رون سیمون و همکاران پرونده اولین دادخواست سیکلوسپورا در آیووا در برابر اکسپرس تازه و Hy-Vee در گسترش شیوع سیکلوسپورا

DES MOINES ، آیووا، 3 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – امروز موسسه حقوقی ملی ایمنی مواد غذایی از ران سیمون و همکاران به همراه مشاور محلی موسسه حقوقی هامر ، P.L.C ، اولین دادخواست سیکلوسپورا را در آیووا در برابر Fresh Express و Hy-Vee ناشی از مخلوط سالاد آلوده شده با سیکلوسپورا است که بیش از 200 بیمار در سراسر غرب میانه ایالات متحده بیمار شده است. تقریباً یک چهارم قربانیان هستند آیووا ساکنان.

بسیاری از سالادهای رنگ شده توسط آنها توزیع شده است West Des Moines ، آیووا مبتنی بر Hy-Vee. اما منبع ، با توجه به نتیجه گیری از تحقیقات پشتیبان به رهبری FDA و CDC ، سالادهای تولید شده توسط Fresh Express است. فلوریدا شرکت. بسیاری از خرده فروشان دیگر نیز با شیوع بیماری در ارتباط هستند ، مانند ALDI ، جواهرات اسکو و والمارت ، که همه آنها محصولات ساخته شده توسط Fresh Express را خریداری و می فروشند.

طبق CDC ، از سال 2006 28 ژوئنهفتم، در 8 ایالت ، از جمله ، 206 قربانی سیکلوسپور مورد تأیید آزمایشگاه مرتبط با این شیوع وجود دارد ایلینویز، آیووا، کانزاس، مینه سوتا، میسوری، داکوتای شمالی، نبراسکا، و ویسکانسین انتظار می رود که این تعداد به طور چشمگیری رشد کند زیرا قربانیان از شیوع آن آگاه می شوند و به درستی برای سیکلوسپورا مورد آزمایش قرار می گیرند ، انگلی که به مناطق گرمسیری بومی نیست اما فقط به ندرت در ایالات متحده رخ می دهد ، تقریباً همیشه با واردات میوه های سبزیجات از کشورهای دیگر مرتبط است.

این پرونده علیه Fresh Express و Hy-Vee در پرونده تشکیل شد شهرستان دالاس ، آیووا از طرف لور گیزینجر. نسخه درخواست دعوی در صورت درخواست موجود است.

خانم گویسینجر مخلوط سالاد را از Hy-Vee در خریداری کرد واوکی ، آیووا به صورت هفتگی ، از جمله اخیراً 3 ژوئن، 2020. توسط 10 ژوئنهفتماو شروع به تجربه گرفتگی معده و نفخ ، تهوع و در طی چند روز افتادگی اسهال کرد. وی مجبور شد به دنبال معالجه پزشکی در کلینیک آیووا – West Des Moines Campus ER باشد ، و بعداً مشخص شد که سیکلوسپورا دارد. اداره بهداشت و درمان شهرستان دالاس بعداً تأیید كرد كه وی بخشی از شیوع New Express Bagged Salad Mix Cyclospora است.

خانم گویسینجر همچنان در حال بهبودی از مسمومیت با مواد غذایی سیکلوسپورا است.

شیوع سیکلوسپورا “Saled Baged”

در اواسط ژوئن سال 2020 ، مقامات بهداشتی از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) تحقیق درباره شیوع عفونت های سیکلوسپورا در منطقه میانه غربی ایالات متحده را آغاز کرده بودند. براساس CDC ، شواهد اپیدمیولوژیک به سرعت به مخلوط سالاد کیسه دار اشاره کردند. مخلوط سالاد رنگ شده به طور گسترده ای از طریق فروشگاه های خرده فروشی مانند ALDI ، Hy-Vee ، Walmart و Jewel-Osco توزیع می شد.

بر 20 ژوئن سال 2020پس از آگاهی از اینکه برخی از محصولات آن با سیکلوسپورا رنگ شده اند ، Hy-Vee و Jewel-Osco فراخوان هایی را برای محصولات سالاد بسته بندی شده ای که در چندین ایالت میانه غربی فروخته می شوند صادر کردند. توسط 22 ژوئن سال 2020، پس از آنکه محصول آن به بیماری ها نیز مرتبط شد ، ALDI نیز فراخوان داد.

توسط 26 ژوئن سال 2020FDA و CDC فروشندگان دیگری مانند والمارت و همچنین منبع احتمالی این شیوع ، سازنده Fresh Express را شناسایی کرده بودند. توسط 28 ژوئنهفتمدرمجموع ، 206 نفر مبتلا به عفونت سیكلوسپورای آزمایشگاهی تأیید شده بودند كه حداقل 23 نفر نیاز به بستری داشتند.

FDA از کلیه مصرف کنندگان دارای علائم سیکلوسپورازیس خواسته است تا با ارائه دهنده خدمات درمانی خود تماس بگیرند تا علائم خود را گزارش کرده و از آنها مراقبت کنند.

وکیل ایمنی مواد غذایی ران سیمون برای قربانیان بیانیه صادر می کند و مرکز ادعای سیکلوسپورا را تأسیس می کند

وکیل ملی ایمنی مواد غذایی ران سیمون، که نماینده خانم گایزینجر و سایر قربانیان شیوع سالاد مخلوط سیکلوسپورا با Fresh Express Bagged Salad Mix است ، امروز این بیانیه را صادر کرد: “هنگامی که تولید کنندگان مواد غذایی مانند Fresh Express متعهد به تولید غذاهای آماده برای خوردن هستند ، وظیفه دارند با خیال راحت این کار را انجام دهند. این امر به ویژه هنگامی که آنها محصولاتی مانند میکس سالاد را برای برخی از بزرگترین فروشندگان مواد غذایی در ایالات متحده تولید می کنند ، صادق است ، زیرا می دانند محصول آنها برای هزاران خانواده در کشورهای مختلف توزیع می شود. FDA و CDC با همکاری آژانس های بهداشتی ایالتی و محلی ، کار قابل توجهی را انجام داده اند که این شیوع را در منبع خود مشاهده کرده است ، به ویژه با توجه به همه گیری های COVID که در بسیاری از منابع آژانس های بهداشتی قرار گرفته است. شرکت ما از این پرونده و سایر دادخواستها برای کمک به کشف چگونگی شروع این شیوع و چگونگی جلوگیری از بروز دوباره آن استفاده می کند“”

آقای سیمون و موسسه حقوقی وی برای کمک به قربانیان شیوع این مرکز ، یک مرکز ادعای سیکلوسپورا تأسیس کرده اند. به مرکز ادعای سیکلوسپورا می توانید از شماره 1-888-335-4901 به شماره تلفن رایگان رسیده و یا به www.foodpoisoningnews.com یا www.gardensaladlawsuit.com مراجعه کنید.

درباره وکیل ایمنی مواد غذایی ران سیمون

در طول 25 سال گذشته ، ران سیمون و همکارانش هزاران پرونده مسمومیت با مواد غذایی را برای قربانیان در سراسر ایالات متحده تحت پیگرد قانونی قرار داده اند. کار او منجر به ارتقاء بی شماری رویه های ایمنی مواد غذایی در شرکت های Fortune 500 و در قوانینی شده است که برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر عوامل بیماری زا خطرناک ایجاد شده است.

آقای سیمون و مشتری های وی در NBC ، ABC ، ​​CBS ، CNN ، FOX و تقریباً در همه شبکه های تلویزیونی و رسانه های چاپی دیگر دیده شده اند. آقای سیمون و تیم حقوقی اش جمع آوری کرده اند 750،000،000 دلار برای مشتریان خود وی مرتباً مقالات مربوط به ایمنی و دادرسی مواد غذایی را در www.foodpoisoningnews.com منتشر می کند که بینندگان در بیش از 180 کشور جهان خوانده می شوند.

آقای سیمون از طریق دادخواهی ، تفسیر رسانه ها و انتشارات مسمومیت با مواد غذایی وی ، بی رحمانه تولید کنندگان مواد غذایی ، توزیع کنندگان و رستوران ها را به چالش می کشد تا بتوانند کار بهتری در تهیه غذای ما داشته باشند.

برای استعلام رسانه ها یا اطلاعات بیشتر در مورد شیوع سیکلوسپور و دادرسی در جریان ، لطفا با ما تماس بگیرید ران سیمون مستقیماً در (713) 819-8116 یا [email protected].

منبع ران سیمون و همکاران

لینک های مربوطه

http://www.foodpoisoningnews.com

اخبار مرتبط  TEMPTU حادثه امنیت داده ها را به مشتریان اطلاع می دهد