نام تجاری Lucky Dungarees ، LLC وارد قراردادهای خرید دارایی و پرونده ها به صورت داوطلبانه فصل 11 درخواستهای بهینه سازی عملیات و پیگیری فروش شرکت

لس آنجلس، 3 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – نام تجاری Dungarees خوش شانس ، LLC (“نام تجاری خوش شانس” یا “شرکت”) ، لس آنجلس طراح مستقر و خرده فروش جین و پوشاک نمادین آمریکایی امروز اعلام کرد که با قرارداد SPARC Group LLC (“SPARC”) ، یک اپراتور پیشرو جهانی از مارک های سبک زندگی از جمله Aéropostale و Nautica ، به توافق نامه خرید دارایی اسب دلسوز وارد شده است. کلیه داراییهای عملیاتی شرکت در ارتباط با معامله ، ABG-Lucky LLC ، یک شرکت تابعه تازه تاسیس از برندهای معتبر گروه معتبر LLC ، یک شرکت توسعه برند ، بازاریابی و سرگرمی ، که صاحب یک سبد جهانی سرگرمی ، رسانه و مارک های شیوه زندگی است ، تمام مالکیت معنوی را به دست خواهد آورد. دارایی های برند خوش شانس. علاوه بر انعقاد قرارداد خرید و فروش دارایی با SPARC ، این شرکت و برخی از شرکت های وابسته به آن نیز برای فروش دارایی معنوی شرکت و این شرکت های وابسته و برخی دارایی های دیگر به ABG- توافقنامه خرید دارایی “پشتیبان گیری” وارد کردند. شركت Lucky LLC كه تنها در صورتي كه قرارداد خريد دارايي با SPARC تحت شرايط خاص خاتمه يابد ، قابل اجرا خواهد بود.

برای تسهیل در فروش و کاهش بار بدهی خود ناشی از چالش های اخیر ، از جمله بیماری همه گیر COVID-19 ، نام تجاری Lucky اقدام به انجام مراحل تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده در منطقه دلاور. نام تجاری Lucky تعهدات مالی جدیدی را از برخی وام دهندگان موجود دریافت کرده است که از طریق تعطیل شدن فروش ، نقدینگی کافی برای تأمین اعتبار تجارت را تأمین می کنند.

برند Lucky تجارت خود را به طور معمول در طی فصل 11 انجام خواهد داد و اکثر قریب به اتفاق فروشگاههای آن ، بستر تجارت الکترونیکی و تجارت عمده فروشی برای خدمت به مشتریان باز است. در طی فصل 11 ، نام تجاری Lucky و مشاوران آن برای دستیابی به بالاترین یا در غیر این صورت بهترین پیشنهاد برای شرکت ، به بررسی معاملات بالقوه فروش با طرف های دیگر ادامه خواهند داد.

اخبار مرتبط  گزارش MSC نتایج مالی سه ماهه سوم سال مالی 2020

متیو A. کانسبه عنوان مدیرعامل موقت در منصوب شد سپتامبر 2019 و همچنین رئیس اجرایی در ژانویه سال 2020، گفت: “همه گیر COVID-19 به شدت بر فروش در کلیه کانالها تأثیر گذاشته است. در حالی که ما نسبت به بازگشایی فروشگاه ها و بازده مشتریان خود خوش بین هستیم ، این تجارت هنوز به طور کامل بهبود نیافته است. ما تصمیمات دشواری بسیاری برای حفظ شرکت گرفته ایم. زنده ماندن در این مواقع بی سابقه است پس از بررسی همه گزینه ها ، هیئت مدیره مشخص کرده است که تشکیل پرونده 11 بهترین راه عملی برای بهینه سازی عملیات و اطمینان از موفقیت درازمدت برند است.ما همچنان به همکاران ، فروشندگان و تجارت خود متعهد می شویم. از شرکای دیگر تشکر کرده و از ادامه حمایت از طریق این فرآیند قدردانی می کنیم. “

نام تجاری Lucky ، تعدادی از دادخواستهای مرسوم را به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ارسال کرده است و به دنبال مجوز برای پشتیبانی از عملیات خود در طی فرایند ، از جمله اختیار ادامه پرداخت دستمزد کارمندان و حفظ مزایای مراقبت های بهداشتی است.

اطلاعات اضافی
Latham & Watkins ، LLP و Young ، Conway ، Stargatt & Taylor، LLP به عنوان مشاور حقوقی Lucky Brand عمل می کنند ، گروه تحقیقاتی برکلی به عنوان مشاور بازسازی خود فعالیت می کند و Houlihan Lokey Capital ، Inc. به عنوان مشاور مالی و بانکدار سرمایه گذاری فعالیت می کند.

اطلاعات تکمیلی در مورد پرونده Lucky Brand Dungarees ، LLC در بخش 11 در https://dm.epiq11.com/luckybrand یا با تماس با نماینده ادعای شرکت ، Epiq Global ، بدون تلفن در (855) 907-2103 (یا در () در دسترس است. 503) 597-7674 برای تماس های بین المللی) یا با ارسال ایمیل به [email protected].

درباره برند خوش شانس
تاسیس در لس آنجلس با تمرکز بر روی جین میراث ، نام تجاری خوش شانس یک طراح مد پیشرو و تولید کننده جین حق بیمه در است آمریکای شمالی. برند خوش شانس روح و سبک زندگی مستقل را تجسم کرده است جنوب کالیفرنیا به مدت 30 سال شلوار جین با الهام از پرنعمت ، سه گرافیکی شکسته ، کاپشن کلاسیک موتور سیکلت چرمی و سبک های غیرمتعارف ، همگی لرزان و اصالت برند خوش شانس را ضبط می کنند. نام تجاری خوش شانس در حال حاضر حدود 200 مکان در دارد آمریکای شمالی و در فروشگاههای منتخب و مکانهای خرده فروشی بوتیک مستقل فروخته می شود. این شرکت همچنین با مشتریان در تعامل است و محصولات خود را از طریق وب سایت مستقیم با مصرف کننده ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  GOLIKE Shake & Drink ، نوشیدن آمینو اسید را به آسانی نوشیدن یک لیوان آب آسان می کند

درباره گروه برندهای معتبر
گروه معتبر برندها (“ABG”) یک شرکت توسعه ، بازاریابی و سرگرمی برند است که صاحب سبد خرید رسانه های جهانی ، سرگرمی ها و مارک های سبک زندگی است. دفتر مرکزی در شهر نیویورک، ABG با همکاری با تولید کنندگان ، کلاسهای عمده فروشی و خرده فروشان ، در دراز مدت بیش از 50 مارک مصرف کننده و خواص را مرتفع کرده و می سازد. مارک های این شرکت در بیش از 100000 نقطه فروش در سراسر کانال های لوکس ، ویژه ، فروشگاه های بزرگ ، طبقه متوسط ​​، انبوه و تجارت الکترونیکی و بیش از 5 هزار و 500 فروشگاه و فروشگاه های آزاد در سراسر جهان دارای ردپای خرده فروشی جهانی هستند. . ABG متعهد است با ارائه محصولاتی قانع کننده ، محتوا ، تجارت و تجارب فراگیر ، برندها را متحول کند. این استراتژی های اصلی بازاریابی را ایجاد می کند تا موفقیت مارک های خود را در تمام نقاط لمسی ، سیستم عامل ها و رسانه های نوظهور مصرف کننده هدایت کند. نمونه کارها ABG از مارک های نمادین و مشهور جهان تولید بیش از 12 میلیارد دلار در فروش خرده فروشی سالانه و شامل مرلین مونرو ، الویس پریسلی ، محمد علی ، شاکل اونیل ®، Sports Illustrated®، Dr. J®، Greg Norman®، Neil Lane®، Thalia®، Nautica®، Aéropostale®، Forever 21®، Juicy Couture®، Vince Camuto®، Herve Leger®، Judith Leiber®، Barneys New York® ، Frederick’s Hollywood® ، Nine West®، Frye®، Jones New York®، Louise et Cie®، Sole Society®، Enzo Angiolini®، CC Corso Como®، Hickey Freeman®، Hart Schaffner Marx®، Adrienne Vittadini® ، Taryn Rose®، Bandolino®، Misook®، Spyder®، Tretorn®، Tapout®، Prince®، Volcom®، Airwalk®، Vision Street Wear®، Above the Rim®، Hind®، Thomasville®، Drexel® and Henredon® .

اخبار مرتبط  NACCO Industries، Inc. نتایج سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

برای اطلاعات بیشتر ، به معتبر مراجعه کنید.
ABG را در توییتر ، لینکدین و اینستاگرام دنبال کنید.

درباره گروه SPARC
SPARC Group LLC (“SPARC”) یک شرکت جهانی است که پوشاک و لوازم جانبی زنان ، مردان و کودکان را طراحی ، منبع ، تولید ، توزیع ، و بازار می کند. SPARC ، یک اپراتور خرده فروشی با خدمات کامل ، نوآوری محصول و تجارت را از طریق یک پلتفرم چند مارک ارائه می دهد که از 2400 درب به علاوه خرده فروشی و مغازه در مغازه ها ، تجارت الکترونیک قوی و حساب های عمده فروشی پیشرو پشتیبانی می کند. آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپاو آسیا و اقیانوسیه. به عنوان شریک عامل اختصاصی برندهای Aéropostale و Nautica ، SPARC بیش از این پشتیبانی می کند 2.7 میلیارد دلار در فروش خرده فروشی جهانی سالانه

SOURCE نام تجاری موفق Dungarees ، LLC