اعتماد سرمایه گذاری فدرال در رابطه با نشست سالانه سهامداران ، اطلاعات اضافی را اعلام می کند

ROCKVILLE ، MD، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – اعتماد سرمایه گذاری فدرال املاک و مستغلات (NYSE: FRT) امروز اطلاعات اضافی را در مورد نشست سالانه سهامداران اعلام کرد که در تاریخ برگزار خواهد شد چهارشنبه ، 6 می 2020.

مطالب زیر مربوط به اطلاعیه نشست سالانه سهامداران و بیانیه پراکسی (“بیانیه پراکسی”) ، مورخ 20 مارس 2020، برای نشست سالانه 2020 سهامداران (“جلسه سالانه”) صندوق سرمایه گذاری فدرال املاک و مستغلات (“شرکت”) که در رابطه با درخواست وکالت از طرف هیئت امنای شرکت برای استفاده ، به سهامداران شرکت مبله شده است. در نشست سالانه که قرار است در برگزار شود چهارشنبه ، 6 می 2020. این مواد اضافی قطعی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تشکیل می شوند و در مورد یا در دسترس سهامداران قرار می گیرند. 15 آوریل 2020. لطفاً این مواد را با دقت در رابطه با اظهارات پروکسی و سایر مواد پروکسی بخوانید.

اطلاعيه درباره تغيير جلسه گردهمايي سالانه سهامداران كه در آن برگزار مي شود 6 مه ، 2020

به سهامداران اعتماد سرمایه گذاری فدرال اعتماد:

با توجه به تأثیر بهداشت عمومی در بیماری همه گیر رمان (COVID-19) رمان و محدودیت های مرتبط با آن در ایالت مریلند در کلیه گردهمایی های غیر ضروری افراد و به منظور حمایت از سلامت و رفاه سهامداران ، کارمندان و جامعه بزرگتر ، شرکت فرمت نشست سالانه را به یک قالب از راه دور تنها تغییر داده است. سهامداران نمی توانند بصورت حضوری در جلسه سالانه شرکت کنند. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، نشست سالانه در برگزار می شود 09:00. زمان محلی ، در چهارشنبه ، 6 می 2020.

تاریخ ، زمان و لینک پخش وب برای نشست سالانه به شرح زیر است:

جلسه سالانه اعتماد سرمایه گذاری فدرال املاک

پیشنهادهایی که در جلسه سالانه به آنها رأی داده می شود ، همان مواردی است که در اطلاعیه اجلاس سالانه سهامداران و بیانیه پراکسی برای نشست سالانه که قبلاً ارسال شده یا در اختیار سهامداران قرار گرفته است ، باقی مانده است. همانطور که در مواد پراکسی توضیح داده شد ، در صورت نزدیک بودن به مشاغل در صورت داشتن سهامدار در جلسه سالانه حق دارید رأی دهید. 16 مارس 2020، تاریخ ثبت کارت پروکسی که همراه با Proxy Material است ، به روز نمی شود تا منعکس کننده تغییر مکان باشد ، اما ممکن است همچنان در رای گیری سالانه ، برای رای دادن به سهام شما استفاده شود.

شركت در همه شركت هاي سهامي براي بازبيني مواد مادربردي مشاركت مي كند ، و اين اطلاعيه را مي توان در رابطه با مواد PROXY خواند.

اخبار مرتبط  Kemin's BetaVia ™ Complete از EASA به عنوان یک غذای جدید نظر مثبت می گیرد

رأی دادن
دستورالعمل های مربوط به نحوه ارائه وكی و رأی گیری قبل از جلسه سالانه را می توان در صفحه 1 بیانیه پراکسی یافت. این شرکت سهامداران واجد شرایط را ترغیب می کند تا قبل از جلسه سالانه با استفاده از دستورالعمل های مندرج در مواد پروکسی ، به پیشنهادات فاش شده در مواد پراکسی رأی دهند.

اگر قبلاً پروکسی ارائه داده اید ، نیازی به رای گیری مجدد ندارید ، مگر اینکه بخواهید رای قبلی خود را در مورد هر پیشنهادی تغییر داده یا ابطال کنید. اگر می خواهید رأی قبلی خود را در مورد هر پیشنهادی تغییر داده یا ابطال کنید ، لطفاً برای راهنمایی در مورد چگونگی انجام این کار ، به صفحه 1 بیانیه پراکسی مراجعه کنید. اگر می خواهید در جلسه سالانه خود رأی دهید ، باید دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

حضور در جلسه سالانه
این شرکت امیدوار است که همه سهامدارانی که می توانند این کار را انجام دهند از طریق پخش مستقیم در جلسه سالانه شرکت کنند. این جلسه به گونه ای طراحی شده است که همان حقوق مشارکت شما را در یک نشست حضوری داشته باشد. در طول جلسه سالانه ، سهامدارانی که از تاریخ ضبط دارای سهام بودند ، می توانند در مورد پیشنهادات سؤال کنند و قادر به رای گیری سهام خود به صورت الکترونیکی باشند. شركت به هر سؤالي كه در جلسه سالانه مي دهد پاسخ خواهد داد.

هر دو سهامدار ضبط و سهامدارانی که سهام خود را با نام “خیابان” در اختیار دارند ، می توانند از طریق پخش مستقیم در جلسه سالانه شرکت کنند ، سؤالات خود را در طول جلسه سالانه ارائه دهند و با رعایت دستورالعمل های زیر ، به رای آنها به صورت الکترونیکی در جلسه سالانه رأی دهند.

شما همچنین ممکن است به عنوان مهمان در جلسه سالانه شرکت کنید اما در این جلسه نمی توانید از سؤال خود سؤال کنید یا به اشتراک سهام خود رأی دهید.

برای حضور در جلسه سالانه با حقوق یک سهامدار ضبط ، باید:

  • ابتدا با وارد کردن آدرس پیوند پخش اینترنتی ، به جلسه سالانه دسترسی پیدا کنید https://web.lumiagm.com/202329683 در مرورگر اینترنت خود کلیک کرده و سپس روی “عضویت” کلیک کنید. در مرحله بعد باید بر روی “من یک شماره کنترل دارم” کلیک کنید ، شماره کنترل موجود در کارت پراکسی یا اعلامیه دسترسی به اینترنت از مواد پراکسی را که قبلاً دریافت کرده اید را وارد کنید و رمز عبور را وارد کنید “federal2020” (رمز عبور حساس به حروف کوچک است).
  • برای رأی دادن سهام خود به صورت الکترونیکی در نشست سالانه ، می توانید با کلیک بر روی پیوند اشتراک سهامداران مرکزی روی صفحه ، رای خود را ارسال کنید. همچنین ممکن است همچنان رای خود را با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در مواد پراکسی تا پایان جلسه سالانه ادامه دهید.
  • اگر شماره کنترل خود را ندارید ، ممکن است همچنان به عنوان میهمان (غیر سهامدار) در جلسات سالانه شرکت کنید ، اما شما نمی توانید در جلسه سالانه به صورت الکترونیکی در شرکت یا رای سهام خود شرکت کنید. اگر می خواهید شماره کنترل تکراری را بدست آورید ، باید درخواست شماره کنترل تکراری را به شرکت انتقال و اعتماد شرکت سهام آمریکا ، LLC ارسال کنید: (1) از طریق ایمیل به [email protected]؛ (2) از طریق فکس به شماره 718-765-8730 یا (3) از طریق نامه به ایمیل شرکت انتقال و اعتماد شرکت آمریکایی ، LLC ، ضمیمه: واحد محاسبات پروکسی ، خیابان 1501 6201 ، بروکلین ، نیویورک 11219. درخواست های مربوط به شماره کنترل تکراری باید با عنوان “شماره کنترل تکراری” برچسب خورده و توسط شرکت انتقال سهام و تراست آمریکا ، LLC حداکثر بعد از دریافت ساعت 5 بعد از ظهر زمان محلی در 5 مه سال 2020.

برای حضور در جلسه سالانه با حقوق دارنده سهام در “نام خیابان” ، شما باید:

  • از واسطه ، بانک و یا سایر نامزد خود یک پروکسی قانونی بدست آورید.
  • سپس باید درخواست ثبت نام را به شرکت انتقال و اعتماد سهام آمریکا ، LLC ارسال کنید: (1) از طریق ایمیل به [email protected]؛ (2) از طریق فکس به شماره 718-765-8730 یا (3) از طریق نامه به ایمیل شرکت انتقال و اعتماد شرکت آمریکایی ، LLC ، ضمیمه: واحد محاسبات پروکسی ، خیابان 1501 6201 ، بروکلین ، نیویورک 11219. درخواست های ثبت نام باید با عنوان “وكیل حقوقی” برچسب خورده و توسط شركت انتقال و اعتماد سهام آمریكا ، LLC حداكثر پس از دریافت ساعت 5 بعد از ظهر زمان محلی در 27 آوریل 2020.
  • اگر همانطور که در بالا ذکر شد در شرکت سهامداری و انتقال سهام آمریکا ، LLC ثبت نام کرده اید ، می توانید در جلسه سالانه به صورت الکترونیکی به سهام خود رای دهید و با کلیک بر روی پیوند اشتراک سهامدار مرکزی روی صفحه ، رای خود را ارسال کنید. همچنین ممکن است رای خود را با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده توسط کارگزار ، بانک یا نامزد دیگر خود ادامه دهید.
  • لطفاً توجه داشته باشید ، اگر مراحل ثبت نام را با شرکت سهامداری و انتقال سهام آمریکا ، LLC ، انجام ندهید ، ممکن است هنوز هم به عنوان میهمان (غیر سهامدار) در جلسه سالانه شرکت کنید ، اما شما امکان شرکت یا رای دادن به سهام خود را ندارید. بطور الکترونیکی در نشست سالانه
اخبار مرتبط  Naturepedic از مشاغل می خواهد تا مواد شیمیایی سمی را در میان گزارش جدید CCPI از بین ببرند: "سرطان در دوران کودکی: استراتژی های میان بخشی برای پیشگیری"

مشکلات فنی
ما تکنسینهایی را برای کمک به شما درمورد هرگونه مشکل فنی که ممکن است به پخش مستقیم در نشست سالانه شما دسترسی داشته باشید ، خواهیم داشت. لطفاً حتماً وارد شوید 8:30 بامداد زمان محلی در 6 مه 2020، روز نشست سالانه ، به طوری که ما می توانیم به مشکلات فنی قبل از شروع نشست زنده سالانه بپردازیم. اگر در هنگام ورود به جلسه زنده سالانه یا هنگام ملاقات ، در دسترسی به پخش مستقیم نشست سالانه با هرگونه مشکل روبرو شدید ، لطفاً به این قسمت بروید https://go.lumiglobal.com/faq یا با شماره 718-931-8399 تماس بگیرید. 6449

اخبار مرتبط  کوینی دور سرمایه گذاری سهام خصوصی را می بندد

اطلاعات تکمیلی تکمیلی
صفحه 3 بیانیه پراکسی به گزارش مسئولیت شرکت های افتتاحی ما اشاره دارد. گزارش را می توان در https://www.federalrealty.com/Federal-2019-Corporate-Responsibility-Report یافت.

درباره املاک و مستغلات فدرال
Federal Realty یک رهبر شناخته شده در مالکیت ، بهره برداری و توسعه مجدد از خواص خرده فروشی با کیفیت بالا و مستقر در بازارهای عمده ساحلی است. ایالت واشنگتن. به بوستون همچنین سانفرانسیسکو و لس آنجلس. مأموریت فدرال املاک که در سال 1962 تأسیس شد ، تأمین رشد بلند مدت و پایدار از طریق سرمایه گذاری در جوامع پرجمعیت و پر جمعیت است که تقاضای خرده فروشی از عرضه بیشتر است. تخصص آن شامل ایجاد محله های شهری با کاربرد مختلط مانند سانتانا رو که در سان خوزه ، کالیفرنیا، پایک و رز در North Bethesda ، مریلند و مونتاژ ردیف در سامرویل ، ماساچوست. این محیط های منحصر به فرد و پر جنب و جوش که ترکیبی از خرید ، ناهار خوری ، زندگی و کار را تجربه می کند ، یک مقصد مقصد را برای جامعه های مربوطه ارزشیابی می کند. 104 املاک فدرال املاک و مستغلات شامل تقریبا 3،000 مستاجر ، در 24 میلیون فوت مربع و بیش از 2700 واحد مسکونی است.

فدرال املاک و مستغلات سود سهام سه ماهه خود را برای سهامداران خود به مدت 52 سال متوالی افزایش داده است ، طولانی ترین رکورد در صنعت REIT. Federal Realty یک عضو شاخص S&P 500 است و سهام آن در NYSE تحت نماد FRT معامله می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد املاک و مستغلات فدرال و خواص آن ، به www.FederalRealty.com مراجعه کنید.

سؤالات مربوط به سرمایه گذار:

سوالات رسانه ای:

لی اندرس

برندا پومار

مدیر ارشد روابط سرمایه گذار

مدیر ارتباطات شرکت

301.998.8265

301.998.8316

[email protected]

[email protected]

اعتماد سرمایه گذاری فدرال املاک و مستغلات

لینک های مربوطه

http://www.federalrealty.com

پاسخی بگذارید