AlgaPrime source DHA منبع مهم اسیدهای چرب امگا 3 در صدور گواهینامه انجمن قلب آمریکایی از Kvar Ky قطب شمال mon سالمون

آمستردام، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – AlgaPrime ™ DHA ، تولید شده توسط Corbion ، منبع اصلی اسیدهای چرب امگا 3 است که به ماهی سالاری آتلانتیک Kvarøy Arctic fed تغذیه شده و در صدور گواهینامه رسمی ماهی قزل آلا توسط انجمن قلب آمریکا کمک می کند.® برنامه صدور گواهینامه مواد غذایی با قلب نماد نمادین Check-Heart ، به همراه Nutrition واقعیت ها و اطلاعات مربوط به برچسب ، درمورد آنچه مصرف می کنند و اینکه این نیازهای غذایی انجمن قلب آمریکا را تأمین می کند ، به مصرف کنندگان واضح می دهد.

طبق گفته های Kvar Ky Arctic ، یک وعده 3.5 میلی لیتری از ماهی مارک آتلانتیک با نام تجاری بیش از 2،000 میلی گرم امگا 3 با زنجیره بلند کمک می کند تا بیش از توصیه های دریافتی هفتگی تعیین شده توسط دستورالعمل های رژیمی ایالات متحده و انجمن قلب آمریکا باشد. علاوه بر این ، ماهی قزل آلا دارای نسبت ماهیگیری ماهی (FIFO) در زیر 1: 1 است که یکی از کمترین آن در صنعت آبزی پروری است و به کاهش وابستگی به شیلات دریایی کمک می کند. AlgaPrime ™ DHA یک ماده اصلی مهم خوراکی است که در یک دستور العمل منحصر به فرد خوراک تهیه شده توسط BioMar ، نوآوران برجسته در خوراکهای پایدار آبزیان ، به این دستاورد کمک می کند.

اخبار مرتبط  نخبگان ویسکی ژاپنی کاوالان را با افتخار شگفت زده می کند

AlgaPrime ™ DHA منبع تمیز و پایدار امگا 3 زنجیره ای طولانی از جلبک ها ، حاوی امگا 3 DHA است که باعث افزایش ارزش غذایی غذاهای دریایی و کاهش وابستگی به روغن ماهی در خوراک آبزیان می شود. در اوایل سال 2016 ، AlgaPrime ™ DHA در مقیاس تولید و در خوراک ماهی آزاد قرار گرفت. ماهی قزل آلا و سایر گونه های آبزی پروری ، AlgaPrime ™ DHA تغذیه شده اند و هم اکنون در بسیاری از کالاهای فروشی خرده فروشی در ایالات متحده و اروپا در دسترس هستند.

وی گفت: “از آنجا که آمریکایی ها در این اوقات دشوار ، اولویت را به سلامتی می دهند و به دنبال غذاهای مغذی هستند ، تلاش Kvarøy Arctic برای برقراری ارتباط با مزایای سلامتی امگا 3 بر روی بسته ، ارزش افزوده ارزشمندی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند که به دنبال غذا بهتر هستند.” کریس هاک، سرب جهانی آبزی پروری Corbion. “ما بسیار هیجان زده هستیم که ترکیب AlgaPrime DHA در خوراک و رژیم غذایی ماهی قزل آلا Kvarøy به حمایت از چنین ابتکار مهم کمک کرده است.”

اخبار مرتبط  تأثیر COVID-19 و تجزیه و تحلیل سهام Doterra International ، روغنهای ضروری جوان زنده ، Melaleuca و Isagenix International

در مطالعه‌ای مادام‌العمر بر روی ماهی قزل آلاچیق توسط نوفیما ، یکی از مؤسسات برتر تحقیقاتی در زمینه آبزیان در نروژجلبک غنی از DHA در خوراک نشان داد که مزایای قابل توجهی برای ماهی سالمون دارد. این مطالعه نشان داد که برای ماهی قزل آلا رژیم غذایی با جلبک های غنی از DHA و روغن ماهی وجود ندارد ، 12٪ احتباس بیشتر EPA و DHA در فیله ها ، رنگدانه گذاری فیله بهتر و 17٪ بیشتر از وزن بدن با نسبت تغذیه مشابه (( FCR) و میزان بقا.

ماهی آزاد قطبی Kvarøy در خرده فروشی از طریق بازار غذاهای کامل (Midwest ، Southwest ، دنورو مناطق اقیانوس اطلس) با عنوان “Salmon Ra مزرعه آتلانتیک” محصول نروژ“و در توزیع کنندگان ماهی و غذاهای دریایی در سراسر کشور در ایالات متحده.

درباره Corbion
Corbion پیشرو در بازار جهانی در اسید لاکتیک ، مشتقات اسید لاکتیک و یک شرکت پیشرو در امولسیون کننده ها ، مخلوط های آنزیمی کاربردی ، مواد معدنی ، ویتامین ها و مواد تشکیل دهنده جلبک است. ما راه حل های مؤثر پایدار را برای بهبود کیفیت زندگی افراد امروزی و برای نسل های آینده توسعه می دهیم. برای بیش از 100 سال ، ما در تعهد خود به امنیت ، کیفیت ، نوآوری و عملکرد سازش ناپذیر بوده ایم. با تکیه بر کاربردهای عمیق و دانش محصول ، ما در کنار یکدیگر با مشتریان کار می کنیم تا فن آوری های برتری ما برای آنها کار کند. راه حلهای ما به تمایز محصولات در بازارهایی از جمله مواد غذایی ، مراقبت از منزل و شخصی ، تغذیه حیوانات ، داروها ، دستگاههای پزشکی و بیوپلاستیک کمک می کند. در سال 2019 ، کوربیون فروش سالانه 976.4 میلیون یورو را تولید کرد و بیش از 2000 کارمند نیروی کار داشت. Corbion در Euronext Amsterdam ثبت شده است. برای اطلاعات بیشتر: www.corbion.com

اخبار مرتبط  Baby Magic Partners با Baby2Baby برای کمک به کودکان در فقر زندگی می کنند

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

مطبوعات:
[email protected]

منبع Corbion

لینک های مربوطه

http://www.corbion.com

پاسخی بگذارید