نمایشگاه کانتون برای اولین بار در 63 سال به طور آنلاین برگزار می شود

وی گفت: “پس از بیش از شش دهه تلاش مداوم ، نمایشگاه کانتون به بزرگترین نمایشگاه بین المللی تجارت چین با طولانی ترین تاریخ ، بیشتر کالاها ، بسیاری از مشتریان و بهترین نتایج تجاری تبدیل شده است.” رن هونبین، معاون وزیر بازرگانی. ‘127 نمایشگاه کانتون پیشنهاد می شود به جای یک نمایشگاه فیزیکی بصورت آنلاین برگزار شود. این یک پاسخ عملی به همه گیری COVID-19 و یک ابتکار اساسی برای توسعه نوآورانه است. “

چین در تلاش است تا ثبات زنجیره تأمین صنعتی و صنعتی را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر در اقتصاد جهان حفظ کند در زمانی که اکثر کارخانه ها و شرکت ها اکنون فعالیتهای تجاری عادی را از سر گرفته اند. نمایشگاه کانتون متعهد شده است تا تجارت نامحدودی را با شرکای جهانی خود ترویج دهد. اولین نمایشگاه مجازی کانتونی یک بستر تجاری بین المللی آنلاین با کیفیت و کالاهای خاص ایجاد خواهد کرد که شامل 16 دسته عمده صادراتی مانند لوازم خانگی ، کالاهای مصرفی ، منسوجات و مراکز درمانی و بهداشتی خواهد بود.

اخبار مرتبط  Bambuser و منطقه MOOD در طرح خرده فروشی مشترک

نمایشگاه تجاری کانتون که از فناوری اطلاعات پیشرفته استفاده می کند ، بطور مداوم خدمات آنلاین را برای ارتقاء محصول ، شبکه و مذاکرات تجاری ارائه می دهد و مشاغل چینی و بین المللی را قادر می سازد سفارشات را از راه دور انجام دهند.

علاوه بر این ، نمایشگاه کانتون یک منطقه تجارت الکترونیکی مرزی برای کشف فرصت های جدید برای تجارت بین المللی موثر و پشتیبانی از تعدادی از مشاغل تجارت الکترونیکی مرزی ایجاد می کند. در این نمایشگاه همچنین خدمات پخش زنده به غرفه داران ارائه می شود تا محصولات خود را از طریق کانال های زنده خود به خریداران عرضه کنند. این رویداد زنده بطور مداوم راه اندازی می شود و به شرکت کنندگان امکان ارتقاء بازاریابی حضوری یا رو به رو را می دهد.

اخبار مرتبط  ایالات متحده آمریکا آفات استخدام آژانس محلی محلی برای ساخت صنعت است

“ما به طور جدی همه نقاط قوت خود را بسیج می کنیم ، استانداردهای فنی را بهبود می بخشیم ، دامنه مشاغل مورد علاقه را گسترش می دهیم ، خدمات پشتیبانی را بهبود می بخشیم و تجربه آنلاین همه مشاغل را بهبود می بخشیم. ما قول می دهیم در این زمان بی سابقه “کانتون آنلاین” فوق العاده شگفت انگیز و با اهمیت ویژه از طریق اقدامات ویژه برگزار کنیم.

اخبار مرتبط  FMI و Seam Partner برای ایجاد بستر زنجیره تأمین مواد غذایی دیجیتالی شده

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: http://www.cantonfair.org.cn/fa/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1155609/Canton_Fair.jpg

پیوندهای مرتبط

www.cantonfairad.com

نمایشگاه کانتون

پاسخی بگذارید