی فرآیندها ، ایجاد رشد مسئولانه و پیشرفت رانندگی است – همیشه مایل مایل اضافی را برای پشتیبانی از مشتریان در دستیابی به اهداف تجاری و اهداف پایداری خود طی می کند.

اخبار مرتبط  Domaine Serene در جوایز جهانی شراب Decanter در سال 2020 به عنوان برنده ترین شراب سازی در جهان شناخته می شود

فن آوری های نوآورانه آلفا لاوال به تطهیر ، تصفیه و استفاده مجدد از مواد اختصاص داده شده و باعث افزایش مسئولیت پذیری بیشتر منابع طبیعی می شود. آنها در بهبود بهره وری انرژی و بازیابی گرما ، تصفیه بهتر آب و کاهش انتشار گازها نقش دارند. بدین ترتیب ، آلفا لاوال نه تنها موفقیت مشتریان ، بلکه برای مردم و کره زمین را تسریع می کند. هر روز دنیا را بهتر می کنیم. همه چیز در مورد پیشرفت بهتر است.

اخبار مرتبط  "COVID-19: بزرگترین پوشش تاریخ

آلفا لاوال 17 هزار و 500 کارمند دارد. فروش سالانه در سال 2019 بود 46 SEK5 میلیارد (تقریباً 4 یورو.4 میلیارد) این شرکت در Nasdaq OMX ذکر شده است.

www.alfalaval.com

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
اوا شیلر،
مدیر روابط عمومی ،
آلفا لاوال
تلفن: + 46-46-36-71-01
موبایل: + 46-709-33-71-01

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/alfa-laval/r/alfa-laval-wins-sek-130-million-offshore-order-in-china،c3147095

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع آلفا لاوال